macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co to się porobiło, że kibic Realu jest mniej krytyczny dla największego rywala niż jej kibic... :P
Jak dla mnie sporo trzeba poprawić w Barcelonie. Szczególnie środek pola. Na razie wyniki są świetne, ale mam niestety przeczucie, że na wiosnę środek pola w Barcelonie znów nie będzie w stanie sprostać trudnym wyzwaniom...
Valverde na razie nie oceniam. Nie wszystko mi się podoba, ale nie krytykuje, staram się mu ufać. Zobaczymy.
11
Zależy gdzie. U mnie przed TV/kompem jest jeszcze jedno, ale jeśli masz zęby jak na profilowym to nie :(
4
Niedawno polubiłem jeden post na facebook'u prześmiewczy odnośnie narodowców. Od razu do mnie parę osób napisało, że poczuło się urażonych, że się nie znam i mam wyprany mózg. Parę h później jedna z tych osób wstawiła na FB zdjęcie Owsiaka z dopiskiem "ch**", który Go ewidentnie obrażał. No kurde, jaka hipokryzja... takich sytuacji miałem już wiele. Trzeba uważać, by nie obrazić uczuć politycznych, religijnych, nawet kurde klubowych. A jak przychodzi co do czego, to ludzie są jak kamień, nieczuli na potrzeby innych, zamknięci, wycofani, egoistyczni...
9
Ja mam tak często mam, a Wy?
Ludzie są śmieszni: niby tacy wrażliwi, obrażają się o wiele spraw, a jak trzeba komuś pomóc, współczuć to w większości ich to nie rusza.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22555013_1658192084190989_4527417791929345394_n.jpg?oh=2117f88b57195d0093413fbfd6b3035e&oe=5AACC4A0
3
Deulofeu tylko jeden zwód, w każdym meczu :D
Ech... nie chcę Go jakoś obrażać, czy coś, ale to absolutnie nie jest człowiek na pierwszą 11 Barcelony.
3
Neymar w większości te kartki zbiera przez to, że jest po prostu niedojrzałym dzieciakiem. Większość tych kartek mógł uniknąć.
Pepe z kolei to typ brutalnego zawodnika, choć od jakiegoś czasu z Jego brutalnością jest na szczęście lepiej.
Jednak wątpię, by Neymar zrobił taką akcję:
4
No w sumie granie 8 zawodnikami to trochę ryzyko.
Ale wiesz jak to jest - część zawodników wygrało już wszystko, więc trzeba szukać motywacji.
Wygranie trzeciego trypletu z 8 zawodnikami? Potrzymaj mi piwo...
0
Skuteczność i gra głową na korzyść Ronaldo (choć Messi również potrafi ładnie przymierzyć ze łba, jednak nie robi tego często), wszystko inne na korzyść Messiego, szczególnie wizja gry, kunszt i geniusz z ogromną przewagą na korzyść Argentyńczyka.
PS. Choć skuteczność na korzyść Ronaldo nie jest taka wcale oczywista patrząc jak bardzo się poci oddając 2135434566 strzałów w meczu...
Na to wychodzi, że Messi tak czy inaczej deklasuje Cristiano.
1
"Od Messiego wymagasz więcej, goli w kluczowych momentach, tego co robi teraz jesienią. Tego zabrakło na wiosnę, zwłaszcza z Juve" pisze Michał Pol.
Ok, jednak nie do końca się zgodzę. To nie jest Messiego wina, że do klubu zostali sprowadzeni gracze, którzy nie powinni być nigdy zawodnikami Barcelony, którzy nie potrafią być kreatywni, są w większości powolni, przewidywalni i niestety nieudolni. To nie jest Messiego wina, że po Jego fantastycznym podaniu w Turynie Iniesta nie potrafił strzelić bramki. To nie jest Jego wina, że skuteczność była na tragicznym poziomie nie tylko Suareza i Neymara, ale również i innych graczy, którym Messi usiłował obsługiwać podaniami.
0
Priv ;)
54
Trochę śmiechłem :)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22780701_10155829156248055_2694021649233054359_n.jpg?oh=2cbbf750d095d411c180c183aba6e6d0&oe=5A79BA17
33
"Cristiano Ronaldo najlepszy podczas Gali FIFA 2017, a może również w całym XXI wieku ?"
TVP Sport... ja pierdziele...
30
Czy Was też żenuje wpychanie "selfie" do wszystkich gal, programów, eventów?
Jak dla mnie to strasznie idiotycznie wygląda. To też dowodzi na to (w przypadku wczorajszej gali) jak bardzo piłka stała się medialna i bogata, przez co traci piłkarsko i na swojej wyjątkowości.
Smutek mnie ogarnia jak sobie uświadomię, że... lepiej nie będzie i takie szopki będą notoryczne :(
8
Nie no, szanujmy się. Raczej nikt nie ma szans konkurować z tą stroną. Cytując pewnego dziennikarza, to najlepsza Polska strona poświęcona klubowi zagranicznemu. Czapki z głów dla ludzi tworzących aż tak nieprawdopodobnie pasujący i elastyczny minimalizm.
