malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Tak bardzo chciał żeby grali razem, że po nieudanej próbie ściągnięcia Neymara oddał im Messiego ;)
0
@sergio5 uwielbiam tego goscia :D i jednoczesnie nie moge uwierzyc, ze niektorzy nadal sie spinaja i nie wyczuwaja w jego wypowiedziach humoru i dystansu :D on to robi w zupelnie innym stylu niz CR :)
0
@Kgorecki2500 no to wyniki ma ch.....e jak dotad ;)
0
@haryveb944 w strefie spadkowej xD
0
@huberto286 przestań z tą defensywą, napastnik ma strzelać i kreować przede wszystkim
0
@D10SLEO hehehehe xD dobre
1
@Yosemite co za przyjecie, wow
0
@jacobFCB no drogie hobby :D ale warto chociaz raz w zyciu skoczyc i przezyc to :)
0
@Iago i to jest segregacja :) wpojono wielu ludziom cos takiego i takie oto teraz sa skutki
0
@TheGoldenEleven Ja mam nadzieję, że klub też twardo będzie stał przy swoim wyborze środkowych obrońców i Umtiti murawy w tym klubie juz nie powącha
3
Heheh komedia....
0
@jacobFCB to fakt, to chyba najlepsze co mozna w zyciu zrobic :D jeszcze windsuit mnie jara ale na obecna chwile nie ma mozliwosci lotow w tandemie, ciekawostka jest z tego co czytalem kiedys to, ze trzeba odbyc 500 skokow ze spadochronu zeby jakies tam licencje na loty windsuit miec
1
@tristan87 od nastepnego sezonu traca lige angielska... szkoda, ze tego nie napisza
1
Ale przegiecie jest z tymi reklamami, co klikniecie to reklama, 5 klikniec na stronie, 5 reklam do wylaczenia... bez jaj...
3
@marcin000019 kazdy myslacy czlowiek to wiedzial, ze nie byla to wina Messiego a po prostu jego poziom, ktory nie jest na Barcelone
0
Depay jest swietny, alez Messi mialby w koncu z kim pograc, druzynowo dno
0
@Bykunn no slaby zwiazek owszem, ale 1 rowniez jest katastrofa i to tez nie jest zwiazek tylko wiezienie za zycia.
0
@Bykunn dlaczego? Przeciez przy opcji nr 1 jestes trupem za zycia i tracisz swoja tozsamosc. Aczkolwiek skrajna 2 opcja tez jest zla i do niczego dobrego nie prowadzi.
0
@Zoker jedno i drugie jest zle i prowadzi do rozpadu zwiazku. Nie wyobrazam sobie, zebym nie byl o niczym informowany i nic nie wiedzial a jeszcze bardziej nie wyobrazam sobie byc pantoflem i robic co ktos mi narzuci ;)
0
@clyde No coś Ty, życie to wielki dar, z cierpliwością można zbudować naprawdę coś fajnego i robić piękne rzeczy :) niesprawiedliwe jest tylko to, że niektórzy mają bardzo zły start i od urodzenia pod górę i nad tym bardzo ubolewam
0
@LuisSalvano no to coz, ahoj przygodo :D jak to mowia wszystkiego trzeba sprobowac :D
0
@Fenyx ale przy wiecznosci byloby sporo czasu zeby sie odszukac zakladajac, ze pamietamy ludzi z naszego ziemskiego zycia
0
@LuisSalvano to mysle, ze nie mialbys sie czego obawiac, przypadki sie zdarzaja a licza sie intencje
0
@Fenyx ale w drugim zyciu byc moze nadal mialbys bliskich przy sobie :) a tak koniec na zawsze
1
@Bykunn hehe :) a w zyciu, tyle ciekawych rzeczy do zrobienia, ze jednak wolalbym by to trwalo wiecznie, a pomysl ile rzeczy nie zostalo jeszcze odkrytych i ile nowych mozliwosci dojdzie chocby za 100 lat
0
@LuisSalvano jesli zasluze na tortury to bede torturowany a jesli zasluze na cos dobrego to bede mial dobrze :D wystarczy byc w miare dobrym czlowiekiem :) wybor nalezy do nas
9
@LuisSalvano oczywiście, że to drugie, najgorsze co może być to koniec.
2
@Oskar00 nie, nie można :)
0
@Ratamahatta tvn i obiektywizm? XD rozumiem, ze tvp to scierwo ale z tvn Cie ponioslo, to jest to samo co tvp tylko w druga strone
0
@Firestone ale to jest łeb