3

Dwa wnioski:
Bardzo lubie Flicka i super oglada sie jego wesoly football pelny ataku ale niestety wychodzi od dluzszego czasu jego betonoza taktyczna. Nie rozumiem jak mozna caly czas grac to samo niezaleznie od przeciwnika i nic nie zmieniac w trakcie meczu. Wysoka linia totalnie nie dziala, nawet ze slabiakami a co dopiero z kumatymi druzynami. Nawet jesli uparcie na nia stawia to jej regulacja w trakcie spotkania jest przeciez obowiazkiem.

Druga sprawa - o ile Barcelona jest w stanie wygrac w pojedynczym mecz z kazda druzyna tak dwumeczow kompletnie nie potrafia rozgrywac i tu lezy problem. Dlatego sa szefami ligi gdzie gra sie mecz za meczem i sa beznadziejni w pucharach gdzie jest mecz i rewanz. Niestety wydaje mi sie, ze bardzo dlugo nie wygramy rozgrywek w formacie mecz/rewanz bo do takich spotkan podchodzi sie zupelnie inaczej i gra sie inaczej, trzeba byc tez bardzo wyrachowanym, wiedziec kiedy przyspieszyc a kiedy zwolnic, kiedy atakowac a kiedy sie cofnac, kiedy przytrzymac pilke i grac spokojnie zmuszajac rywala do biegania a kiedy oddac pilke.

0

@Dari0G w jaki sposob nas przeszli? Ile walkow bylo w tych meczach? Ile szczescia? Przeciez oni w zadnym z tych 4 meczow nie byli ani przez chwile lepszym zespolem. Po czerwonych kartkach tylko.

0

@trolownik elastycznosc - klucz. Ja ma sie 2-0 i mecz zaczyna sie od nowa to na cholere dalej grac na 50 metrze?

0

@Arcybiskup chyba jednak az tak wysoko nie graja a na pewno potrafia sie cofnac kiedy gra tego wymaga i dostosowac sie do wydarzen na boisku. My za to co by sie nie dzialo walimy glowa w mur jak te barany.

4

Niewiarygodne, ze tak mizerny zespol bedzie gral w polfinale. Oni nawet w samej Hiszpanii sa szczochem

0

@KrwawiaceoczyVEB do tego 9 i skrzydlowego xD

3

Wyzej linie obrony, wyzej. Fajna radosna pilke gramy i o ile w lidze pojedyncze mecze mozna tak grac o tyle grajac w ten sposob dwumecze nigdy nie wygramy niczego powaznego. To jest gra kamikaze

2

@goldmetaxa nie no dobra piekna gra wyrzucil xD a zreszta wypierdalaj

0

Ale ogolnie nalezy ustawic troche wyzej linie obrony

0

Bardadzi xD hahahaha

0

Oni kiedys zagraja bez czerwonej mecz w lidze mistrzow? XD ta linia wysoka wszystko pierdoli. Ile mozna to robic

0

Olmo zjazd do bazy. Tragiczny mecz

2

5 minut ukradli? Ukradli. Doliczone za to beda az 2

0

@BojanKriKicz w sensie czy inna bramke bo wszystkie takie same :)

9

Troche zjazd sil widac juz. Czas na zmiany

1

Ale nie ma drugiej tak pechowej druzyny

2

Zeby Olmo i Ferminek to wykonczyli... byloby 4 i powinno byc

0

Alez szkoda tej bramki z dupy. Atletico inna kiedys nam strzelilo?

2

Kurwa piecdziesiata taka sama bramka

1

Prawdziwy Ferminator

1

Nie moze byc normalnie. Zawsze klody pod nogi

1

Jeeeeeeeeeeeeeeee Rekinnnnnnn kurłaaaaaaaa

0

Jeeeeeeeeeeest Yamalek. Pieknie tak szybko. Lecimy z nimi

2

Zapinamy pasy i jedziemy!

3

@Hosh przeciez tu nadal nic nie wiemy tak naprawde. Rownie dobrze mogl wrocic do domu, potrzebowal isc gdzies dalej a, ze wiedzial ze tam nadal moga byc to wzial bron w razie w - no i byli i drugi raz go chcieli zaatakowac. Generalnie to tu jest za duzo niewiadomych.

1

@kanver_ jak dla mnie styl gry Pepa mocno nie sluzy Norwegowi

0

@NeroTFP1 nigdy w zyciu. Zadnego pucharu dla cra :) lige i tak wygramy a LM w koncu tez

0

@mr Barca spoko, codziennie gadamy ze soba. Calkiem w porzadku gosc ;)

2

@Batys jeden z moich ulubionych, ktore ocenilem na 10

7

@Frimpong oczywiscie, ze jest przehypowany. Gdzie mu do Eto'o na przyklad. Byl dobry i tyle ale na pewno nie swietny. Wcale nie strzelil duzo bramek jak na okres gry w Chelsea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?