1

@agaFCB lubie ale cholernie tluste jedzenie i potrafi zmulic, ciezary bywaja pozniej

1

To maja byc napastnicy na miare Barcelony? Tak srednio bym powiedzial, tak srednio...

0

@Laminedependencia nawet pajaki wystawili na remontade

1

@KrychaFCB chlopaki bez poczucia humoru z grobowymi minami

1

Snilo mi sie, ze real dostal 2 bramki pp walkach jak zawsze a i tak przegral. Nic tylko spac i snic

0

@Aragorn33 czyli nie pobije jednak rekordu pana Artura

3

Czerwona kartka dla Camavingi? Biore to na siebie. To moja wina :D

0

@arasz1819 arbeloa bierze wojne na siebie

0

@esem91 wystarczy punktowac i ten mecz moze byc o pietruche

1

Zero tituli hahahahahahahahhahaha

1

@Tigermaus obie mi sie podobaly. O dziwo nie ma tam jakiejs super fabuly ale swiat jest tak piekny, ze chce sie to ograc do konca i poczyscic mapke ( mimo, ze na ogol nie przepadam za czyszczeniem na 100% )

1

Nic juz bayernowi chyba tu nie wpadnie

0

@esem91 przeciez ewidentny

7

Serio pilki nie ma sensu ogladac bo nie ma nic wspolnego ze sportem i rywalizacja

2

Dpbrze ze Kane strzelil bo tam faule, rece i nic xD nawet by nie sprawdzali

0

@Filipem caly madryt. Wylewy, karne i faule ktorych byc nie powinno. Faktycznie tylko szykowac forme na takie mecze xD

0

Wylew, bramka z dupy bez faulu to jeszcze karniaczek tylko

8

Hahahahah jest wylew. Jeszcze karny i bramka dupa

0

@Aequlibre Argentynie i Hiszpanii i mysle, ze wygra Argentyna lub Hiszpania lub Francja, ktora ma niesamowita pake

0

@Batys Denzel moj top 3 aktorow

22

@Pedri16Future ja chyba nie. No i tez nie rozumiem jak moze byc idiolem osoba, ktora je kebab i mowi czy mu smakuje czy nie xD raczej idol kojarzyl mi sie zawsze z czyms czym mi imponuje robiac cos wybitnie lub ciekawie ale co ja sie tam znam :D

4

@nowy19pl oczywiscie, ze robi wyniki ponad stan jak na to co ma. Jedynie brak elastycznosci taktycznej troche boli

0

@Dari0G no nie widzialem zeby inna druzyna rok w rok byla tak dymana

0

@Kacper1432 to oznacza, ze bycie faworytem nie ma zadnego znaczenia kiedy popelnia sie bledy na wlasne zyczenie bijac glowa w mur i powielajac je za kazdym razem. Zabetonowanie taktyczne nie prowadzi na sam szczyt Europy tak jak juz wyzej napisalem. Puchar zdobywaja elastyczne i wyrachowane zespoly. Czy kierunek City jest zly? Guardiola tez jest doskonalym przykladem ofiary wlasnej filozofii, ktora jest juz archaiczna dlatego Europe podbil raz na 10 ostatnich lat mimo, ze jego City mialo swietne okresy.

0

@Dari0G ofiarami sedziow jestesmy od wielu lat i to jie podlega zadnej dyskusji. A to, ze jestesmy ofiarami wlasnych glupich bledow to druga kwestia

0

@Kacper1432 ciezko martwic sie skoro dalej moga grac 24 zespoly. Przeciez w tej lidze latwiej grac w fazie pucharowej niz jak grupy byly. I co daje bycie faworytem? City od 10 lat jest i wygrali raz.

0

@MesQueUnClub_87 otoz to, wlasnie o to mi chodzi

0

@Azi bo jest to slaba liga? Bo strzelamy sporo bramek druzynom, ktore maja problemy grajac z zespolami z naszej ekstraklasy? Bo real jest cienki jak sik? Na lige wystarcza, na Europe nigdy nie wystarczy bo dobrym zespolom nie bedziemy strzelac po 4 bramki na mecz

0

@Starrk zolw za co ma niby wygrac? Za to, ze nie wygra nic na poziomie klubowym? Czy za to, ze bez karnych ma 1 bramke wiecej od Ferrana? :)

1

Wygrac to wy mozecie marchewke z warzywniaka a nie puchar. 11 na 11 bedziecie rozjechani

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?