0

Jasne, że to robi specjalnie, tak samo jak wyszedł na mównice i powiedział słynne słowa "Zamordowaliście mojego brata, jesteście kanaliami" etc. To też było specjalnie, by wprowadzić zamieszanie. Po tych słowach poszedł na miejsce i zaczął się śmiać.
Jednak te wszystkie sytuacje pokazują, że po prostu ma ten kraj gdzieś daleko... Jemu chodzi głównie o władzę, o dojście po trupach do celu, sprytnej ale i nieczystej grze opartej na nienawiści i zawiści.

0

1. To reformę popieram akurat (odnośnie zwierząt, polowania etc). Jednak jest to chyba jedyna rzecz (albo jedna z bardzo niewielu) którą popieram w tym rządzie, więc jest tego zdecydowanie za mało bym nagle im w jakimś choćby minimalnym stopniu zaufał.
2. Odnośnie książki, to Kaczyński jest jedną z największych postaci w polskiej polityce, a nie jakimś zwykłym posłem jak jakaś posłanka z Nowoczesnej, więc Jemu coś takiego po prostu nie przystoi. Chociaż raczej nikt się w PiS-ie nie przejmuje tym co robi, tam jest wieś na całego.

1

Fejk post? :D
Hahah, no raczej nie, bo o tym już piszą prawie wszystkie media.

http://deser.gazeta.pl/deser/7,111858,22691236,co-czyta-prezes-kaczynski-na-posiedzeniu-sejmu-cos-bliskiego.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

Chociaż to gazeta.pl, więc pewnie znów uznasz, że to fejk.

0

Heh, niestety fakt. Albo "ta, bo lepiej jest być wysadzanym przez polityke Merkelowej !111oneoen" czy inne pierdoły. Standard.

21

Podczas głosowania nad Sądem Najwyższym i KRS. Co za gość... sytuacja idealnie pokazuje gdzie ma tak naprawdę Polskę i Polaków.

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23795550_1753028411415036_1324081291837199081_n.jpg?oh=2b5b54b8366646ce1190da4d712b06d7&oe=5A9AD7E1

3

Tak, to prawda, zgadzam się z tym w 100% ;)
Uważam, że jako naród powinniśmy pomyśleć nad kimś zupełnie innym niż PO czy PiS, to byłoby mądre posunięcie. Jednak niestety jest to chyba niemożliwe. Większość ludzi się kompromituje, Petru, czy inni to jest śmiech, a nie liderzy.

8

Idiotyczny komentarz.
Dlaczego jeśli ktoś sprzeciwia się "władzy" w tym kraju, to większość osób zna tylko jedną śpiewkę odnośnie polityki jakiejś tam Merkel?
Odnośnie pierwszej części tej wypowiedzi się nie wypowiem, bo szkoda mi na to czasu. Po to m.in. jest władza w tym kraju, by starać się rozwijać ten kraj gospodarczo, umożliwiać odpowiednią pracę ludziom za dobre wynagrodzenie. Ale jak się chce więcej dla siebie, to się robi później takiej akcje jak 500+, gdzie na to wszyscy tak naprawdę dajemy, a część ludzi nie musi pracować, bo po co? Zrobią se parę dzieciaków i luz.

11

Niestety co ludzi w tym kraju to obchodzi?
Ważne, że "uchodźców nie wpuszczajo, dajo 500+ i nie kradno jak PełO". Nie ważne, że ich miarą patriotyzmu i elektoratu jest nienawiść, nawiedzenie, czy inne idiotyczne sprawy. Te 3 punkty wymienione wyżej wystarczą większości Polaków, by PiS miał bardzo duże poparcie. Niestety to źle świadczy o mądrości tego narodu...

1

Bardzo fajnie napisane ;)
Myślę, że jak Valverde będzie mieć trochę lepszy skład z jakimś Coutinho, czy innym masakratorem środka pola, to poza solidnością i rzemiosłem dojdzie również trochę zjawiskowości. Dodatkowo nie zapominajmy o Dembele, który w przyszłym roku będzie już grał w podstawowym składzie.
Problemem Barcelony, że nie jest zjawiskowa i magiczna są piłkarze, którzy nie są w stanie właśnie tak grać. Mamy za dużo rzemieślników. Dlatego mam nadzieje, że to się zmieni już niedługo i znów będziemy czerpać przyjemność z oglądania tej drużyny.

