malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq kazdy ponizej ma troche racji. Na pewno pomaga mocny wysilek fizyczny bo wyrzuca z Ciebie napiecie. Ale wiem tez, ze moze byc ciezko sie za to zabrac. Na pewno wiele rozmow z bliskimi zeby sie wygadac. Ktos tu napisal o psie - to tez jest swietna terapia. Obojetnie jakie zwierze i skupienie uwagi na nim, na zachowaniu itp. Ale obawiam sie, ze jednak bez jakis srodkow tymczasowych moze byc trudno. Osobiscie, na kazde napiecie i bardzo mocny stres uwazam, ze nie ma nic lepszego niz xanax, ale przez krotki okres bo jest uzalezniajacy. Pomaga momentalnie w kilka minut a czlowiek nie jest otepialy ani nic z tych rzeczy. Bardzo mi was szkoda ale wierze, ze niedlugo skonczy sie zly czas i znowu wyjdzie slonce. Dacie rade i wspolnie przejdziecie przez to!
1
@MesQueUnClub96 co to za strzal, po strzale z bani by nie wstal :D zrobil mu baranka i tyle
0
@Gaz dokladnie, nie znosze wystawiania zawodnikow na nieswoje pozycje i liczenie na to zeby prezentowali 100% swoich umiejetnosci. Skoro pozbawia sie ich atutow to ponosi sie tego konsekwencje i zawsze traci. I wlasnie swietnie bylo to widoczne w sytuacji, ktora podales, u napastnikow zawsze bedziej bardziej widoczne.
0
@kuz jasna sprawa, nie wiedzialem, ze chodzi o dodatkowa infekcje.
0
@marcin62 to jest przeciez niemozliwe. Nadludzkie. Jak organizm dopuszcza w ogole taki wysilek
1
@masq czyli nie o te glowna chorobe sie rozchodzi a o infekcje tak? W takim razie zycze szybkiego powrotu do zdrowia i oby jak najszybciej doszlo do zabiegu. Trzymajcie sie tam. Bedzie dobrze.
2
@Gaz zgadzam sie, miec takich zawodnikow jak Araujo i Kounde i marnowac ich potencjal to samobojstwo. Jeden i drugi zjada Erica swoimi warunkami i umiejetnosciami defensywnymi mam wrazenie, ze Eric na sile musi grac bo dobrze pilke wyprowadza... a przez to straca tylko nasi najlepsi defensorzy i druzyna jako calosc
2
@masq nie rozumiem, no za cholere nie rozumiem... skoro zona jest w takim stanie to zamiast jak naszybciej zajac sie czlowiekiem zeby mu pomoc i ratowac to sie czeka az bedzie lepiej? Jak ma sie poprawic skoro jest przez to swinstwo w takim stanie? Na logike... czy to nie dziala tak, ze wlasnie to postepuje i potrzebna jest jak najszybsza pomoc?
0
@MESSIah16 przypomina Luisito :) wiadomo, ze druzyna na tym cierpi i dziala to na minus ale osobiscie lubie takich boiskowych zadziorow
0
Oby zostal, jest nam bardzo potrzebny
3
Jesli Araujo docelowo ma grywac na PO to moze miec zniszczona swietlana kariere.. az mi szkoda jego potencjalu
0
@stone80 no ci z jakiegos fame itp to sie zgodze ale zawodnicy mma to sportowcy, ktorzy wylewaja siodme poty. Bardzo, bardzo ciezki sport
0
@Criss18Barca Nico i byc moze Fati w zaleznosci od zdrowia
0
@Pingwinek a co nie jest to przyklad? Wsrod ludzi jest dokladnie to samo, co mam nagrywac i wyslac rozmowy wsrod ludzi zebys uwierzyl? Zreszta nie rozumiem, na fb rowniez pisza ludzie czyz nie? Czy booty wstawiaja komentarze i wyzwiska i szykanuja katolikow?
0
@kibic1899 wiesz co jakby szef powiedzial zamiast 8k bedziesz mial teraz 5 to pewnie bym sie wkurzyl i walczyl o swoje ale gdybym zamiast 50 mln euro mial zarobic 30 mln robiac to co kocham w miejscu o ktorym rzekomo marzylem to mialbym na to wywalone. Moze nie tak calowicie ale no wiedzac, ze jestem ustawiony do konca zycia troche przez inny pryzmat patrzylbym na pieniadze
0
@Peciak brawo, nic dodaj nic ujac. Trzezwa i prawdziwa ocena sytuacji
0
@Pingwinek nawet dzisiaj na fb dziesiatki komentarzy, w ktorych ofiary katastrofy byly wysmiewane, teksty dobrze im tak i szydercze smiechy bo pielgrzymi zgineli. Chlopie na kazdym mozliwym kroku takie rzeczy widac
0
@Yoshi94 i czwarta opcja, nie zostaje powolany ne mecze i siedzi w domu. I ma po karierze.
11
@paweldunajecfcb inteligentny i bardzo kumaty gosc
0
@AnnaMarianna najlepiej czarne dosc dlugie wlosy, a jesli nie czarne to blond :D delikanta, kobieca twarz o cieplym wyraznie, z pewnoscia nie sukowata. Usmiech, koniecznie usmiech. I max do 170. Co do figury, na pewno nie przy kosci :) i tyle
13
Jestem pewny, ze to sa bzdury
2
@Pingwinek przestan, katolicy sa wysmiewani na kazdym mozliwym kroku, ogromny bol dupy i chec wydrapania oczu takim osobom. Nie wiem jak mozna tego nie widziec. Moda na hejt wiary jest na porzadku dziennym
0
@masq oj tak, Victoria top :) poza nia to Ozge Yagiz, Natalie Portman i Margot Robie jak dla mnie. Moze nie do konca sa to celebrytki ale no :D
0
@stone80 czyli ludzie, ktorzy lubia sporty walki to patologia? XD
0
@kewin no jesli i tak ten Alonso ma tu przyjsc to na jedno wychodzi. I tak ok 10 mln mial kosztowac
3
@marcin62 ale przeciez wlasnie dokladnie tak to wyglada
3
@Michu94 oby i wtedy Silva i mozna zamykac okno
1
@Pawel13sz ma to uderzenie :D
0
@takisobiektos prawdopodobnie jest bo ma wiecej atutow niz zwykly swietny bramkarz. Chociaz osobiscie najbardziej uwielbialem gre Kahna
3
@Zorrocule dokladnie, podziwiam tych, ktorym chce sie sledzic te lige. Sprawdzic wyniki i zapomniec :D