macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kessie w ryk i okej
1
Uff. Oby ok. 23 ta przewaga się utrzymała, lub zmalała tylko o 1 pkt. Mecz do zapomnienia i tyle. Odpocząć, wrócić po repce bez kontuzji i lecimy z powracającymi po kontuzjach zawodnikami na mięciutko ze wszystkimi.
6
Mam wrażenie, że ta laska jako sędzia liniowy totalnie nie ogarnia i tylko czeka na sugestię od głównego jaką podjąć decyzję :D
6
Świetnie wejście Rashforda tak btw
1
Dobra, uj powiem to: jeśli dotrwamy z 3 pkt. w tym meczu, to nikt nam już mistrzostwa nie zabierze. Znowu w tym sezonie mamy "to coś", że nawet przy bardzo kiepskiej grze i tak punktujemy.
3
Ale fart :v
Natomiast skandalicznie prosimy się o stratę punktów.
6
Jak myślę jak ma wyglądać mecz Barcelony w niedzielę o 14, niezależnie od rywala to właśnie tak :D
Dużo niedokładności, średnia koncentracja, minimalistyczne przepchanie meczu.
Oby 3 pkt., bo będzie cholernie głupio tutaj stracić pkt. I zapomnieć.
2
@yoli Wyciąganie fatalistycznych wniosków w kontekście całego sezonu na podstawie meczu o 14 po zmiażdżeniu wcześniej w LM rywala 7:2.
Okej...
1
Raphinia przed chwilą zrobił to co powinien zrobić Ferran w sytuacji z Yamalem - wślizg i próba trącenia piłki.
0
Trzeba pochwalić Ferrana, ładnie tam powalczył przed chwilą w pressingu
28
Ale wejścia Ferrana Torresa wyglądającego jak Ross Geller przy muzyce z Przyjaciół nie było w moim bingo...
1
@Derpowsky To jest Barcelona Flicka, więc wychodzimy pewnie z założenia, że jeśli oni nam strzelą 5 bramek z rożnych, to my im 6, również z rożnych :D
11
W ogóle z Newcastle bramka z rożnego, dzisiaj też. Widać, że przygotowania do potencjalnego meczu z Arsenalem już się rozpoczęły :D
0
@Frimpong Inaczej zrobimy. Zapłacicie nam 50 mln i oddacie nam Frimponga.
5
@Frimpong widzisz? I takiego kozaka nie chcecie? 30 mln to jak za darmo.
3
Cudne podanie Yamala poszło, wow
1
Nie no, Joan, weź już może zejdź co? Po co to kusić los? Odpocznij sobie, zregeneruj się etc.
1
@FcPortoFan1999 A idź mnie z tą godziną już :D
0
Niezłe to Rayo, dobrze póki co bronią, świetnie się czuję z piłką przy nodze, aż nie do wiary, że są na 14 miejscu. Potencjał drużyny spokojnie na TOP 10.
5
Ale to właśnie jest wielka wartość Raphy, że nawet jak nie ma formy, to swoim pressingiem zazwyczaj jest w stanie stworzyć sobie lub innym świetną sytuację.
0
@Frimpong Więc tylko jeden więcej nie zrobi Wam różnicy :P
0
Pedri z meczu na mecz coraz lepiej, powoli dochodzi do formy po kontuzji. Świetny prognostyk przed tym co się będzie działo po kadrze.
6
@Frimpong Bardzo dobrze, oby się to potwierdziło.
0
@Ilka Kto już był sprzedawany? Kiedy zwolnienie Flicka?
1
To co, ciężary ze względu na niedzielę i 14 i energicznego rywala? Jakby nie było, oby z 3 pkt.
0
@FcPortoFan1999 Zazdro
0
@MesQueUnClub_87 https://media.tenor.com/P60pMzY023UAAAAM/no-bird.gif
3
@FcPortoFan1999 Ciebie też zatem pogrzało Oski.
1
No pogrzało ich z tą 14 dzisiaj...
6
@Eklerek K***a, jak raz na rok jest potrzebny, to oczywiście go nie ma, @Comentateiro weź Ty przejmij jego zadania