malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dwa wnioski:
Bardzo lubie Flicka i super oglada sie jego wesoly football pelny ataku ale niestety wychodzi od dluzszego czasu jego betonoza taktyczna. Nie rozumiem jak mozna caly czas grac to samo niezaleznie od przeciwnika i nic nie zmieniac w trakcie meczu. Wysoka linia totalnie nie dziala, nawet ze slabiakami a co dopiero z kumatymi druzynami. Nawet jesli uparcie na nia stawia to jej regulacja w trakcie spotkania jest przeciez obowiazkiem.
Druga sprawa - o ile Barcelona jest w stanie wygrac w pojedynczym mecz z kazda druzyna tak dwumeczow kompletnie nie potrafia rozgrywac i tu lezy problem. Dlatego sa szefami ligi gdzie gra sie mecz za meczem i sa beznadziejni w pucharach gdzie jest mecz i rewanz. Niestety wydaje mi sie, ze bardzo dlugo nie wygramy rozgrywek w formacie mecz/rewanz bo do takich spotkan podchodzi sie zupelnie inaczej i gra sie inaczej, trzeba byc tez bardzo wyrachowanym, wiedziec kiedy przyspieszyc a kiedy zwolnic, kiedy atakowac a kiedy sie cofnac, kiedy przytrzymac pilke i grac spokojnie zmuszajac rywala do biegania a kiedy oddac pilke.
0
@Dari0G w jaki sposob nas przeszli? Ile walkow bylo w tych meczach? Ile szczescia? Przeciez oni w zadnym z tych 4 meczow nie byli ani przez chwile lepszym zespolem. Po czerwonych kartkach tylko.
0
@trolownik elastycznosc - klucz. Ja ma sie 2-0 i mecz zaczyna sie od nowa to na cholere dalej grac na 50 metrze?
0
@Arcybiskup chyba jednak az tak wysoko nie graja a na pewno potrafia sie cofnac kiedy gra tego wymaga i dostosowac sie do wydarzen na boisku. My za to co by sie nie dzialo walimy glowa w mur jak te barany.
4
Niewiarygodne, ze tak mizerny zespol bedzie gral w polfinale. Oni nawet w samej Hiszpanii sa szczochem
0
@KrwawiaceoczyVEB do tego 9 i skrzydlowego xD
3
Wyzej linie obrony, wyzej. Fajna radosna pilke gramy i o ile w lidze pojedyncze mecze mozna tak grac o tyle grajac w ten sposob dwumecze nigdy nie wygramy niczego powaznego. To jest gra kamikaze
2
@goldmetaxa nie no dobra piekna gra wyrzucil xD a zreszta wypierdalaj
0
Ale ogolnie nalezy ustawic troche wyzej linie obrony
0
Bardadzi xD hahahaha
0
Oni kiedys zagraja bez czerwonej mecz w lidze mistrzow? XD ta linia wysoka wszystko pierdoli. Ile mozna to robic
0
Olmo zjazd do bazy. Tragiczny mecz
2
5 minut ukradli? Ukradli. Doliczone za to beda az 2
0
@BojanKriKicz w sensie czy inna bramke bo wszystkie takie same :)
9
Troche zjazd sil widac juz. Czas na zmiany
1
Ale nie ma drugiej tak pechowej druzyny
2
Zeby Olmo i Ferminek to wykonczyli... byloby 4 i powinno byc
0
Alez szkoda tej bramki z dupy. Atletico inna kiedys nam strzelilo?
2
Kurwa piecdziesiata taka sama bramka
1
Prawdziwy Ferminator
1
Nie moze byc normalnie. Zawsze klody pod nogi
1
Jeeeeeeeeeeeeeeee Rekinnnnnnn kurłaaaaaaaa
0
Jeeeeeeeeeeest Yamalek. Pieknie tak szybko. Lecimy z nimi
2
Zapinamy pasy i jedziemy!
3
@Hosh przeciez tu nadal nic nie wiemy tak naprawde. Rownie dobrze mogl wrocic do domu, potrzebowal isc gdzies dalej a, ze wiedzial ze tam nadal moga byc to wzial bron w razie w - no i byli i drugi raz go chcieli zaatakowac. Generalnie to tu jest za duzo niewiadomych.
1
@kanver_ jak dla mnie styl gry Pepa mocno nie sluzy Norwegowi
0
@NeroTFP1 nigdy w zyciu. Zadnego pucharu dla cra :) lige i tak wygramy a LM w koncu tez
0
@mr Barca spoko, codziennie gadamy ze soba. Calkiem w porzadku gosc ;)
2
@Batys jeden z moich ulubionych, ktore ocenilem na 10
7
@Frimpong oczywiscie, ze jest przehypowany. Gdzie mu do Eto'o na przyklad. Byl dobry i tyle ale na pewno nie swietny. Wcale nie strzelil duzo bramek jak na okres gry w Chelsea.