1

We wtorek w tej samej minucie ma być dokładnie tak samo

4

Juliano Belletti, postać znana

7

@tomek8756 ale takie "żarty" @Luciano99 to już przesada, ogarnij sie

4

Pedri jest w średniej formie. Po kontuzji potrzebuje rytmu meczowego by wejść na odpowiedni poziom, więc jego wystawienie dzisiaj jest absolutnie zrozumiałe.

Poza tym ja czasem mam wrażenie, że lepiej gramy gdy mecze są co 3 dni niż gdy mamy sporo odpoczynku etc. Chyba nawet Lewandowski o tym mówił, że czasem lepiej się gra gdy jest się w maratonie meczowym, więc w kontekście rewanżu z Atletico może się to okazać paradoksalnie lepsze. Na odpoczynek przyjdzie czas, na razie trzeba wykorzystać potknięcie Realu i rzucić się na Atletico.

1

@Bolton Na początku pełna, a po paru minutach pusta.

11

Będziemy tam!


5

@Kessie On gra w warcaby. Sam ze sobą. Zabawkowe. Tylko białymi.

9

Trochę śmieszy mnie ta narracja kibiców Realu, że rozegrali fantastyczne El Clasico za Xabiego i odwołują się do tego meczu jakby wygrali z 5:0. A fakt jest taki, że wygrali jedną bramką, z dziesiątkowaną przez kontuzje Barceloną, która tamtego okresu była w ogólnie kiepskim okresie, a i tak potrafili się w ostatnich ok. 20 minutach cofnąć i dać się zdominować u siebie.

Cieszy mnie, że coraz częściej się mówi o tym, że tak wielki klub, z taką kadrą, takimi możliwościami i takim budżetem gra po prostu prymitywnie i karykaturalnie na tle wielu innych zespołów. Choć moim zdaniem taka gra Realu była już i 2 lata temu, 5, a nawet i 10 lat temu. Nic się za bardzo nie zmieniło, wszystko od bardzo dawna było oparte na indywidualnościach, liczeniu na bramkarza i szczęściu. Szkoda, że wtedy nie było głosów jak to Real gra prymitywnie. No, ale lepiej późno niż wcale. Bo pod względem stylu gry gra podobnie, ale że ma nieco gorszych zawodników, to po prostu więcej przegrywa.

6

Jak Arsenal nie wygra ligi i np. przegra w finale LM to będzie to chyba największe zes*ańsko przed kiblem jakie kiedykolwiek widziałem. Przebije to nasze dokonania w LM, bo tam to były tylko jeden rozgrywki, a nie... wszystko, bo w finale pucharu też się skompromitowali.

Boże chroń Barcelonę przed Artetą kiedykolwiek.

35

Jak tak dalej pójdzie, to Real w 2 lata nie wygra żadnego trofeum i będzie miał 4 różnych trenerów. Życzymy powodzenia w urzeczywistnieniu się tej perspektywy!

9

Hej mam nudesy pewnego użytkownika, 10 zł sztuka, jak cos to priv

3

Jutro możliwe, że 9 pkt. (!) przewagi nad Realem. Coś cudownego. Liga już jest raczej przesądzona, prawdopodobnie obronimy mistrzostwo Hiszpanii!

Ale moze jak Real wyda kolejne miliony i więcej popłacze przez RMTV to nawiąże większą walkę w przyszłym sezonie z bankrutem i dzieciakami ;)

24

Nie wyobrażam sobie jak źle musiałby zagrać Bayern i jak dobrze Real w takiej formie by oni awansowali w środę. Obrzydliwy zespół.

5

@Popitek12 @blakkudium Przepraszam w imieniu wszystkich Maćków.

16

Życie jest naprawdę pop****e. Gość na pewno dbał o siebie, sylwetka świetna jak na ten wiek, dietę też raczej miał odpowiednią jako, że obracał się w gronie sportowców i specjalistów, sam też raczej dbał o swoje zdrowie czego dowodem też jest dzisiejsze wyjście by pobiegać...

Czasem jak takie sytuacje się zdarzają to ma się ogromny wyrzut złości i pretensji do życia dlaczego potrafi być tak niesprawiedliwe i taką k**ą...