Zwróć uwagę na blask/gradient pod tytułem tej strony na samej górze. Jest aż tak fantastyczny, że wypalił mi piksele w monitorze...
0
Bardzo mnie to cieszy :)
Cóż, czekam niecierpliwie.
Powodzenia!
2
Jak tak dalej pójdzie, to fcbarca.com będzie miała lepszą wizualnie i funkcjonalnie stronkę od fcbarcelona.cat :P
36
Coś się... szykuje.
Inny, ładny font. Bardziej nowocześnie jak na moje oko grafika.
Czekam z niecierpliwością!
#Makefcbarca.comGreater
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22555027_10154803051586237_5264122302693408717_n.png?oh=b773bda8eccd9493fac3dae22878c76e&oe=5A68D1C6
13
To tylko pokazuje jak jedni i drudzy są śmieszni. Nie ma jakiejkolwiek pokory, czy mądrości która potrzebna jest do obiektywnego zbadania sytuacji. Liczy się tylko zawiść i dążenie po trupach do celu.
1
Nie, po prostu śmieszy :)
Keep calm & write more!
1
No ale do 10-go powinno mu styknąć.
3
Ależ tutaj jest obrońców PiS-u :D
https://tenor.com/view/movie-time-movie-theater-watching-michael-jackson-gif-3579864
4
Mają władzę absolutną, więc kto im zabroni? Nikt.
Ludzi z PiS-u (bo to Oni najczęściej podają się za wielce wierzących w Boga) najlepiej oddaje fragment Biblii:
"Utrzymują, że znają Boga, ale uczynkami swymi zapierają się go, bo to ludzie obrzydliwi i nieposłuszni, i do żadnego dobrego uczynku nieskłonni."
1
Dzięki bardzo Panowie :)
Coś pokombinuje, w razie czego raczej będę miał pod ręką na szczęście urządzenie nowsze niż moje.
Dzięki!
0
Już trochę brakuje mi cierpliwości, więc możliwe że ostatni raz tam kupuję.
Przerzucę się na samo Eleven, albo na jakąś alternatywę, bo coraz gorzej jest z tym player.pl
Niby jakość jest bardzo dobra, nie miałem problemów z transmisjami, jednak swoimi ostatnimi poczynaniami bardzo irytują...
0
Znów problem z tym cholernym player.pl
Wykupiłem sobie transmisje za 35 zł. Jako że w weekend nie będę mieć dostępu do kompa, to zainstalowałem sobie wersję na telefon. Wchodzę w aplikacje - zainstalowała mi się wersja starsza (zapewne przez to, że mam starego, kilkuletniego androida a mój HTC One X nie ma już wsparcia) i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że ta wersja nie ma JUŻ programów live, mimo że się zalogowałem na konto i parę miesięcy temu wszystko było w porządku.
Jestem mega zirytowany.
Co zrobić? Jakieś pomysły? Próbować to jakoś naprawić o ile się da, czy olać to wszystko w cholerę i wyjechać w Bieszczady? :/
0
Komentarz usunięty
0
Obawiam się, że nawet Eriksen nie uzdrowi naszej pomocy... Jednak może się mylę.
Cały czas powtarzałem, że powinno się ściągnąć kogoś z dużym nazwiskiem typu Verratti, lub Thiago i przy tym ciągle stoję.
Coutinho - jestem jak najbardziej na tak, przekot, jednak to nie jest stricte rozgrywający. Mam jakąś dziwną obawą odnośnie Eriksena i Seriego... że po prostu nie wypalą nawet gdyby się niesamowicie starali, nie ujmując im przy tym oczywistej klasy.
Eriksen wyglądał niestety bardzo blado na tle graczy, których ogromnie podziwiam - Isco, Asensio, Modrić. Seri też wydaje mi się, że wyglądałby dość blado. Jak dla mnie jedyny ratunek jest "kiedyś" w Verrattim, lub Thiago. Ewentualnie Coutinho, który również jest bardzo kreatywnym graczem.
8
Trochę creepy, tym bardziej jak sobie zdasz sprawę z tego, że to nie są żarty, a świadome i celowe działanie.
11
W koszulce Barcelony będziesz ubierać choinkę i sprzątać, zerkając ukradkiem na mecz, w przerwie puścisz kolędy... El Clasico wejdzie na nowy poziom.
Żenują mnie władze tej ligi...
6
Roberto jeszcze jakoś mogę zrozumieć, ale tego że Alcacera nie ma i Denis Suarez wciąż nie otrzymuje szans na grę to nie potrafię tego pojąć. Delikatnie podchodzę do Valverde, staram się mu ufać, wiadomo że widzi więcej niż my, no ale kurde... Suarez jest strasznie irytujący, gubi się jak dziecko, Rakitic wiadomo. Denis daje kapitalne zmiany, to jest zawodnik który MUSI się rozwijać grając... a tego za bardzo nie ma.
Nie rozumiem.