6

@borys27 Połowa La Bamby by wtedy pisała, że odpadniemy z LM, to kompromitacja i wgl Pep do zwolnienia. Wiele komentarzy to niestety jest potworny dramat. Najgorsze, że lata mijają, drużyna pokazuje, że nie wolno jej skreślać, a to i tak się powtarza.

2

@FCB24 Uuu, widzę psycha is sitting :v

Skoro co chwilę komentuje Twoje słowa, to kiedy ostatnim razem Ci odpowiedziałem poza powyższym sprostowaniem Twojej niewiedzy?

Moim zdaniem po prostu prawda w oczy kole, dlatego tak się frustrujesz, bo wielokrotnie celnie wypunktowałem Twoje po prostu głupie wypowiedzi. I okej.

5

@FCB24 Klasycznie uja wiesz, a się wypowiadasz:


2

@Roobo Oczywiście, że to było wyrachowanie. Ewidentnie nie graliśmy tak bardzo do przodu jak zwykle i ewidentnie chcieliśmy zamrozić ten mecz i przeczekać energię Newcastle. Problemem było to, że byliśmy bardzo niedokładni i w sumie to można nazwać nieudolnością, ale wiele było przechwytów i uwagi w przejmowaniu piłki oraz bycia cofniętym. Założenia były dokładnie takie o jakich pisze @norbi77.

3

@VamoSBarca88 Niestety podobnych komentarzy było całkiem sporo w czasie tego meczu, szczególnie po bramce Newcastle...

2

@mekston Za Pepa zawsze właśnie ten okres był cienki jak sik pająka. Przecież z Arsenalem Wengera właśnie w pierwszym meczu 1/8 przegraliśmy 2:1.

11

Bardziej niż Real Madryt to się nie da zagrać :v

Ogólnie bardzo słaby mecz. Założeniem było jak największe zabezpieczenie korzystnego wyniku, zamrożenie i wyczekanie Newcastle. W sumie wynikowo to się udało, ale na pewno założeniem nie było tyle niedokładności. Może faktycznie jeszcze odczuwają ten mecz z Atletico.

Tak czy siak nawet gdyby było 1:0, czy nawet 2:0 to nikt nie ma prawa przekreślać tej drużyny, bo cały czas nam to udowadniają. A tutaj popłoch. To nie jest krytyka, tylko wieszczenie kompletnego fatalizmu w stylu odpadnięcia i idiotyczne komentarze, że ta drużyna nie zasługuje na nic. Niektórzy z Was są naprawdę ŻAŁOŚNI i wstyd mi za takich kibiców.

Wynik przed rewanżem bardzo dobry patrząc na to jak ten mecz nie wyszedł. Moim zdaniem na spokojnie awansujemy i pisałbym to nawet w sytuacji, gdyby to się zakończyło porażką 1:0. Na CN założenia na mecz będą zupełnie inne jak i forma zespołu.

PS. Wejście Olmo też krytykowane na wszelkie sposoby, tymczasem dał świetną zmianę w miejsce zajeżdżonego (!) Pedriego.

1

@Kris_OK 1:0 na wyjeździe to kompromitacja? Dobrze, że Cię nie było na świecie w czasach Guardioli, gdy dostawaliśmy 2:1...

5

Ludzie, którzy wieszczą odpadnięcie powinni się 5x zastanowić nad sobą, a później usunąć konto.

3

Flick się wk****ił na Ferrana, Rashford chyba na "9"

4

@Kozinho. Dokładnie mam to samo. Ale pewnie na La Bambie popłoch, odpadniemy i w ogóle rozwiązać klub.

1

Minimalny spalony dla Kosowskiego to ok. 1m :v

2

Madryciak Kosowski na majku. Ehh, ciężary

3

Ze względu na nieco przetrzebiony skład to na pewno będą momenty sporego chaosu i trudności z płynnym przerzuceniem ciężaru gry z obrony do środka i ataku podczas pressingu Newcastle, które na pewno wyjdzie mocno nakręcone.

Ważne, by przetrwać te momenty bez strat, lub z minimalnymi stratami i próbować uspokoić grę, wygasić i zamrozić. W tym meczu bardzo ważna będzie dojrzałość zawodników. Oby było widać, że się czegoś nauczyli po Interze i tegorocznym meczu z Atletico.

Idziemy oczywiście po zwycięstwo i jak najlepszą grę, ale realistycznie patrząc nawet remis nie będzie najgorszy.

0

@Bunk420 Nie, bo wtedy w przyszłości będzie podawany jako przykład negatywny :(

27

Dzisiaj albo Araujo potwierdzi swoją przemianę i to, że zmierza w dobrym kierunku, albo zakończy swoją karierę piłkarską. Nie ma nic pomiędzy.

Zamknij nam te brzydkie mordy Uruguayo!

2

@sharkon Laskowski super klimat tworzył przy okazji El Clasico, mam duży sentyment do tych czasów.

17

Ależ nie mogę się doczekać powrotu tego chłopaka.


0

@Peciak Kiedy premierę ma mieć Twój artykuł? Naprawdę nie mogę się doczekać.

5

Trzeba Real znowu pojechać w maju, nie ma innej opcji. A wszystkie potrzebne do tego karty mamy w swojej talii i lepszych piłkarzy i lepszy sezon i lepszą grę. Oby do tego czasu forma tylko była na wysokim poziomie i Arbeloa będzie blisko zwolnienia :v

3

@kemyt1995 W końcu po to sięgniemy. Wróciliśmy do topki europejskiej, drużyna coraz bardziej się rozwija i dojrzewa, finanse też raczej są coraz lepsze i będzie nas niedługo stać na ogarnięcie wzmocnień. Już niedługo, oby w tym sezonie!

6

W aktualnym sezonie naprawdę staramy się czasem grać dużo bardziej powściągliwie i szanować wynik. Jak trzeba przyspieszyć, to staramy się przyspieszać, jak zwolnić, to to robimy, jak wprowadzić odrobinę pragmatyzmu, to również to robimy. Poniżej dowód, w takiej samej sytuacji z Interem Yamal szedł na bramkę przy stanie 3:2.

Uważam, że to bardzo pozytywny aspekt tej drużyny i dowód, że się rozwijamy i dojrzewamy jako zespół. Uważam również, że poza Joanem Garcią może to być game-changer dzięki czemu maj będzie dla nas cudowny :)

Tak czy siak dzisiaj rozkład jazdy znany... długa droga, ale ostatni przystanek oby to był Budapeszt!


0

@esem91 Oby Lewy!

2

@pawelpi04 Podbijam!

1

@BorzyKrzys Jaki jest sens oceniania danego dzieła, że będzie to g*wno nie znając praktycznie żadnych informacji o projekcie?

Słowianie mają bardzo ciekawą historię, przecież to nasi przodkowie. Ich mitologia i obrzędy również były bardzo ciekawe co potwierdził m.in. sukces Wiedźmina.

W wykonaniu Smarzowskiego może to być bardzo mocne kino, tym bardziej, że parę obrzędów słowiańskich było kontrowersyjnych, więc osobiście jestem bardzo ciekawy projektów i trzymam kciuki.

4

@FcPortoFan1999 to już musi być suche jak kuciapa kobiet na widok @Kessie

2

@MichuZ44 Tylko przed zjedzeniem trzeba jeszcze dobić, żeby się już nie ruszało

2

@JimMorrisonFCB Czekamy na opinię eksperta @Popitek12

4

4 lub 5!


4

@Kapitan9 Gdzie podpisać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?