3

@NeroTFP1 Cały czas gadają jak blisko jest tej sytuacji 1:1, że możemy sobie pozwolić na duże transfery, więc sorry - ja jako kibic chcę żeby w końcu to zostało pokryte w rzeczywistości i lato będzie idealnym na to momentem, szczególnie po powrocie na Camp Nou i po tym co się wydarzyło w LM (niezależnie czy damy radę to odrobić na Metropolitano).

7

Ciekawe czy Deco zdaję sobie sprawę jak wielka odpowiedzialność na nim spoczywa w kontekście wzmocnienia drużyny. Każdy mówi o brakach, każdy powinien widzieć braki i krótką ławkę. Sezon jest długi, kontuzje zdarzały się i będą zdarzać. Pieprzonym obowiązkiem jest tutaj wzmocnić obronę i atak i to nie półśrodkami jak Rashford, tylko jak najlepszymi nazwiskami.

Wielka odpowiedzialność na Szwagrach, bo latem dowiemy się, czy naprawdę możemy liczyć w przyszłym sezonie na inny, lepszy scenariusz w LM, czy niestety liczyć na więcej szczęścia niż rozumu (co w kontekście Barcelony prawie nigdy się nie dzieje).

Jeśli znowu nie będzie kasy, lub/i zrobią jakieś *unwo transfery na pół gwizdka to będę cholernie zawiedziony i nie zdziwiłbym się gdyby tak samo zawiedziony był Flick, czy wielu innych zawodników. Lato będzie bardzo ważne.

5

@Luciano99 Dlatego mam nadzieje, że zamiast Rashforda to w rewanżu wyjdzie Fermin. Musimy zagrać na takiej samej intensywności jak w rewanżu CdR, a z Rashfordem to niestety nie będzie możliwe. Muszą zagrać zawodnicy najbardziej agresywni, biegający i aktywni.

9

Od 5 min. jestem kibicem Girony, a już mnie ta Barcelona wk****a...

5

@Bykunn @Comentateiro Twój zaginiony prawnuk odnalazł się!

2

@JimMorrisonFCB No i namówił.

1

@Batys Na moim Ryzenie 3700x i RTX 2070 Super pewnie ruszy, ale na low/medium w niskiej rozdzielczości i z DLSS na wydajność :v

No nic, jesienią trzeba będzie podjąć decyzję: albo modernizacja kompa, albo PS5 Pro i modernizacja kompa w 2027...

5

Wg. plotek GTA VI na PC ma się pojawić już w lutym 2027. Byłoby w sumie miło, bo dzięki temu wstrzymałbym się z zakupem PS5 Pro. Ale czas pokaże!


7

Donald Trump: idźcie i głosujcie na Viktora Orbana. Jest prawdziwym przyjacielem Putina, tchórzem i przegrywem jak ja. Ma moje pełne i całkowite poparcie. Viktor Orban zawsze oszuka wielki naród Węgier.

1

@Mario96w Dokładnie o to chodziło. Zapomniałem dopisać, żeby to nie odwiodło wszystkich od faktu, że Real Madryt to najbardziej obrzydliwy, propagandowy i bezczelny klub w historii.

1

@Encore Ja czasem jeszcze trochę też, ale już mam coraz większą tolerancję dla pająków, właśnie dzięki większej wiedzy i większemu oswajaniu się z nimi. Jakiś czas temu na wcześniejszym mieszkaniu latał mi kątnik większy i zamiast pójść po jakiegoś klapka jak kiedyś, to wziąłem słoik, zagoniłem go do tego słoika, chwilę się na niego popatrzyłem i później wypuściłem na balkon.

A ptaszniki to zupełnie inna kategoria, one naprawdę są śliczne i powiedziałbym, że niektóre gatunki są wręcz słodkie, jak np. ten wyżej :)

6

Jeden z najpiękniejszych pająków jakie widziałem na tym kanale.


3

Dobry klimacik tutaj się szykuje, a z materiału na materiał gra wydaje się wyglądać coraz lepiej. Trzymam mocno kciuki za naszych!


38

@Comentateiro Strzał im. Realu Madryt brzmi moim zdaniem najlepiej.

3

@kuz Oczywiście praca sędziego była skandaliczna, ale w tej sytuacji to nie jest tak, że on chciał sobie po prostu piętką piłkę zagarnąć? Czerwona kartka 100% i nie ma tutaj żadnej dyskusji. Większe pretensje można mieć do brak drugiej żółtej dla Koke, to było skandaliczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?