1

@Eklerek w familiadzie byla juz ekspertka od trzmieli.
Zwierze na Ć - ćmiel xD

3

Modric i Kross to byli ostatni zawodnicy, ktorych mozna bylo lubic w tej druzynie. To jest niewyobrazalne, ze tam kazdy jest tak antypatyczny i zachowuje sie jak zwierze. Komiczny klub

2

Pacholek jak rosnie. Bayern go zgasi

0

@El Plutoninho gdzie Robben a gdzie ogr? Szanujmy sie :D

0

Juz presja i bedzie cofal?

0

Sedzia po meczu zeslany do lochow xD

0

Zawsze sie zastanawiam jak to jest, ze wiadomo co zrobi dany zawodnik i nikt o tym nie pamieta. Przeciez trzeba byc najbardziej przygotowanym na to zejscie na strzal. Juz lepiej odpuscic pojscie na lewa bo on i tak nie strzeli z lewej i nic nie wyczaruje ale zejscia trzeba pilnowac.

0

Sa wieksi frajerzy od Atletico? Nie poruszajac Arsenalu :D

1

@MessiForeverTheBest wiedzmin. 3 podejscia i nie dalem rady. Za 3 razem ok 18 godzin i nie kupilo mnie

3

@JimMorrisonFCB oj ja to samo. Czasy szkoly sredniej i te gadki z kumplami o meczach rozgrywanych w niedziele :D jaka radocha byla jak awansowalo sie lige wyzej bo wcale to latwe nie bylo. Do dzisiaj pamietam, ze moja druzyna miala nazwe Flatron od monitora i na ataku zasuwal Kwaśniewski :D

1

@Safrani fantasy z przecudowna fabula na najwyzszym poziomie. Osobiscie uwazam, ze historia dorownala badz nawet przebila filmy z najlepszymi historiami. Fenomenalny scenariusz.

4

@Safrani ryz? Pierwsze slysze zeby ktos akurat ryzu nie lubil :) tu zaskoczenie wielkie

0

@clyde wszelkie owoce morza

1

@Safrani expedycja pobila wszelkie rekordy jesli chodzi o nagrody

1

@Arden po godzinie

0

Aj nie doczytalem, ze 1-2 razy w tygodniu. To jednak troche zmienia :) w takim wypadku nie wiem, trudna decyzja.

0

@kuczyniak ja bym w zyciu na to nie poszedl. 5h dodatkowo poswiecac na prace i w zasadzie robic dniowki 13 godzinne? Dla mnie wolny czas, ktory na co dzien po pracy moge fajnie wykorzystac jest bezcenny. Praktycznie nie ma zycia przy warunkach, ktore podales.

2

A wlasnie ostatnio podczas meczu pisalem, ze Tonali bardzo ciekawy zawodnik i warto sie zainteresowac :)

1

Super. Idealny moment zeby bramakarz jeszcze sie wysypal

1

Tonali bardzo ciekawy zawodnik. Oczywiscie nie az taki poziom ale troche przypomina mi Pirlo

0

@saczers438 ale wlasnie to juz nie chodzi o to czy trafil czy nie. Ten karny byl wykonany fatalnie ( kolejny ). Idealna wysokosc dla bramkarza, w dodatku ani to srodek ani przy slupku. Prawde mowiac sporo szczescia, ze to wpadlo i o to soe rozchodzi :) zobacz jak Rafa strzela - silny strzal, zazwyczaj niski przy slupku i bramkarzowi mega trudno jest wybronic takie uderzenie

0

@saczers438 bo poziom wykonywania karnych Rafy a Yamala to przepasc. Dlatego to oddawanie jemu jest bez sensu i za kazdym razem palpitacja serca

0

Po jaki uj on oddaje te karne Yamalowi ( mimo, ze strzelil ) ? Rafa zawsze pewnie wykorzystuje i strzela je najlepiej

3

Nie no Lewy nie ma prawa zostac na kolejny sezon :/ po chlopie jest

0

@damian16161212 no jak sie gra na 50 m linia obrony to tak jest

7

My to przepieprzymy. W obronie kryminal kolejny raz

1

2

Araujo jest niemozliwy :D

1

Oho to zaraz czerwo i gramy w 10 xD

0

@Antimadridista_WR a ile stracimy? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?