macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ziomek może zrobić u nas w końcu miazgę w środku pola.
0
A wszystko dzięki temu wielkiemu człowiekowi!
http://www.przegladsportowy.pl/m/Repozytorium.Podglad.aspx/1200/0/przegladsportowy/635310004740737421.jpg
8
Trochę śmiechłem :)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/25158495_10156112146399802_655803521657355370_n.png?oh=45650e17deb7e172cccb8ca37d25da28&oe=5AC28379
18
Duda dzielnie walczy z Kwaśniewskim o miano najbardziej memicznego prezydenta wszech czasów :D
0
Nikt :(
1
Najlepsze, że tego nie da się poprawić/przebić.
Można jedynie wyrównać, ale do tego chyba jeszcze trochę poczekamy... :)
0
Haaa, a właśnie że nieeee! :D
( ͡° ͜ʖ ͡°)
40
Griezmann i Coutinho.
Boszzz, jak dołączą to będę fapać całe wakacje.
0
A tutaj bach, Benzema ładuje hat-tricka w sobotę :D
4
1
Też tak mam :)
To jest trochę paradoksalne, bo Valverde znakomicie to poukładał... jednak mam obawę że zdarzą się głupie błędy i Real nas będzie chciał zdominować poprzez swoją naprawdę świetną pomoc przez co będzie dużo chaosu w naszych szeregach.
0
Macie obawę przed El Clasico?
Czy podchodzicie do tego spokojnie i z takim przekonaniem dobrego wyniku na Bernabeu?
23
http://pobierak.jeja.pl/images/d/3/b/275812_polska-wigilia.jpg
45
"mam chorego Jarka"
:D
0
Vidal świetne piłki dziś posyła :)
1
Do pełni szczęścia brakuje jeszcze bramki Own Goal...
0
Messi już trochę zrezygnowany się wydaje. Tego karnego też strzelał bez większego przekonania
0
To teraz spojenie :D
0
W La Liga dzień jak co dzień... :)
35
Mam wrażenie, że w ostatnich latach w futbolu coś się... popsuło. Wydaje mi się, że większość trofeów zgarniają drużyny i kluby które nie zawsze odpowiednio zachwycają, lub mają po prostu masę szczęścia. Zaraz ktoś napisze "ból d*py", ale myślę że taka jest po prostu prawda: bardzo dużo szczęścia. Nie ujmując nic Realowi, Liga Mistrzów w sezonie 15/16 była po prostu wątpliwa. Sezon 16/17 był już mocniejszy, pewniejszy, ale patrząc np. na ligę w tym roku znów gra Realu jest dziwna, pozbawiona kunsztu, pomysłu który objawia się raz na jakiś czas. Dorzućmy do tego korzyści sędziowskie, czy po prostu szczęśliwe bramki (jak dzisiaj) i wychodzi nam obraz drużyny świetnej, ale jednak o bardzo dużym szczęściu. Również to się tyczy Portugalii i ich zwycięstwa w Euro 2016. Dawno tak słaba drużyna nie wygrała pucharu międzynarodowego.
Reasumując trzeba niestety wspomnieć o Cristiano. To On jest członkiem tych dwóch ekip wymienionych wyżej i to On zgarnia wszelkie laury, mimo iż w tych drużynach, a szczególnie w Realu są piłkarze którzy sprawiają więcej przyjemności z gry i są często lepsi w meczach. Zabawne są na siłę sztuczki robione przez Ronaldo, jakieś no-look passy które kompletnie nie wychodzą... dorzućmy do tego jeszcze wypowiedź, że jest najlepszy w historii i również kreuje nam się obraz bufona, który ma po prostu bardzo dużo szczęścia.
Chciałbym, by ten sezon był przełomowy. By trofeum np. Ligi Mistrzów zgarnęła drużyna, która daje najwięcej przyjemności swoją grą i jest po prostu bezsprzecznie najlepsza w swojej lidze jak i w Europie. By Złotą Piłkę w przyszłym roku zgarnął ktoś, kto się nie kompromituje swoimi wypowiedziami, zagraniami, tylko ktoś kto ma wizję gry daleko wykraczającą poza samo strzelanie bramek.
Nie mówię tutaj o Barcelonie i Messim (choć Leo dla mnie jest nieporównywalnie wyżej od Cristiano), ale o innych drużynach, które mają szansę wejść na najwyższy piedestał. Najbliżej tego w tym momencie jest City i jeśli Barcelonie się nie uda, to mam nadzieje że właśnie drużyna pokroju takiej ekipy zgarnie wszelkie laury za ten sezon.
1
Bo widać szlif Guardioli i po prostu ślicznie grają.
Zresztą Bayern też bardzo ładnie grał za Guardioli i jak na razie wszystkie Jego drużyny grają bardzo dobrze, a jedna nawet grała wybitnie...
Gdyby nie było Guardioli, to nie byłoby takiej gry, takich wyników i takiego podniecenia samą grą.
18
Dla mnie Guardiola to w sumie... geniusz.
Geniusz również ponosi porażki, nie zawsze się wszystko udaje, ale zawsze jest taka sama pasja, zaangażowanie, wręcz szaleństwo na punkcie czegoś. Geniusz nie komplikuje rzeczy, On je upraszcza. Futbol Guardioli jest w istocie prosty, ale najtrudniej jest własnie grać prosty futbol.
0
Aaa, ok :)
To fakt, zresztą my mieliśmy/mamy tak z Xavim, Iniestą i powoli to samo będzie z Messim...
Chlip :(
1
Podejrzewam, że w tym momencie każda, albo na pewno zdecydowana większość drużyn nie wiedziałaby co się dzieje w starciu z City...
Byłby mocny ból myślę, gdybyśmy się z Nimi mierzyli :/
0
Jakaś kontuzja?
Szkoda by było, bo Jego gra jest fantastyczna...
7
Świetnie się ogląda City. W tym momencie to chyba najprzyjemniejsza drużyna do oglądania, grają najładniejszą piłkę. Widać ewidentnie szlif Guardioli, tą Jego perfekcyjność i pasję. Wymienność pozycji, szybkość, pressing po stracie, chęć dominacji nad każdym aspektem gry w każdym meczu, świetnie to wszystko funkcjonuje.
2
Oczywiście też liczę na to po cichu i nie ukrywam że każda porażka Realu cieszy.
Jednak mam wrażenie, że sobie z Nimi poradzą. Mam nadzieje też, że Gremio mocno zmęczy Real.
5
Pamiętam jak jakiś czas temu jakaś gazeta pisała, że Real walczy o pierwszy tryplet. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że tym trypletem miał być Superpuchar Hiszpanii, Europy i KMŚ. Dlatego narodziło się u mnie takie pytanie.
Ciekaw jestem jak zareagują środowiska Madryckie na zwycięstwo z Gremio, czy będą wciskać że to tryplet, czy jednak że będą świętować po prostu KMŚ.
1
Zastanawia mnie, czy Real jak dzisiaj wygra KMŚ, to Madryckie środowisko hucznie będzie ogłaszać, że w końcu wygrali tryplet i wciskać wszystkim, że to właściwie to samo co Barcelona zdobyła?
1
Ennio Morricone, absolutna legenda muzyki filmowej :)
Z 2 lata temu był w Katowicach i w Krakowie, chciałem się wybrać na koncert i niestety nie dałem rady... kij z tym, że bilety ponad 600 zł za osobę, na taką postać warto!