macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uff. Teraz suszarka od Flicka w przerwie i gramy w końcu spokojnie w drugiej. Plis
0
Żółta, ha, wiadomo, nie gramy w białych koszulkach...
1
Musi dać tutaj karnego
2
Przecież to jest karny 100%
0
Ależ chciałbym być w szatni Barcelony w przerwie. Bardzo jestem ciekawy co Flick im tam powie i jak podejdzie do zawodników :D
1
Ten mecz to mem, o uj tu chodzi
2
Nie dziwię się Yamalowi, na jego miejscu też bym się na Lewego bardzo wk****ał. Naprawdę spróbowałbym z tym Olmo czy Rashfordem na "9", bo ani z Lewym ani z Ferranem to nie ma sensu. Co jest swoją drogą niesamowicie absurdalne.
3
@Kessie To też pokazuje jak Premier League odjechało La Lidze
3
Jakkolwiek to się zakończy to wielki szacun dla Newcastle. Kompletnie nas rozczytali pod względem taktycznym i przede wszystkim fizycznym i intensywności. Super się przygotowali do tego dwumeczu. A my nawet jak awansujemy musimy bardzo poważnie się zastanowić nad wieloma elementami.
1
Rykłem w śmiech, niesamowite to jest jakie my mamy te "9".
1
Bardzo złe decyzje dzisiaj podejmujemy, po prostu głupie. Yamal z tą piętką, Fermin przed chwilą na drugą stronę do Cancelo, a miał bliżej rozpędzającego się Yamala, później Cancelo do Raphini, który miał przy sobie dwóch rywali i strata.
Nie wytrzymujemy jak na razie ciśnienia tego meczu, bo nam odłącza prąd w kluczowych momentach. Suszarka Flicka w przerwie obowiązkowa.
3
Dla Żyro j***nięcie w ryj to męski pojedynek. Nie mam już siły do komentatorów i ich wybiórczych interpretacji.
0
Nie wiem, ale ja nawet nie jestem zły, tylko się po prostu uśmiechnąłem :)
1
Ale widać, że Pedri jeszcze nie jest w najwyższej formie. Mam nadzieję, że ona przyjdzie na ćwierćfinały i oby półfinały.
0
Wielki test dla Araujo. Boże miej go w swej opiece.
0
Uff, świetne dośrodkowanie Raphy!
0
Póki co nasze najsłabsze ogniwa to Eric Garcia, Bernal i Lewy. Oby się z minutę na minutę poprawiali.
0
Eric Garcia póki co niestety kompletnie nie ogarnia. Trudno, walczymy dalej. Warto byłoby trochę poklepać i nie grać wszystkiego na raz.
3
Z 4x już mówili o szczęściu, bo się zawodnik Newcastle poślizgnął. Szkoda, że takiej narracji nie było jak Inigo się poślizgnął w meczu z Interem.
1
Ezz, lecimy z nimi na mięciutko
12
Z Grada D'Animacio to zupełnie inny klimat. Oby ich było coraz więcej.
1
@July_6_BcN Jak możesz tak w stosunku do Pedriego... zawiodłem się :/
9
Rozkład jazdy znanyyyyyyy!!!
1
@L4ngusta A potem do fryzjera jeszcze
3
@Popitek12 Będzie La Bamba. Będzie narzekanie. Na wszystko. Na wszystkich.
1
@esem91 Joan Garcia wybroni!
7
@Messibestplayerintheworld https://media.tenor.com/3jQXYnm8jDwAAAAe/the-joke.png
:P
0
@kanver_ Na 30 cm i do tyłu.
8
Liczę, że dzisiaj zobaczymy zupełnie inną Barcelonę niż w pierwszym meczu z Newcastle. Uważam, że pierwszy mecz to trochę kwestia nastawienia i taktyki, by zagrać dość powściągliwie i przede wszystkim nie dopuścić do dużych strat. Dzisiaj IMO wyjdziemy bez kalkulacji, z chęcią dominacji i większego ryzyka.
Obyśmy się nie zawiedli, ale czuję dziwny spokój i pewne zwycięstwo (2:0/3:1).
27
Ale jaki Ferran musi być naprawdę ujowy jak 90-letni Lewy w takiej formie go wygryza. Swoją drogą na miejscu Flicka pokombinowałbym z Olmo lub Rashfordem na "9", ale zaskakująco to nie jest przypadek, że Flick jest tam gdzie jest, a ja jestem tam gdzie jestem... tak więc wszelka ufność w naszym Fuhrerze!