1

Uff. Teraz suszarka od Flicka w przerwie i gramy w końcu spokojnie w drugiej. Plis

0

Żółta, ha, wiadomo, nie gramy w białych koszulkach...

1

Musi dać tutaj karnego

2

Przecież to jest karny 100%

0

Ależ chciałbym być w szatni Barcelony w przerwie. Bardzo jestem ciekawy co Flick im tam powie i jak podejdzie do zawodników :D

1

Ten mecz to mem, o uj tu chodzi

2

Nie dziwię się Yamalowi, na jego miejscu też bym się na Lewego bardzo wk****ał. Naprawdę spróbowałbym z tym Olmo czy Rashfordem na "9", bo ani z Lewym ani z Ferranem to nie ma sensu. Co jest swoją drogą niesamowicie absurdalne.

3

@Kessie To też pokazuje jak Premier League odjechało La Lidze

3

Jakkolwiek to się zakończy to wielki szacun dla Newcastle. Kompletnie nas rozczytali pod względem taktycznym i przede wszystkim fizycznym i intensywności. Super się przygotowali do tego dwumeczu. A my nawet jak awansujemy musimy bardzo poważnie się zastanowić nad wieloma elementami.

1

Rykłem w śmiech, niesamowite to jest jakie my mamy te "9".

1

Bardzo złe decyzje dzisiaj podejmujemy, po prostu głupie. Yamal z tą piętką, Fermin przed chwilą na drugą stronę do Cancelo, a miał bliżej rozpędzającego się Yamala, później Cancelo do Raphini, który miał przy sobie dwóch rywali i strata.

Nie wytrzymujemy jak na razie ciśnienia tego meczu, bo nam odłącza prąd w kluczowych momentach. Suszarka Flicka w przerwie obowiązkowa.

3

Dla Żyro j***nięcie w ryj to męski pojedynek. Nie mam już siły do komentatorów i ich wybiórczych interpretacji.

0

Nie wiem, ale ja nawet nie jestem zły, tylko się po prostu uśmiechnąłem :)

1

Ale widać, że Pedri jeszcze nie jest w najwyższej formie. Mam nadzieję, że ona przyjdzie na ćwierćfinały i oby półfinały.

0

Wielki test dla Araujo. Boże miej go w swej opiece.

0

Uff, świetne dośrodkowanie Raphy!

0

Póki co nasze najsłabsze ogniwa to Eric Garcia, Bernal i Lewy. Oby się z minutę na minutę poprawiali.

0

Eric Garcia póki co niestety kompletnie nie ogarnia. Trudno, walczymy dalej. Warto byłoby trochę poklepać i nie grać wszystkiego na raz.

3

Z 4x już mówili o szczęściu, bo się zawodnik Newcastle poślizgnął. Szkoda, że takiej narracji nie było jak Inigo się poślizgnął w meczu z Interem.

1

Ezz, lecimy z nimi na mięciutko

12

Z Grada D'Animacio to zupełnie inny klimat. Oby ich było coraz więcej.

1

@July_6_BcN Jak możesz tak w stosunku do Pedriego... zawiodłem się :/

9

Rozkład jazdy znanyyyyyyy!!!

1

@L4ngusta A potem do fryzjera jeszcze

3

@Popitek12 Będzie La Bamba. Będzie narzekanie. Na wszystko. Na wszystkich.

1

@esem91 Joan Garcia wybroni!

0

@kanver_ Na 30 cm i do tyłu.

8

Liczę, że dzisiaj zobaczymy zupełnie inną Barcelonę niż w pierwszym meczu z Newcastle. Uważam, że pierwszy mecz to trochę kwestia nastawienia i taktyki, by zagrać dość powściągliwie i przede wszystkim nie dopuścić do dużych strat. Dzisiaj IMO wyjdziemy bez kalkulacji, z chęcią dominacji i większego ryzyka.

Obyśmy się nie zawiedli, ale czuję dziwny spokój i pewne zwycięstwo (2:0/3:1).

27

Ale jaki Ferran musi być naprawdę ujowy jak 90-letni Lewy w takiej formie go wygryza. Swoją drogą na miejscu Flicka pokombinowałbym z Olmo lub Rashfordem na "9", ale zaskakująco to nie jest przypadek, że Flick jest tam gdzie jest, a ja jestem tam gdzie jestem... tak więc wszelka ufność w naszym Fuhrerze!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?