0

Oj tam, na jedno wychodzi :D

7

Stół nie, ale paski już tak :)

8

Osobiście twierdzę, że TVN oczywiście ma swój świat, który bardzo sprytnie i delikatnie nam podsuwa w swoich programach. Niemniej jednak jest to na nieporównywalnie wyższym poziomie niż robi to TVP. Wszelkie rozmowy (nie o polityce), programy publicystyczne z ciekawymi osobami etc. - wszystko to jest na bardzo wysokim poziomie, gdzie można naprawdę dużo dla siebie wynieść, abstrahując od polityki. TVP wygląda przy tym nieprofesjonalnie, czasem wręcz amatorsko. Widać techniki manipulacyjne w jednej, jak i w drugiej stacji, to oczywiste, jednak TVN robi to w sposób odrobinę bardziej obiektywny (za czasów PO były sytuacje, kiedy ich otwarcie krytykowali) i robi to na dużo wyższym poziomie merytorycznym, intelektualnym jak i nawet technicznym i realizacyjnym.

0

Taktyczny :)

0

Bardziej podbite, ale też przy tak niskiej kwocie mogą być inne wady jak nierówne podświetlenie etc.
Lepiej wydać więcej, a mieć z tego frajdę, niż spróbować kupić jakiś no-name za niską kwotę.

EDIT:
Tutaj masz zestawienie niezłych TV z 4k/UltraHD.
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/polecane-telewizory-klasy-sredniej-120hz.html

32

To był chyba najbardziej pechowy dwumecz Barcelony w XXI wieku, jak nie w historii. Pamiętam jak wtedy media huczały "Wybitna obrona Chelsea powstrzymała Barcelonę!". Po obejrzeniu tego materiału jest to po prostu śmieszne.

5

Oby następny mecz z Chelsea był kolejną klamrą otwierającą... :)

3

Ja też :)
Ale to też jest trochę dziwne, bo z jednej strony podchodzę do tego meczu z wielką ekscytacją i taką nadzieją patrząc na wyniki, ostatnio też grę np. w I połowie z Valencią. A z drugiej trochę się boję, że moja nadzieja zostanie szybko zweryfikowana przez kiepską kadrę naszej drużyny i że zawodnicy tacy jak Rakitic (którego osobiście po prostu lubię, ale mocno irytuje...) etc. nie spiszą się godnie na Bernabeu.
Kiedyś do takich meczów podchodziłem zawsze z pewnością, że Barcelona zaprezentuje max swoich możliwości i że wygra, lub po prostu sprawi ogromne problemy Realowi. Dziś już pewności takiej nie ma, a jest obawa właśnie przez kadrę którą sprezentował nam zarząd...
Cała nadzieja w Valverde i Messim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

34

I dobrze. Nie ma się gdzie spieszyć...

7

Kup kawę Kopi Luwak :D
Wydasz fortunę, ale kawa rzeczywiście jest fantastyczna.

0

Po tym meczu można napisać:
UFFF.
Jakoś to poszło. Niemniej jednak transfery takie jak Coutinho są potrzebne na wczoraj.

10

Wraz z wejściem Paco przeszliśmy chyba na 4-3-3
To sprawiło, że trochę lepiej się gra
Niemniej jednak jakości wciąż brakuje w niektórych strefach...

2

Bardzo ładna akcja.
Chciałbym taką Barcelonę oglądać jak najczęściej...
Nie zmienia to jednak faktu, że transfery typu Coutinho są potrzebne na wczoraj.

1

Myślę, że słupki i poprzeczki trzeba zlikwidować w piłce.
Lepiej dla widowiska.

8

Jeszcze niech Deulofeu wejdzie :D
Deulofeu - Rakitic - Gomes
Uwielbiam!

7

Gomes na rozgrzewce.
To jest śmieszne, że taki zawodnik wchodzi by uratować 3 pkt :D

5

Boszzzz, Rakitic naprawdę kompletnie nie ogarnia... a to za słabe podanie, a to podanie do kogoś kto obok siebie ma 2 rywali...
Szkoda gadać...

3

Słabo, jednak mam nadzieje że wejdzie ktoś z ławki kto wniesie coś niekonwencjonalnego i polepszy grę :)
A nie, czekaj...

0

Brakuje kogoś takiego jak Iniesta, Xavi, Neymar...

0

Podziękowania do zarządu.

6

Mam wrażenie, że Rakitic kompletnie nie ogarnia co się dzieje na boisku. Nie chce Go hejtować bezpodstawnie, ale niektóre Jego decyzje, poruszanie się po boisku są dla mnie wręcz absurdalne...

11

Tak broni 8 najlepszy bramkarz na świecie wg. oficjalnego rankingu.
Śmiech.

4

Niestety nie jest to możliwe patrząc na formę ofensywny naszej drużyny i też taktykę Valverde.
Bardziej jakieś 0:1/1:2.

4

Poza tym im wcześniej się Coutinho zacznie zgrywać z drużyną tym lepiej. Na przyszły sezon będzie gotowy do walki na 3 frontach.

0

A to przepraszam :)
Możliwe, coś chyba powiedział, że jest drugim najlepszym czy coś takiego.
To było delikatne i fajnie zabrzmiało po prostu.

0

Niezłą bekę mieli ze słów Cristiano o byciu najlepszych "ever" rano na TVN 24.
Wczoraj Mirosławski coś tam bąknął o tych słowach, a Ćwiąkała delikatnie dał do zrozumienia, że oczywiście jest to świetny zawodnik, ale jednak najlepszym w historii nie jest. Dość zabawnie to wyglądało, Mirosławski chyba od razu zmienił temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?