macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dobrze to wygląda, scenografia na topowym poziomie, dużo detali.
2
@Luciano99 @jowita weź go zabierz stąd, bo znowu bredzi
1
A po święceniu w końcu wraca Barcelona Flicka. Tak mi te repki zniszczyły czas, że kompletnie o tym zapomniałem. Piękna informacja. Lecimy ze wszystkimi na mięciutko.
2
@arasz1819 Miałeś racje, kabaret i mem :v
6
@esem91 No nie wiem, ja i paru innych użytkowników przestrzegaliśmy przed Trumpem, szczególnie powinno dać to do myślenia, że fact checking przy debacie z Harris był na jakimś chorym poziomie, a Trump gadał coś tam o społeczności, która je psy. To naprawdę nie mogło dać do myślenia ludziom z jego światopoglądowego kręgu, że coś jest z nim nie tak? Zaślepienie i głupota, nic więcej.
@Fantastyczny Chłopiec Cóż, inteligencja zakłada, że nawet jak coś jest odklejonego po Twojej stronie, tak to krytykujesz, a nie ślepo w to idziesz i wierzysz. Tak krytykuje się Tuska za te idiotyczne 100 obietnic, tak krytykuje się Trzaskowskiego za niesamowicie żenującą kampanię wyborczą, tak powinno się krytykować Trumpa, Nawrockiego, czy innych odklejonych. Ale może na prawicy jest po prostu większy fanatyzm?
PS. "i tak nie mieli przecież żadnego wpływu na to" - wykrzykiwanie w sejmie nazwiska Trumpa i jawne go wspieranie było pośrednim go wspieraniem. Niezwykłe jest to jak potraficie wszystko obrócić. Żałosne.
12
Przecież to wygląda jak z jakiejś komedii z Lesliem Nielsenem, lub z jakiegoś sitcomu. To jest niezwykłe jak granica żenady, absurdu i śmieszności ciągle jest tam przesuwana do miejsca, w którym nigdy nie byliśmy.
Ale co polska prawica w sejmie, w mediach, w social mediach, czy na La Bambie Trumpa broniła i wspierała to ich. Gratulacje!
0
@bartekvisca Widać niedoróbki techniczne (m.in. w animacji), ale jeśli dowiezie historią i klimatem, to będzie git :)
0
@clyde Pierwsze testy nie wypaliły, ja dałbym jeszcze szanse, bo podobno trochę pozmieniali. Akurat z tego zestawienia najmniej mi to leży, ale to duża premiera, więc na pewno będzie głośno.
3
Kwiecień to sporo fajnych premier. Samson, Replaced (najbardziej czekam!), Mouse PI for Hire, Pragmata, Saors... będzie na co marnować czas w chwilach wolnych.
10
No trochę śmiechłem :v
0
@don'T.R.I.P.e Szczęść Boże i ratuj się kto może!
9
@FcPortoFan1999 dzisiaj? inteligentny, zabawny, mądry
22
01.04, a więc miejmy to za sobą:
- @Luciano99 to świetny, zawsze trzeźwy biznesmen, wybitny hazardzista
- @Kessie jest inteligentny i godny zaufania cieszący się nieposzlakowaną opinią
- @Frimpong ma dużego
- @July_6_BcN nienawidzi Pedriego
- @jowita jest szczupła i zgrabna
- @Comentateiro jest młody, jurny i kibicuje Borussi
3
@Deathwing112 Nie prawda, co ty gadasz, przegraliśmy, bo straciliśmy za dużo bramek, a nie
6
@Encore Jak dla mnie to trochę wygląda tak jakby finał MŚ 2022 był jego absolutnym peakiem, a potem już zacząć pikować coraz bardziej w dół, jakby już wszystko co chciał osiągnąć się wydarzyło i m.in. przez to trochę stracił jakości w decyzjach i ogólnie sędziowaniu.
@Hindus Musimy się martwić w kontekście przepchania Realu :v
18
Przypominam, że w przyszłym tygodniu lecimy z LM bez Raphinii i z prawdopodobnie jednym z tych Panów lub/i z Van Boekelem na VARze.
Ale tym razem dobro wygra i żadne uje muje dzikie węże nie zatrzymają maszyny Flicka!!!
3
@LAMC_10 No i namówił
6
Już nie mogę się doczekać tych meczów o 2 w nocy, które w ramach tradycji z MLS będą opóźnione o 5, 10, a czasem 15 minut, z koncertami w przerwie meczu, by przeciętny Amerykanin był odpowiednio dobodźcowany i z widokiem Trumpa mówiącego przed, w trakcie i po meczach, że to wszystko to jego zasługa i że on najbardziej zasługuje na puchar.
36
O kurde, rzeczywiście to ten sam sędzia dzisiaj sędziował mecz ze Szwecją :D
10
Włosi 3x z rzędu nie jadą na mundial :v
Bastoni świetny obrońca, ale po tym meczu powinien być mocno krytykowany - bezsensowne ryzyko i w efekcie faul, dokładnie ten sam vibe co Araujo.
Jednak o ile Araujo takie błędy popełnia notorycznie, o tyle Bastoni nadrabia w wielu innych aspektach i ma dużo większy kredyt zaufania.
9
Powiem Wam, że ten Berkowicz to spoko gość, ja zupełnie nie rozumiem o co ludzie mieli spine z tą Ikeą...
28
Jutro idę do Ikei i im nas*am na kanapy, kto idzie ze mną?
1
@MarFan To byłaby najbardziej debilna decyzja w historii polskiej piłki.
4
Kompletnie niezasłużenie. Zagraliśmy świetny mecz, ale cóż, taka jest piłka. Czasem damą, a czasem k***ą. Dzisiaj okazała się k***ą.
0
Podoba mi się wk***ona La Bamba
4
5 bramek i tylko 4 minuty doliczonego, wtf
10
Ja j***e, jakie to są farty, Real reprezentacji... ale Kiwior ograny jak dziecko tutaj.
0
@Chaoss Lewy był świetny technicznie. Teraz już ofc znacznie mniej, ale ciężko nie zestawiać go w takim zestawieniu mimo wieku patrząc na całą karierę.
26
Porównując z tym co było np. 10-15 lat temu (z wyłączeniem epizodu z Nawałką) to cieszy, że w tej reprezentacji jednak mamy nieco więcej technicznych zawodników niż przywykliśmy do tego co zazwyczaj mieliśmy w tym kraju.
Lewy, Zieliński, Kamiński, Zalewski, Cash, Szymański, Pietruszewski - wszyscy pokazują wysoki poziom w tym względzie.
3
@bari_94 Ogólnie dobry mecz w naszym wykonaniu, już niezależnie jak to się zakończy