5

Wg. plotek GTA VI na PC ma się pojawić już w lutym 2027. Byłoby w sumie miło, bo dzięki temu wstrzymałbym się z zakupem PS5 Pro. Ale czas pokaże!


7

Donald Trump: idźcie i głosujcie na Viktora Orbana. Jest prawdziwym przyjacielem Putina, tchórzem i przegrywem jak ja. Ma moje pełne i całkowite poparcie. Viktor Orban zawsze oszuka wielki naród Węgier.

1

@Mario96w Dokładnie o to chodziło. Zapomniałem dopisać, żeby to nie odwiodło wszystkich od faktu, że Real Madryt to najbardziej obrzydliwy, propagandowy i bezczelny klub w historii.

1

@Encore Ja czasem jeszcze trochę też, ale już mam coraz większą tolerancję dla pająków, właśnie dzięki większej wiedzy i większemu oswajaniu się z nimi. Jakiś czas temu na wcześniejszym mieszkaniu latał mi kątnik większy i zamiast pójść po jakiegoś klapka jak kiedyś, to wziąłem słoik, zagoniłem go do tego słoika, chwilę się na niego popatrzyłem i później wypuściłem na balkon.

A ptaszniki to zupełnie inna kategoria, one naprawdę są śliczne i powiedziałbym, że niektóre gatunki są wręcz słodkie, jak np. ten wyżej :)

6

Jeden z najpiękniejszych pająków jakie widziałem na tym kanale.


3

Dobry klimacik tutaj się szykuje, a z materiału na materiał gra wydaje się wyglądać coraz lepiej. Trzymam mocno kciuki za naszych!


38

@Comentateiro Strzał im. Realu Madryt brzmi moim zdaniem najlepiej.

3

@kuz Oczywiście praca sędziego była skandaliczna, ale w tej sytuacji to nie jest tak, że on chciał sobie po prostu piętką piłkę zagarnąć? Czerwona kartka 100% i nie ma tutaj żadnej dyskusji. Większe pretensje można mieć do brak drugiej żółtej dla Koke, to było skandaliczne.

7

Właśnie pod tym względem uważam, że my w tej LM bardzo często w różnych latach mamy również po prostu pecha. Większość ludzi mówi, że zagraliśmy dobrze, że 0:2 to jest absurdalny wynik i nie oddaje tego co się działo w meczu.

Abstrahując od czerwonej kartki i błędów - Atletico miało po prostu szczęście. My nie.


23

Ćwiąkała chwali Barcelonę mimo porażki i uważa, że remontada jak najbardziej jest możliwa, a Real krytykuje i mówi o słabej grze ze strony Realu. Świat się jednak kończy, Trump w nocy wciśnie czerwony guzik, zobaczycie.

4

@Hosh Z nim to już bylibyśmy w finale LM
@Encore Tak szczerze to:


3

Fajnie byłoby gdyby na rewanż wrócił Bernal lub chociażby De Jong. Wtedy widziałbym to tak, że w obronie obok Martina (bo pewnie on będzie pierwszym wyborem, a nie Araujo, chociaż jeden i drugi to chyba najsłabsza pozycja na boisku poza "9") gra Eric Garcia, a w środku Bernal, który ma świetne wejście w pole karne. I zamiast Rashforda Fermin od pierwszych minut. Wtedy moim zdaniem zwiększamy swoje szanse przez bardziej ofensywne i agresywne usposobienie zespołu.

2

@FcPortoFan1999 Ja bardzo nie lubię jak butelka stawia opór...

3

Napastnicy Barcelony próbujący strzelić bramki:


1

@RonMes10 lecą gwizdy, bo Real gra zwykle żenująco i tchórzliwie, broni się całym zespołem u siebie przed Bayernem, a czasami i słabszymi zespołami

Tak nie może grać zespół mający kadrę wycenianą ponad 1 mld Euro.

PS. Chociaż z drugiej strony... mamy inne pojęcie piłki niż oni w Madrycie. Wystarczy że wynik jest git, to już styl gry nieważny, nawet jak grasz tak jak grasz.

0

@LOPEZ16 Moim zdaniem my byśmy przeszli Arsenal.

2

Jak dla mnie rewanż będzie podobny do tego meczu z CdR. Będziemy cisnąć, dominować, Atletico nie będzie wiedziało co się dzieje, ale zabraknie skuteczności i koniec końców odpadniemy przez różnicę 1 bramki, ale po bardzo dobrym meczu, jak w CdR.

Żeby awansować to musielibyśmy mieć przynajmniej jednego napastnika w dobrej formie oraz naciskającego cały mecz Raphinię jak to było w CdR, bo z nim ten pressing jest świetnie skoordynowany i żywszy. Bez tego moim zdaniem będziemy bić głową w mur, jak wczoraj, będzie sporo sytuacji, ale niewykorzystanych.

Natomiast Atletico ma gen frajerstwa i nawet jeśli nas przejdą, to moim zdaniem LM nie wygrają, co więcej: odpadną z Arsenalem.

Ale obym się mylił co do tych dwóch pierwszych akapitów. Oby za tydzień pod względem wrażeń i stylu było tak jak napisałem, ale z awansem!

PS. Miło, że media doceniają wczorajszą Barcelonę i ją zwykle chwalą mimo porażki 0:2. Taka narracja płynęła od Święcickiego, tak mówili na Kanale Sportowym, taki wydźwięk też miał Ćwiąkała. To miłe i pokazuje, że narracja odnośnie Barcelony uległa poprawie w ostatnich latach i w rewanżu nie jesteśmy bez szans.



