macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Było z 35436456 razy i tyle samo razy ktoś odpisywał, że fejk :P
29
Aktorzy z "Gry o Tron" byli wczoraj na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, a wśród Nich w środku Jakub Kręcidło! :D
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32168961_1046512902180505_5062798863161622528_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeH_FTYpG4lr5OSAE3ZlDt0vzPvhfXqpN5ZUEazZMrBRXW6kdNIpquJNrbRg_1OCcmIV8Q1iKf9YRzY4iB9IqGLsmdthrZSzzckwXZz5kGu_vQ&oh=382a572d627f4a3068d55fef65b6190d&oe=5B533B26
4
Niech blaugranowa moc będzie z Tobo!
4
Mourinho zrobił swoje krótko mówiąc... :/
16
Dlaczego nie pałasz do Ikera wielką sympatią? Chciałbym po prostu znać odpowiedź.
0
To jest Konami... u Nich porąbane akcje to normalka. Już milion razy narzekałem na tą firmę i na ich pesowy produkt, więc nie chce mi się robić tego kolejny raz :P
Fakt faktem, że w PES-ie jest ogrom idiotycznych błędów wynikających raczej z lenistwa twórców.
5
Konami wypuściło krótki teaser nowego PES-a 2019. W rolach głównych Coutinho i Beckham.
0
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
0
No w sumie... większość z zarobionego hajsu i tak oddajemy :/
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31968172_1714010275342325_3209148960266518528_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeHiPkiin4hzYReFRUvYR6pDTIoQvwek_nNmCfT_KqJjA08AildVr-SqvlWdV6NrhKPzTeapWam9QTld5qmTiNYjT6iu4MDTdEsvygu7UjcJEA&oh=5f0d39e9087afbee72c0979dfd02e1f1&oe=5B8C5DE9
0
Niedawno odkryłem przyjemną muzykę. Może ktoś zna, a może się komuś spodoba, więc wstawiam :)
5
Też nie rozumiem ostatnich transferów. Do ataku kupowani są świetni gracze, ale do pomocy gracze dość przeciętni (nie licząc Coutinho), co jest trochę niezgodne z filozofią klubu...
0
Taktyczny, będę pamiętać :)
0
Jak kogoś interesuje, to znalazłem fajny wywiad Wikowicza z Adamem Bieleckim ;)
Enjoy.
http://www.sport.pl/samnasam/10,143645,23259951,adam-bielecki-w-wilkowicz-sam-na-sam-gdyby-denis-urubko-powiedzial.html
2
Świetnie, jednak jest to podejście bardzo egoistyczne. Nie każdy zarabia na tyle, by mógł sobie pozwolić na NC+ ze wszystkimi fajerwerkami, bo takie C+ ze swoimi kanałami się bardzo ceni. Dlatego jest to zachłannośc i skok na kieszeń Polaków, bo mało ludzi może sobie pozwolić na takie rzeczy, bo są po prostu za drogie i nieadekwatne do zarobków.
20
Myślę, że stracą klientów. Mnie np. stracą na pewno. Nie będę oglądać już na wykupionym player.pl/Eleven, tylko wykupię sobie transmisje zagraniczne. Mam nadzieje, że takich jak ja będzie więcej i doigrają się za zachłanność i bezczelność.
0
Jasne, z tym ogółem masz rację. Jednak jeśli chodzi o konkretny przykład księdza, to dla mnie jest trochę abstrakcyjne. Gościu, który jest w celibacie, będzie uczyć jak ma wyglądać małżeństwo. Trochę nie pasuje jak dla mnie. Oczywiście, można doradzać, mieć mądrość... ale księża w większości nauczają tak, jakby byli w 100% pewni swojej racji, bez pokory która moim zdaniem jest ważna.
42
Zawsze mnie rozwala jak ktoś może uczyć o małżeństwie, byciu mężem/żoną skoro w małżeństwie nie jest. I jeszcze z taką pewnością, że to co mówię to 100% prawda. To trochę jakby Socjopata uczył ludzi jak DOBRZE obstawiać mecze :D
37
Trio, które będzie miało największe ego w historii tego sportu. W sumie doskonale pasuje do Realu.
8
Posiada ktoś to zdjęcie w wysokiej rozdzielczości?
Dobre na telefon :)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31959744_2152989751395188_1508017486400847872_n.jpg?_nc_cat=0&oh=14d79c467f515d40cef94f153c7a4925&oe=5B59CCA8
6
Spalonego wczoraj raczej nie było przy bramce Suareza, szkoda...
Wstawiam, bo nigdzie jeszcze nie widziałem tak dobrego screena.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31939610_1642591842461139_5378259568193175552_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f519555acbd0d36e3224b68a0942fc5a&oe=5B8F1348
7
Prawie jak asysta Busquetsa w meczu LM z Realem przy golu Messiego :)
41
Dziś, jutro i przez cały następny tydzień w internecie:
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31964257_1846534202307251_7400872251857305600_n.jpg?_nc_cat=0&oh=4d252f7a899092d68271767738ba73b2&oe=5B5D2877
1
No własnie o to mi chodzi...
PS. Obrazek w kontekście całego sezonu.
20
Takie prawdziwe... :)
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31939595_892744324241034_2977944561415880704_n.png?_nc_cat=0&oh=da29a9f2acd1010cf516f46e0389b340&oe=5B887AF2
1
Moim zdaniem Real mógł tutaj bardzo boleśnie polec, Barcelona była w stanie strzelić parę bramek, co pokazały pierwsze fragmenty meczu, ale nie wiadomo czemu po 1:0 stanęli i nie chciało się im już grać z taką pasją...
Patrząc na cały sezon, czy nawet parę ostatnich lat, to Barcelona ma duży problem z mentalnością, psychiką w piłce. Pokazały to mecze z Juve i PSG w poprzednim sezonie, w tym z Romą i bardziej pojedyncze mecze jak dzisiaj z Realem. Do tego dochodzą często nietrafione transfery, które kłócą się z filozofią klubu i przyszłościowo średnio to wygląda...
Jednak zaraz ktoś napisze, że narzekam. Tylko mówię swoje zdanie. Uważam, że Barcelona mogłaby być dużo wyżej niż jest teraz, na wyższym poziomie sportowym i piłkarskim, gdyby "tylko" były podjęte w przeszłości lepsze decyzje personalne, transferowe i też psychologiczne.
1
Messi rozkojarzony, zresztą cała drużyna trochę rozkojarzona, od 1:0... nie wiem co się stało z mentalnością tej drużyny. Kiedyś po 1:0 jeszcze bardziej byli nakręceni, od jakiegoś czasu (może nawet paru lat) po 1/2:0 stoją, przestają grać z pasją...
0
Nie ogarniam, dlaczego Roberto za każdym razem schodzi do środka, dzięki czemu Marcelo, Benzema czy Ronaldo na prawej stronie mają lotnisko przed sobą...
16
Co Oni robią w tej obronie? Czemu nagle stanęli po 1:0?
17
Real NIC nie gra i 1:1, to jest jakaś abstrakcja...
0
Czyżby na trybunach już od razu "Madrid, cabron, saluda al campeon"? :P