malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
@BART97 poszukaj co znaczy definicja argumentu, bo widze, ze jej nie znasz skoro rocznik odebrales jako moj argument. Nie musisz analizowac, wystarczy, ze sam jestem analitykiem z zawodu takze nie potrzeba mi analiz osob trzecich. Dobrego dnia. Bez odbioru.
0
@BART97 generalnie to nie mam zamiaru sie tu wyklocac z rocznikiem 97 o swoje racje bo nie to bylo moja intencja. Zostawilem tylko informacje, o ktorej przed chwila sie dowiedzialem. Pozdrawiam
0
@BART97 tak znam, tak wiem. A wiesz, ze w takich wypadkach statystyki umieralnosci po szczepieniach sa zaklamane? Myslisz, ze te osoby zostaly uwzglednione w statystykach?
0
@BART97 nie twierdze, ze nie umiera sie na covid bo rowniez znalem osoby, ktore umarly przez to
0
@Qlewer jesli uwazasz, ze klamie to twoja sprawa, nie mam w tym zadnego interesu bo nie opowiadam sie po zadnej stronie i nie jest anty do czegokolwiek. Faktem jest tylko to, ze to 3 osoba, ktora znalem.
0
@Zoker bo umieraja i przez to i przez to
3
@Qlewer tak tak klamie bo mi sie nudzi, mam ci podac nazwizka tych ludzi i zadzwonisz do ich rodzin?
1
Pisalem jakis czas temu o 2 znajomych osobach, ktore znalem i ktore umarly po szczepionce( zdrowe osoby wiec teksty o zbiegu okolicznosci mozna sobie darowac). Wlasnie dowiedzialem sie o 3 znajomej osobie, ktora nie miala nawet 50 lat...
0
@Kamiloza91 Wlochy, Belgia, Hiszpania
0
@GeneralXavi również nie
1
@fcbarcafan19 wolnosc slowa, wolnosc, o ktora przeciez tak bardzo walcza czyz nie? Wiec tak, moze i ma do tego prawo.
2
@Odcinkowy alez szanuje :)
1
Czyli nadal dno i wodorosty nas czekaja. Zmieni sie tyle, ze nic sie nie zmieni
2
Coz on takiego pokazuje na tym euro? Chyba cos przespalem
0
@neymarjr_143 Wlochom
0
@Katalończyk 99 a kto go ma oceniac? Platini? Oceniaja go kibice co jest logiczne. Ta gra ani nie jest poukladana, ani nie widac zadnych schematow, nie mowiac o tym, ze na 8 meczow wygral 1... wuja czy Sousa jeden ciul
2
@IronSanHybrid ja nie jestem. Na 8 meczow 1 wygrana. Dramat. Nie widze zadnego pomyslu na gre, wszystko jakby z przypadku. Szczerze mowiac jak dla mnie nie ma progresu w porownaniu do wuja
0
Kto wedlug was jest obecnie topowymi "8" ?
1
Nie wiem jak na was ale na mnie Wijnaldum robi duzo wieksze wrazenie niz Depay
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Cochise i to sa wlasnie tacy idioci :) i jak ich szanowac
0
@CzarnyKapelusz ja mam pomysl, zeby w razie takiej akcji wszyscy, ktorzy tego nie chca i nie zgadzaja sie z promocja takich glupot na miesiac wylogowali sie z tej strony ;)
0
@Chakalaka w czym jest lepsza para hetero od homo? No chocby tym, ze dzieki parom hetero rozmnazamy sie a dwoma pitolami to moga sie co najwyzej posmyrac po czole ;) tak, pary hetero sa zdecydowanie lepsze :)
2
@rafik300010 u nad tym bardziej nie wygra. Od LM to my jesteśmy lata świetlne na ten moment :)
0
@mat32 i De Bruyne na 9, który tracił wszystkie swoje największe atuty
1
@Kumaty myślę, że z takim składem niejeden trener by to osiągnął
0
@MisterGuardiola piekna pilke? Tego sie nie dalo ogladac :D
12
Guardiola to jednak jest leb. Co roku sam sobie w kolano strzela tymi swoimi kombinacjami. Jak mozna najlepszego pomocnika swiata wystawic na 9 w finale lm? Majac na lawce 2 rasowe swietne 9.. Foden, ktory gral kosmicznie na skrzydle nagle biega w pomocy. Nie, powrot do Barcelony to zly pomysl bo nadal bedziemy krecili sie wkolo tego samego. Przegral na wlasne zyczenie, znowu