2

Tymczasem Nico WIlliams jutro z nami nie zagra. Czy ja mam tylko mylne wrażenie, czy rzeczywiście gdy Bilbao gra w ostatnich 2-3 latach z nami to Nico praktycznie nie występuje? :v

6

@tomek8756 Wszystkiego co najlepsze!

2

@Rastafarnianin Real Madryt, ale tylko do 21, nura i karnego

13

Dzisiaj tak i jutro ok. 23 robi się +6/7 pkt. przewagi co już byłoby bardzo komfortowe.


9

W sumie tego Allegriego to nawet życzę Realowi. Nie dość, że styl gry będzie jeszcze bardziej toporny, a więc mało ludzi będzie ten Real ekscytować to jeszcze Allegri ze swoim temperamentem na tej ławce będzie niezwykle rzadko. Niech w to idą!

8

Właśnie to mi się bardzo nie spodobało po meczu z Atletico. Yamal dał z siebie wszystko i za to wielki szacunek, ale również i kibice dali z siebie wszystko, więc szkoda, że nie poszedł podziękować jak reszta zespołu. Musi się tego jeszcze nauczyć, choć wg. mnie mimo 18 lat (!) przejawia dojrzałość, szczególnie na boisku. Ale takie sytuacje powinny zostać przez niego mniej emocjonalnie rozwiązane, liczę że się tego nauczy z biegiem lat.


1

@allien18 Masz silną psyche

0

Dostajecie milion złotych, ale w konsekwencji Ferran Torres gra w Barcelonie do 40 roku życia jako główna "9". Bierzecie czy nie?

2

@Vurt Właśnie trochę jest, bo jeden i drugi ma skilla w wyprowadzaniu piłki, a bronienie to czasem szwankuje

24

Co to jest za połączenie imiona i nazwiska :v
Oni muszą robić to specjalnie


3

@Vurt Pewnie hajs. Schlotterbeck jest dobrym obrońcą ze świetnym wyprowadzeniem piłki, ale zdarza mu się popełniać sporo amatorskich błędów, więc u nas bym szedł chyba w kogoś pewniejszego, bo od wyprowadzenia piłki mamy Cubarsiego. Marzeniem byłby Bastoni...

3

@Frimpong Najpierw użyje ręki, a potem zanurkuje

1

W meczu City - Nottingham to sędzia ewidentnie z hiszpańskimi korzeniami sędziował. Mnóstwo błędów na niekorzyść City.

0

@bartekvisca Docelowa pojemność to chyba 105k

3

Czyli realnie pewnie początek lub połowa 2028 :D
Ale dobrze jak już za niedługo będzie to 1C i ta trybuna za bramką będzie cała zapełniona. To jeszcze więcej da pozytywnych wrażeń na nowym Camp Nou.


5

@gumaz tak, ale tylko jakbym miał zerówkę by go wk*****ć

3

Arsenal jak zwykle na farcie.

1

@Kgorecki2500 Ale to słabo wygląda. Dobre chociaż? Chyba nigdy nie jadłem w NorthFishu.

2

@PatrychoO @Luciano99 tak tylko oznaczam

6

@Lionel_Messi10 Teraz niech się wypchają, jak miałem na to hajs to chciałem kupić bilety gdyby było w Europie od początku, a teraz to niech idą się bodnąć... foch. W ramach protestu i obrażenia mecz zacznę oglądać z 2 minutowym opóźnieniem.

12

@Kapitan hawk To też dobre. Madrycka propaganda jest niezwykła.


21

@Luciano99 Terrorysta z Rosario
Sardynka lub Śledź w kwestii Ferrana
Ter Statua w kwestii Ter Stegena

3

Ogólnie, to stawiam 2.40 zł, że zdarzy się przynajmniej jeden mecz do czasu powrotu Kounde i Balde, w którym Araujo lub/i Cancelo dostaną jakąś czerwoną kartkę. Oby tylko było to bez większych konsekwencji.

3

@MirusAmisz "Mam nieodparte wrażenie że niektórzy nie potrafią kibicować jakiejś drużynie bez ciśnięcia po swoich zawodnikach."

Tymczasem użytkownik @Azi :v
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16600751#comment-16600751
(i to jeszcze podczas 4:1 z Villarreal, gdzie zagraliśmy bardzo dobrze, a Raphinia harował za dwóch)

Hipokryzję wywaliło poza skalę. Ale to w sumie nie jest dziwne. Czekamy na więcej tak głupich komentarzy!

1

@Antimadridista_WR Autentycznie myślę, że nie uderzyłby tak dobrze jak Saviola, co więcej, mam wrażenie, że miałby problem z przyjęciem piłki :v

2

@Filipem Zdecydowanie można powalczyć o LM i to jak najbardziej na serio, a odrobina szczęścia była przy losowaniu. Nie musimy grać na aż takiej intensywności jak wczoraj by pokonać Newcastle, czy wiele innych drużyn. Ale oczywiście musimy być skoncentrowani i grać po prostu swoje, być mądrzy i dokładni. To wystarczy by nie powtórzyć scenariusza z pierwszej połowy pierwszego meczu z Atletico i przejść dalej Newcastle, czy później właśnie Atleti. A taką intensywność jak wczoraj zarezerwować na potencjalny półfinał z Arsenalem, potencjalny finał LM, czy El Clasico.

Możemy spokojnie marzyć i oby to się urzeczywistniło :)

11

W sumie bekę mam trochę z tego, że nawet w takim meczu bramki Barcelony po ładnych akcjach, a bramka Realu to... karny :D

Polecam zobaczyć pierwszą bramkę Savioli, cudnie uderzył.


5

@kundee ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Kozinho. No i oby tak było!

4

@ranger3120 Oczywiście, nie napisałem, że nie. Napisałem tylko, że tylko upokorzenia Realu mi tutaj brakuje w tym sezonie do pełni szczęścia (poza ofc dowiezieniem ligi i przynajmniej półfinałem LM).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?