malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@QuiqueSetien1958 Depay, De Jong, Marc - koniec
4
@Bulos11 glupie pisanie... prawda jest taka, ze od zawsze Barcelone reprezentowali magicy, na chwile obecna nie ma kogo tu nawet ogladac. Ta druzyna zawsze odznaczala sie zawodnikami, ktorzy budzili sympatie kibicow dlatego wlasnie ma tak wielu fanow.. teraz - dno i wodorosty
4
@kkbarca ale bzdury piszesz
1
Odkad siegam pamiecia w Barcelonie zawsze panowala jakas magia na boisku, a od czasow Ronaldinho i potem Messiego oraz calej tej znakomitej generacji magia totalna. Zawsze ten klub mial zawodnikow, ktorych darzylo sie wyjatkowa sympatia ze wzgledu na ich wyjatkowa gre... pierwszy raz w zyciu nie widze w chwili obecnej nic w tej druzynie, ktora pozostala.. wieksza sympatie odczuwam jeszcze do Gerarda i Marca i to na tyle, ta druzyna nie ma w tej chwili czym przyciagac, nie ma zadnej magii, nie ma zawodnika, ktory zachwycalby swoja gra i powodowal, ze pragnie sie ogladac te druzyne... dziwne, bardzo dziwne czasy
0
@Piernik nie musisz mieć l4, możesz normalnie w domu pracować :) przymusową masz tylko izolację w domu ale przy zdalnej pracy daje to możliwość obycia się bez l4
0
Mam pytanko do maniakow telefonicznych - czym sie rozni samsung s20 fe od zwyklego s20? Z tego co widze s20 jeszcze troszke drozszy ale i mniejszy, parametry maja porownywalne
2
@Bykunn niekoniecznie tylko młoda, jest wiele osób po 30 roku życia, zresztą 25 latek też jest już świadomym człowiekiem. Problem w tym, że w każdym jednym temacie zawsze widzisz tylko swoje racje i nie przyjmujesz w ogóle tego, że coś może być inne niż ci się wydaje :)
2
@Bykunn 170 osób się myli a ty jak zawsze masz racje ;)
1
@Ojciec5tkidzieci ja to samo mam, niby czuje, ze zjadlem ale taka pustka jest. Dopiero z mieskiem czlowiek jest w pelni najedzony :D
1
@Bykunn sorki ale pytanie dotyczy słodyczy ;)
1
@clyde słodycze mogą dla mnie nie istnieć a dzień bez mięsa jest dniem straconym :D
6
@macio_944 zgadzam sie :) Na rowni stawiam jeszcze TLOU 2
4
@adambądkowski93 no Antonella jest przefajna :) i do tego wyglada na bardzo sympatyczna
0
@macio_944 czyli jak to? Ktores badania klamia? Ktores sa bledne? ;)
2
@tomono Ale co z tego, że byli lepsi? Wczoraj Hiszpania była lepsza
5
Za ching chong taka afera? Albo za brzydkie twarze? Hahaha co za swiat
0
@Barcakolcz najgorsza osoba z kregu polityki, najwiekszy oszust i kretacz. Mam nadzieje, ze wiekszosc ludzi pamieta to o czym napisales :)
0
@MarioVeB! Jak za wymyslanie bzdur to na pewno Donald ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
@BART97 poszukaj co znaczy definicja argumentu, bo widze, ze jej nie znasz skoro rocznik odebrales jako moj argument. Nie musisz analizowac, wystarczy, ze sam jestem analitykiem z zawodu takze nie potrzeba mi analiz osob trzecich. Dobrego dnia. Bez odbioru.
0
@BART97 generalnie to nie mam zamiaru sie tu wyklocac z rocznikiem 97 o swoje racje bo nie to bylo moja intencja. Zostawilem tylko informacje, o ktorej przed chwila sie dowiedzialem. Pozdrawiam
0
@BART97 tak znam, tak wiem. A wiesz, ze w takich wypadkach statystyki umieralnosci po szczepieniach sa zaklamane? Myslisz, ze te osoby zostaly uwzglednione w statystykach?
0
@BART97 nie twierdze, ze nie umiera sie na covid bo rowniez znalem osoby, ktore umarly przez to
0
@Qlewer jesli uwazasz, ze klamie to twoja sprawa, nie mam w tym zadnego interesu bo nie opowiadam sie po zadnej stronie i nie jest anty do czegokolwiek. Faktem jest tylko to, ze to 3 osoba, ktora znalem.
0
@Zoker bo umieraja i przez to i przez to
3
@Qlewer tak tak klamie bo mi sie nudzi, mam ci podac nazwizka tych ludzi i zadzwonisz do ich rodzin?
1
Pisalem jakis czas temu o 2 znajomych osobach, ktore znalem i ktore umarly po szczepionce( zdrowe osoby wiec teksty o zbiegu okolicznosci mozna sobie darowac). Wlasnie dowiedzialem sie o 3 znajomej osobie, ktora nie miala nawet 50 lat...
0
@Kamiloza91 Wlochy, Belgia, Hiszpania
0
@GeneralXavi również nie