0

Na playerze zapłacisz 2x więcej, około 35 złotych. Co prawda masz tam dodatkowe kanały jakieś informacyjne, ale nie oszukujmy się - każdy kupuje ten pakiet ze względu na Eleven. Trochę bezsensu zrobili. Więc bardziej opłaca się na elevensports.pl
Chyba, że nie zależy Ci tak bardzo na kasie, to kupuj na Playerze, jakość jest oczywiście bardzo dobra ;)

0

Suarez co dostaje podanie to leży :D

8

Trzeba oddać też Valverde pomysł na ten mecz. Może się nie podobać ta Barcelona przez niestety mało kreatywnych i wolnych piłkarzy takich jak Rakitić, brak formy Suareza i chaotyczność Deulfoeu, jednak jako drużyna wiedzą jak grać, jak neutralizować atuty Juve.
Jeśli Valverde będzie miał lepszy skład (Coutinho? Seri?) to ta drużyna może być naprawdę fantastyczna, świetnie zbalansowana. Valverde oddaje kawał dobrej roboty.

2

Dziś mamy idealny przykład tego, dlaczego aż tak bardzo potrzebny jest ofensywny pomocnik, ktoś do kreatywnego rozgrywania.

2

Trochę się obawiam, że gra będzie mega szarpana i nie będziemy mieli mocy z przodu, mnóstwo strat etc.
Ale co ciekawe mimo tych obaw bardzo popieram decyzje Valverde. Bardzo zaskoczył. Na pewno jakiś pomysł ma na ten mecz, nie posadził sobie Messiego na ławce "ot tak".

3

Ten screen ukazuje w 95% polskie dziennikarstwo, nie tylko sportowe, ale również informacyjne i polityczne.

1

A to? :)
Jeszcze właśnie ten komentarz:
"Robi to ten chłopak z taką łatwością, że już my Leszek troszeczkę się do tego przyzwyczaili, ale jest to po prostu piłkarski geniusz."

0

Świetna jest, bardzo lubię :)
Również "Olsen Olsen" jest bardzo przyjemne.

4

Co myślicie o takiej muzyce?
Osobiście jest to jeden z moich ulubionych zespołów ;)

13

Coś co już zawsze będzie mi się kojarzyć z tych starć to właśnie ten gol, ta akcja:



Kwintesencja Barcelony Guardioli. Spokój, opanowanie, maestria, kunszt. Dodatkowo okraszone świetnym komentarzem Laskowskiego z Orłowskim :)

1

Love actually. Co prawda świąteczny, ale... "coraz bliżej święta, coraz bliżej święta..." :)

0

"Anonimowy Internauta", tak się ktoś przedstawia. Nie wiem tylko czy to na facebook'u, czy na twitterze. W każdym razie słowa niesamowicie trafne i bardzo mądre.

4

"Smutny to kraj, gdzie miarą miłości do ojczyzny, jest nienawiść do ludzi."

6

Jakby ktoś był zainteresowany - Erik Johansson, mistrz fotomanipulacji, fotografii i Photoshopa. Ostatnio uczę się właśnie fotomanipulacji i ten ziomuś jest absolutnym wzorem.

13

Śmiechłem :)

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/23622449_10156008125417873_6770238903540525580_n.png?oh=799ddaab087c9848746ced0c1cc2435d&oe=5AAE2BC8

Miłego dnia culés, madridistas i inni! ;)
Ja dziś zdalnie pracuję z domu. Spać mi się chce strasznie :/

3

Islandia, USA (głównie ze względu na Alaskę), Nowa Zelandia

7

Świetny mecz Espanyolu z Valencią :)
Przed chwilą śliczna siata między nogami Santiego Miny.

3

No, ogólnie Messi nie ma dryblingu już, nic. Widzieliście jak wczoraj słabo zagrał? Kompletnie niewidoczny. Ronaldo po prostu mecz nie wyszedł wczoraj, zdarza się przecież, to jest człowiek, a jednak człowiek-maszyna. A Messi? Ino sterydy w ciele, nic więcej, mało talentu. Gdyby nie kuracja hormonalna to grałby w B klasie, farciarz.

0

"No weźcie kogoś kupcie w końcu, @FCBarcelona, bo ten sezon nie będzie miał sensu."

9

Heheheheheh.
Ten twitter jest doskonałym przykładem na to, jak bardzo ważna jest pokora.

https://x.com/Klatus/status/897953524025352197

1

Fakt. Najładniejsza Wandzia jaką "znam".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?