3

@gumaz Śmieje się w uj, bo pomylił TV z lustrem, a rower nadal stoi

6

4

@Nazio_87 Simeone: potrzymaj mi piwo

12

Dawać tych madryli robimy dzisiaj siódeme tym czereśniakom

10

@PIWOSZ89 Prosty przekaz to najlepszy przekaz
Więc walimy ich dzisiaj na p**de

4

Oto jest dzień,
Oto jest dzień,
Który dał nam Pan!
Który dał nam Pan!
Weselmy się,
Weselmy się,
I radujmy się nim!
I radujmy się nim!

4

@Encore A ja wczoraj zjadłem jajecznice

3

@Frimpong La Bambie to trzeba na spokojnie tłumaczyć, łopatologicznie, prosto, bo nie rozumie. Będziesz w moim wieku to zrozumiesz Jeremie.

29

Pamiętaj droga La Bambo, że ani bramka na 1:0 Atletico, ani nasze szybkie 0:2, ani Atletico strzelające na 1:2, czy 2:3 nie przesądza o losach tego dwumeczu. To są tylko i aż 2 bramki do odrobienia, które rok temu byliśmy w stanie odrobić w 20 minut właśnie na stadionie na którym zagramy dzisiaj.

To będzie walka przez cały mecz i żaden tak wyrównany scenariusz nie zadecyduje o końcowym awansie.

10

@Popitek12 Ok, ale nie spoileruj, napisz po meczu.

9

@Roobo "Ja tam nie zauważyłem żeby go popierał"

To wyjdź spod kamienia, lub załóż okulary. Tylko takie najmocniejsze.

@arasz1819 najgorsze, że on i tak będzie brnąć w ten zidiociały kierunek. Roobo to kwintesencja fanatyzmu i zacofania.


5

@Mario96w Nie mogę się doczekać jak La Bamba w 10 minucie meczu już wyda werdykt, że nic z tego nie będzie i że ligę też pewnie przegramy i że to cud, że i tak udało się tak daleko zajść z tak beznadziejną grą i że Real nas zje w El Clasico i że ogólnie ten klub nie ma przyszłości :)

8

@Gibbon_FCB Ja to samo, z dnia na dzień aż do dzisiaj napinka. Zdaję sobie sprawę z tyłu głowy, że sezon prawdopodobnie skończymy "tylko" z kolejnym Superpucharem i kolejnym mistrzostwem Hiszpanii, ale lubię taką kibicowską napinkę, tym bardziej, że nawet jak ostatecznie nie idzie, to potrafię się do tego szybko dostosować, więc... ROZKŁAD JAZDY ZNANY!!!

6

Komentarz usunięty

32

Ale ludzie piszący, że ten zespół nie ma mentalu na zrobienie remontady to chyba nie oglądali przez ostatnie półtora roku Barcelony Flicka :v

Co to jest za odklejka, WTF.

5

@4drian0 WTF, a nie był? z 0:2 u siebie zrobiliśmy 3:3, z 2:0 na wyjeździe zrobiliśmy również 3:2 i paru minut zabrakło do awansu, ostatecznie skończyło się 4:3 przez brak odrobiny pragmatyzmu i przez błąd indywidualny. Co to jest jak nie mental walki i zaangażowania?

24

Ustawienie na dzisiaj już znane!


37

Tymczasem ElJarek świętował wczoraj swoje 9-te urodziny. Życzymy wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów z niesamowitym rozwojem strony!


11

Widzę, że na oddziale stabilnie.
Dzisiaj ok. 23:30: "Zrobiłem więcej dla Barcelony niż jakikolwiek inny trener czy piłkarz. To ja awansowałem do półfinału Ligi Mistrzów."


1

@Frimpong Nie, Wy nie.

0

¡Si se puede!
¡Si se puede!
¡SI SE PUEDE!

3

@esem91 Bramka Atletico na początku meczu zupełnie nie zamknie dwumeczu. Tak czy siak trzeba sie nastawić na strzelenie 2-3 bramek.

0

@karci0 Ale nie mówię, że w kontekście awansu, czy końcowego wyniku nie zmieni, tylko w kontekście samego podejścia do meczu. Musimy się nastawić na strzelenie paru bramek, niezależnie od tego co zrobi Atletico i czy strzeli na 1:0, na 1:1 na 1:2, czy na 1:3.

1

@Kubajnos345 Szczerze mówiąc nic to nie zmieni. I tak trzeba strzelić 2-3 bramki, więc jeden gol dla Atletico nic za bardzo nie zmieni. Wciąż możemy strzelić parę bramek.

14

Chciałem jutro trochę zaoszczędzić i pojechać autobusem w jedno miejsce, ale niestety jutro komunikacja miejska nie działa, bo podobno pewien Argentyńczyk potrzebował wszystkich potrzebnych autobusów jutro na 21 w Madrycie. Ktoś wie o co może chodzić? Przedziwna sytuacja.

2

@turhiay Aktualnie to wszystko co napisałeś jest w teorii. W praktyce prawica przegrała w Polsce w 2023, przegrała teraz na Węgrzech (ta skrajna i najbardziej szkodliwa), ma koszmarną opinię przez m.in. działania Trumpa, w Polsce jest dużo roszad i podziałów (Morawiecki, Braun, Zajączkowska etc.).

Przed wyborami 2023 też było tak jak piszesz, a Konfederacja wraz z wieloma jej pewnymi wtedy sympatykami kompletnie się skompromitowali. Ja bym jednak poczekał na ostateczne werdykty, a aktualnie PR prawicy jest po prostu kiepski, bo mnóstwo z rzeczy, których oni bronili (Trump, Orban, antyunijność, Braun, Zajączkowska etc.) okazuje się być beznadziejna i zupełnie nietrafiona.

6

@DonAndrzejos Z takim nastawieniem to nawet z FC Albatros miałbyś problemy

5

@Kapitan hawk Prawica od pewnego czasu dostaje mocno po d*pie, więc frustracja jest coraz wyższa. Trzeba być zatem wyrozumiałym i z uśmiechem się temu przyglądać :)

4

@dzefrej234 Nico Williams piłkarsko ma bardzo duży potencjał i czysto piłkarsko mógłby u nas być kapitalny. Niestety do tego powinno też dojść odpowiednie nastawienie psychiczne i inteligencja, a tutaj wydaje się, że Nico tego... nie ma. Zresztą u Rashforda jest dość podobnie, ile on absurdalnych sytuacji już zmarnował...

1

Odpaliłem sobie wczoraj to GTA V Enhanced Edition z włączonym RT na ustawieniach bardzo wysokich i powiem Wam, że 13 letnia gierka potrafi wyglądać naprawdę sztosowo. Nawet bez RT nadal wygląda dobrze, ale jednak ray tracing dużo daje.

Niestety mój leciwy już RTX 2070 Super średnio daje radę - z ustawieniami prawie najwyższymi w 2k i z DLSS na zrównoważone daje 40-50 fpsów. Da się całkiem przyjemnie grać, ale czuć, że komputer się poci. Trzeba już powoli myśleć o modernizacji sprzętu, szczególnie mając na uwadze GTA VI na PC a rok/dwa lata...

Tak czy siak póki co bawię się bardzo dobrze. Czwórka na zawsze będzie w tej serii no. 1, ale piątka jest nieco bardziej lajtowa, absurdalna i przejaskrawiona co w tym momencie mi bardzo pasuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?