9

Tak bardzo chciał żeby grali razem, że po nieudanej próbie ściągnięcia Neymara oddał im Messiego ;)

0

@sergio5 uwielbiam tego goscia :D i jednoczesnie nie moge uwierzyc, ze niektorzy nadal sie spinaja i nie wyczuwaja w jego wypowiedziach humoru i dystansu :D on to robi w zupelnie innym stylu niz CR :)

0

@Kgorecki2500 no to wyniki ma ch.....e jak dotad ;)

0

@haryveb944 w strefie spadkowej xD

0

@huberto286 przestań z tą defensywą, napastnik ma strzelać i kreować przede wszystkim

0

@D10SLEO hehehehe xD dobre

1

@Yosemite co za przyjecie, wow

0

@jacobFCB no drogie hobby :D ale warto chociaz raz w zyciu skoczyc i przezyc to :)

0

@Iago i to jest segregacja :) wpojono wielu ludziom cos takiego i takie oto teraz sa skutki

0

@TheGoldenEleven Ja mam nadzieję, że klub też twardo będzie stał przy swoim wyborze środkowych obrońców i Umtiti murawy w tym klubie juz nie powącha

3

Heheh komedia....

0

@jacobFCB to fakt, to chyba najlepsze co mozna w zyciu zrobic :D jeszcze windsuit mnie jara ale na obecna chwile nie ma mozliwosci lotow w tandemie, ciekawostka jest z tego co czytalem kiedys to, ze trzeba odbyc 500 skokow ze spadochronu zeby jakies tam licencje na loty windsuit miec

1

@tristan87 od nastepnego sezonu traca lige angielska... szkoda, ze tego nie napisza

1

Ale przegiecie jest z tymi reklamami, co klikniecie to reklama, 5 klikniec na stronie, 5 reklam do wylaczenia... bez jaj...

3

@marcin000019 kazdy myslacy czlowiek to wiedzial, ze nie byla to wina Messiego a po prostu jego poziom, ktory nie jest na Barcelone

0

Depay jest swietny, alez Messi mialby w koncu z kim pograc, druzynowo dno

0

@Bykunn no slaby zwiazek owszem, ale 1 rowniez jest katastrofa i to tez nie jest zwiazek tylko wiezienie za zycia.

0

@Bykunn dlaczego? Przeciez przy opcji nr 1 jestes trupem za zycia i tracisz swoja tozsamosc. Aczkolwiek skrajna 2 opcja tez jest zla i do niczego dobrego nie prowadzi.

0

@Zoker jedno i drugie jest zle i prowadzi do rozpadu zwiazku. Nie wyobrazam sobie, zebym nie byl o niczym informowany i nic nie wiedzial a jeszcze bardziej nie wyobrazam sobie byc pantoflem i robic co ktos mi narzuci ;)

0

@clyde No coś Ty, życie to wielki dar, z cierpliwością można zbudować naprawdę coś fajnego i robić piękne rzeczy :) niesprawiedliwe jest tylko to, że niektórzy mają bardzo zły start i od urodzenia pod górę i nad tym bardzo ubolewam

0

@LuisSalvano no to coz, ahoj przygodo :D jak to mowia wszystkiego trzeba sprobowac :D

0

@Fenyx ale przy wiecznosci byloby sporo czasu zeby sie odszukac zakladajac, ze pamietamy ludzi z naszego ziemskiego zycia

0

@LuisSalvano to mysle, ze nie mialbys sie czego obawiac, przypadki sie zdarzaja a licza sie intencje

0

@Fenyx ale w drugim zyciu byc moze nadal mialbys bliskich przy sobie :) a tak koniec na zawsze

1

@Bykunn hehe :) a w zyciu, tyle ciekawych rzeczy do zrobienia, ze jednak wolalbym by to trwalo wiecznie, a pomysl ile rzeczy nie zostalo jeszcze odkrytych i ile nowych mozliwosci dojdzie chocby za 100 lat

0

@LuisSalvano jesli zasluze na tortury to bede torturowany a jesli zasluze na cos dobrego to bede mial dobrze :D wystarczy byc w miare dobrym czlowiekiem :) wybor nalezy do nas

9

@LuisSalvano oczywiście, że to drugie, najgorsze co może być to koniec.

2

@Oskar00 nie, nie można :)

0

@Ratamahatta tvn i obiektywizm? XD rozumiem, ze tvp to scierwo ale z tvn Cie ponioslo, to jest to samo co tvp tylko w druga strone

0

@Firestone ale to jest łeb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?