6

Jednego jestem pewien: że w rewanżu wyjdziemy bardzo zaangażowani, z dużą energią i pasją. Bo taka jest Barcelona Flicka gdy nie idzie i wiele razy nam to pokazała, czy to w rewanżu CdR, czy to przy różnych remontadach, czy nawet dzisiaj grając w osłabieniu. Nie zawsze się udaje, ale nie można im odmówić pasji i chęci jak największej dominacji.

1

Śmieszna różnica w kibicach była między wczorajszym meczem na Bernabeu, a dzisiejszym na Camp Nou.

Kibice Realu głośno kibicowali jak było 0:0 i jak Kylian strzelił bramkę, reszta meczu cisza. Kibice Barcelony głośno kibicowali jak było 0:1, 0:2, podczas 0:0 cisza :D

I okej.

0

@Encore Ja wiem Enkor, ja wiem...

6

"W Katalonii nie mówi się o niczym innym niż o remontadzie"
https://pbs.twimg.com/media/HFaXVE8XsAIt-jc?format=jpg&name=large

0

@LOPEZ16 Przynajmniej 2 strzały z pierwszej połowy Rashforda. Zresztą xG pokazuje, że wykreowaliśmy więcej. Niewiele, ale jednak więcej. I to grając większość meczu w 10. Atletico 2 bramki z xG na poziomie mniejszym niż 0.5 to nieśmieszny żart.

11

- 18 - 5 w strzałach
- 1.21 - 0.44 xG
- 58% - 42% posiadanie piłki
- Wynik 0:2

A wszystko to grając większość meczu w 10. Ja czasami nie wiem o co chodzi z Barceloną w LM, bo nawet przy tej czerwonej kartce mogliśmy tutaj zrobić dobry wynik. Sommer wyciągający setki w zeszłym sezonie, setki z LFC Messiego i Alby, Dembele w pierwszym meczu, absurdalny mecz z Chelsea w 2012, gdzie powinniśmy ich pokonać z 5:1...

Może taki już nasz los w LM, że żeby je wygrać to musimy być absolutnie najlepsi i miażdżyć każdego jak leci wygrywając przy tym tryplet. Bo może to wynika z naszego stylu gry, bo może atrakcyjny i ryzykowny styl gry zakłada brak sprzyjających detali?

Nie mam pojęcia. Jest to dla mnie cholerna zagadka i nie kupuję gadki o frajerstwie, bo w wielu meczach robiliśmy absolutnie wszystko aby wygrać, a jednak nic to nie dawało, a inne drużyny grając znacznie gorzej i kreując znacznie mniej miały z tego więcej.

Cóż, chyba taki jest już futbol. Czasem piękny jak się ogarnia 5:2 Real, a czasem absolutnie niesprawiedliwy i sk*****y jak się oddaje 20 strzałów na bramkę, gryzie trawę, gra odważnie, a koniec końców nic z tego nie ma.

1

No nic, 0:2 jest do ogarnięcia, bo kto jak nie Barcelona Flicka. Ale to trzeba by chyba zagrać najlepszy mecz za kadencji Flicka i przede wszystkim być skutecznym, bo my mając ponad 20 strzałów dzisiaj nie strzeliliśmy nic co jest skandaliczne.

Mimo, że pół żartem pół serio będzie napinka przed rewanżem, gadanie o remontadzie etc., to jednak ciężko jest mi uwierzyć, że Atletico to wypuści. Zbyt doświadczona i cwaniacka drużyna.

Tak więc prawdopodobnie przygoda w LM zakończy się i dla nas i dla Realu już za tydzień i prawdopodobnie do końca sezonu będzie już względnie spokojnie podczas oglądania meczów, bo w lidze sytuacja spokojna.

PS. Atletico wyglądało półamatorsko i tchórzliwie na tle grającej w 10 drużyny. Oni się w tej LM jeszcze skompromitują, zobaczycie. Jak nie za tydzień to w półfinale lub finale. Klub przegrywów. Ale może jak wydadzą kolejne mln to wtedy powalczą o 2 miejsce w lidze!

3

Ale co by nie mówić potencjalny półfinał Atletico - Arsenal ma szanse być najnudniejszym półfinałem w historii LM :D

2

Yamal jeden drybling za daleko :D

0

@Encore I to jest właśnie najgorsze i absurdalne. "9" potrzebna na rok temu :D

1

Strzały 20 - 5 :v
To jest k***a niesamowite, a to my gramy przez większość meczu w 10. Wynik 0:2. Jesteśmy cholernie nieudolni w ataku, kompletnie nieskuteczni.

5

Jeszcze nie odpadliśmy, ale... jesteśmy niestety bardzo blisko.

Latem trzeba za wszelką cenę wzmocnić ten zespół i tyle, bo za rok będzie to samo. W tym sezonie widać było rozwój drużyny, kreowaliśmy więcej niż w poprzednim sezonie, ale mocno ucierpiała u nas obrona przez odejście Inigo oraz atak przez tragikomiczną formę Ferrana i lata Lewego.

Jeśli obrona i atak zostaną wzmocnione, to za rok będziemy w dużo lepszym położeniu.

3

90 minut na Metropolitano to bardzo długo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?