6

Już nie mogę się doczekać tych meczów o 2 w nocy, które w ramach tradycji z MLS będą opóźnione o 5, 10, a czasem 15 minut, z koncertami w przerwie meczu, by przeciętny Amerykanin był odpowiednio dobodźcowany i z widokiem Trumpa mówiącego przed, w trakcie i po meczach, że to wszystko to jego zasługa i że on najbardziej zasługuje na puchar.

36

O kurde, rzeczywiście to ten sam sędzia dzisiaj sędziował mecz ze Szwecją :D


10

Włosi 3x z rzędu nie jadą na mundial :v

Bastoni świetny obrońca, ale po tym meczu powinien być mocno krytykowany - bezsensowne ryzyko i w efekcie faul, dokładnie ten sam vibe co Araujo.

Jednak o ile Araujo takie błędy popełnia notorycznie, o tyle Bastoni nadrabia w wielu innych aspektach i ma dużo większy kredyt zaufania.

9

Powiem Wam, że ten Berkowicz to spoko gość, ja zupełnie nie rozumiem o co ludzie mieli spine z tą Ikeą...

28

Jutro idę do Ikei i im nas*am na kanapy, kto idzie ze mną?

1

@MarFan To byłaby najbardziej debilna decyzja w historii polskiej piłki.

4

Kompletnie niezasłużenie. Zagraliśmy świetny mecz, ale cóż, taka jest piłka. Czasem damą, a czasem k***ą. Dzisiaj okazała się k***ą.

0

Podoba mi się wk***ona La Bamba

4

5 bramek i tylko 4 minuty doliczonego, wtf

10

Ja j***e, jakie to są farty, Real reprezentacji... ale Kiwior ograny jak dziecko tutaj.

0

@Chaoss Lewy był świetny technicznie. Teraz już ofc znacznie mniej, ale ciężko nie zestawiać go w takim zestawieniu mimo wieku patrząc na całą karierę.

26

Porównując z tym co było np. 10-15 lat temu (z wyłączeniem epizodu z Nawałką) to cieszy, że w tej reprezentacji jednak mamy nieco więcej technicznych zawodników niż przywykliśmy do tego co zazwyczaj mieliśmy w tym kraju.

Lewy, Zieliński, Kamiński, Zalewski, Cash, Szymański, Pietruszewski - wszyscy pokazują wysoki poziom w tym względzie.

3

@bari_94 Ogólnie dobry mecz w naszym wykonaniu, już niezależnie jak to się zakończy

2

Bednarek to taki nasz polski Araujo

4

Gyokeres Srokeres

3

Kamiński i Zalewski dzisiaj TOP

1

Teraz iść za ciosem, bez głupich błędów w obronie i bez dogrywki, bo Lewy musi na Atletico wrócić z jak największymi siłami.

2

Ale ładnie rozegrali!

18

Nigdy nie sądziłem, że oglądając Polską reprezentację będę mieć podobne wrażenia gdybym oglądał Barcelonę.

7

W sumie trochę jakbym czasami Barcelonę oglądał. Drużyna, której kibicuję ciśnie, gra lepiej, prowadzi grę, stwarza sytuacje, bramkarz rywala ma swój dzień, my jesteśmy nieskuteczni, 2 strzały przeciwnika i 2 bramki, a sędzia pijany lub niespełna rozumu :D

0

@Azi Nie no, akcje zrobili ślicznie technicznie.

5

Nie no, jedziemy ich równo, aż trochę w szoku jestem :v

3

Lewy Yamala się naoglądał. No i okej

3

Ogólnie mimo różnych oczywistych braków w umiejętnościach, to fajnie się patrzy na dzisiejszą wersję reprezentacji. Jest gryzienie trawy, jest koncentracja, jest gra pozycyjna, paru chłopaków widać, że gra w Europie. Oby tak cały mecz, a będzie dobrze!

2

No i lecimy z nimi na mięciutko, dobre minuty

2

Szczerze mówiąc totalnie nie widzę Polski robiącej taką akcję, z takim luzem, przemieszczaniem się i strzałem :v

My tutaj rywalizować możemy tylko w jakichś fizycznych, szybkich fragmentach, czy przy rożnych i wolnych.

1

Ale pograli... sztos.

2

A dla Anglika na bank by trafił

1

@Bykunn Weź nie psuj napinki

0

Dobry początek Urbanówki jak na razie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?