macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kozinho. No i tutaj w końcu mogę się zgodzić.
@kuz Tak, ale mimo wszystko i tak to wygląda idiotycznie. Wyobraźmy sobie Nawrockiego lub Trzaskowskiego robiącego tak przy okazji nawet jakiejś lajtowej uroczystości. Prezydent powinien zachować jakąś powagę, niezależnie od okoliczności, a Trump jest po prostu memem, niezależnie czy coś jest light motywem, czy powagą jak prowadzenie wojny. Praktycznie cały czas taki sam i to jest najgorsze.
12
@Kozinho. Faktycznie, bardzo podobne stanowiska i odpowiedzialność :v
@PeRRy odhaczony*
4
Ale gość jest pośmiewiskiem. Mijają dni, tygodnie, miesiące i lata, a ja nadal nie mogę wyjść z podziwu, że taki ktoś miał tyle poparcia i nadal ma go całkiem sporo.
5
Kanadyjski Aphex Twin. Ten utwór rozwalił mi ostatnio głowę, polecam dokładnie i na spokojnie przesłuchać, bo IMO to jest kawał dobrej, połamanej i wyjątkowej elektroniki, która świetnie się rozwija. Dodatkowo wrzucam filmik, który pokazuje na czym on pracuje :)
@esem91 @Cochise @DragonxNF @clyde
2
@Popitek12 ok, zamawiam
0
@Popitek12 Dzisiaj iść w kebaba, kurczaka na rożnie, pizzę, czy pierogi?
2
@JimMorrisonFCB Pumba? Ja Timona lubie
1
@Kgorecki2500 Reserved, Diverse, Medicine. Rzadziej Carry, Cropp, Zara.
2
@don'T.R.I.P.e O wow. Spokojnie, oddychaj, pójdź na spacer, zaparz sobie meliski. To po prostu ciekawostka i tyle.
Chore oczekiwania były już od GTA IV i za każdym razem Rockstar je dostarczał. RDR2 zrobili tak, że nadal w niektórych elementach jest to gra niedościgniona, a minęło już 8 lat. Więc jeśli to wszystko ma się ziścić, to tylko przy takim talencie, technologii i budżecie jaki ma Rockstar.
PS. Ale osobiście też wolałbym RDR3. Mam nadzieję, że dożyjemy... ;)
1
@626 GTA V zarobiło w pierwsze 3 dni 1 mld $. Więc na spokojnie to się zwróci w ok. tydzień.
1
@partymaker Akurat oni tam też pracowali nad RDR2, a bugów było stosunkowo mało jak na tak dużą grę, więc będzie dobrze!
@Hosh Jakieś 3,52 zł
15
Budżet GTA VI może liczyć nawet 3 mld $ według aktualnych szacunków, a nie tak jak pierwotnie sądzono między 1, a 2 mld $. Wynika to m.in. z oficjalnych danych rządu, gdzie samo Rockstar North wydało od 2019 roku aż 2.1 mld $ na same wypłaty, a w ostatnich latach m.in. Rockstar India poszerzył się o kolejnych pracowników ( aktualnie ok. 1600 osób), a nad grą ma pracować aż 6000 developerów i artystów.
Aż się nie chce wierzyć. Burj Khalifa kosztowało 1.5 mld $, prawdopodobnie mniej niż... gierka :v
1
@esem91 Spoczko ;)
0
@Kgorecki2500 Ja tam jednak trzymam kciuki, by wyszło tak dobre jak seria KDC ;)
6
Pojawiła się plotka, że nowa gra ze świata Władcy Pierścieni ma spory budżet i jest robiona przez... Warhorse. Zobaczymy, ale byłoby mega ciekawie :)
https://x.com/TolkienPolska/status/2038273879324426405
1
18:05 i wciąż jakoś tak dziwnie jasno, wtf
1
@Peciak 5 stopni, pochmurno, deszcz, wilgotność 92%, wietrznie. To fajna ładna pogoda :v
Dzisiaj akurat nie korzystałem z ładnej pogody, ale za to skorzystałem z ładnego przedstawienia kompletnych idiotyzmów prezydenta USA, którego mnóstwo osób tutaj broniło i wieszczyło świetną prezydenturę.
5
Czy już można Trumpa nazwać najgorszym prezydentem USA w XXI wieku i jednym z najgorszych w ogóle w XXI wieku? W sumie dla mnie to chyba jeden z najgorszych w historii, bo nie przypominam sobie takich absurdów, głupoty, narcyzmu i zniechęcenia do siebie wszystkich, biorąc pod uwagę postrzeganie USA przed kadencją Trumpa.
1
@FcPortoFan1999 No niestety, dramat jest.
0
@FcPortoFan1999 Od dawna Oski, rzut beretem ode mnie.
0
@Frimpong Twoje już zreformował i powiedział, że ma dość
2
@Luciano99 wołaj starego, ma blisko, a potrzebujemy zreformować nasze Zagłębie Sosnowiec, bo dramat jest
2
@Luciano99 Apostoł ma być.
4
Trash-punkowa kapela z mojego miasta wydała nową płytę oraz w tym wypuściła fajny teledysk do utworu "Nowy Brud", który zawiera parę znanych dla mnie widoków z miasta. Polecam jak kogoś interesuje taki gatunek, są świetni :)
@esem91 @Cochise @clyde (oznaczam, choć nie wiem czy lubisz taką muzykę)
https://open.spotify.com/album/0bJmqAE34PqdAKxb1TWVzE?si=1CBLPeymR3W4MxDcS4cTqQ
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@norbi77 No i super, oby protestujących było jak najwięcej. Jeden z najgorszych i najbardziej memicznych, śmiesznych i głupich prezydentów rządzi USA... dramat.
3
@Luciano99 Dobra Lucek, ale teraz pytanie: kto jest bardziej ubogi intelektualnie, Araujo, czy @Kessie?
2
Tymczasem Sony i Microsoft podobno zostały formalnie poinformowane, że GTA VI wyjdzie w tym roku fiskalnym i nadal póki co nie przewidują opóźnień. Informacją podzielił się bardzo dobry informator związany z Sony.
A ja osobiście uważam, że listopad jest pewny. Tyle samo opóźnień miało RDR2, czy GTA V, więc podejrzewam, że będą się tego trzymać, tym bardziej premiera Wolverine'a to też poniekąd potwierdza.
0
@D10SLEO Mbappe mocno rywalizuje, by za trochę lat przejąć to miano.
5
@EzioAuditoreDF Wykorzystam ten czas na czytanie tak de*ilnych komentarzy jak ten Twój powyżej, nie martw się!