0

Hahahah no dokladnie :D

0

Byloby super ale takiej kasy na pewno nie wydamy

16

Nikt do tego nie dopuści ;)

11

Wymiana za Eriksena? :D

0

Tak, ja bym postawil na tak szybkiego zawodnika, ktory badz co badz moglby zrobic troche wiatraku na skrzydle. Na pewno sprawdzilby sie lepiej niz zajechany Roberto. I co z tego ze spedzil tyle czasu u lekarza? Od 2 miesiecy jest do dyspozycji trenera. Rok bedzie wracal po kontuzji?

3

spokojnie i tak bedzie gral ten sam sklad ;)

0

Tez fakt.. ;)

0

Przeciez moze juz nie grac. I tak sezon sie zakonczyl juz. Liga rozstrzygnieta i zostal jeden powazny mecz w finale pk.

0

Tak wiele? Poza liga niczego nie wygralismy. Odpalismy znowu w cwiercfinale najwazniejszych rozgrywek a final PK z taka gra tez przegramy

2

Teraz juz mozna grac zelazna jedenastka. Nikt juz sie nie zmeczy za bardzo, takze do boju Suarez Iniesta Roberto Rakitic polamany Busquets, Pique bez kolana. I w zadnym wypadku nie pozwalac grac Dembele. Paco tym bardziej. Zdecydowanie ta dwojka.jest za malo wypoczeta, a w dodatku Dembele wraca po kontuzji. Jedyny wchodzacy z lawki to ma byc Gomes ktory zawsze dodaje skrzydel zespolowi po wejsciu.

0

Sztuka za to jest to co odwalil valverde

0

Brawo valverde buahahahaha. Graj sobie dalej zelazna jedenastka do konca ligi. Dzieki trenerze.

0

Jestem na tak jednak za odpowiednią kwotę

2

Dzisiaj wszyscy podstawowi zawodnicy powinni odpocząć, choćby w większości

0

i bardzo dobrze. niech odpoczywaja. po to wlasnie jest ta przewaga

0

Im wieksza presje ma Real tym lepiej gra i wygrywa, nie zapominaj o tym :)

2

Nie wiem po co takie glaskanie po jajkach i wmawianie sobie ze Juve nadal jest w grze i ze nie mozna ich skreslac. Owszem, mozna. Sa slabi i Real i klepnie bez wiekszego wysilku. Twierdzilem tak przed meczem i twierdze nadal. I to sie potwierdza. Nic nie grali z Totkami i dzis tez graja slabo, z tym ze Real to nie Tottenham tylko doswiadczona, swietna druzyna

2

Mam cicha nadzieje, ze stanie sie cos takiego jak w przypadku gdy Roni odchodzil i Leo go zastapil :) moze ktos dostanie ekspozji talentu i stanie sie nowym liderem :)

0

Ja sie boje co bedzie z Barcelona jak juz Messi gral nie bedzie. Bez niego ta druzyna nie gra, mimo swietnego skladu. Ma tak bardzo niewyobrazalny wplyw na gre calego zespolu...

3

A moze to Maradona musialby zdobyc kilkanascie trofeow wiecej zeby osiagnac poziom Messiego???

15

Ja jestem zdania że oni nie mogą jednocześnie przebywać na boisku. Ograniczają się bardzo wtedy.

0

Extra artykul :) fajnie sie czyta takie historie

4

To sorry ale trener, ktory bierze jakiegos Lanciniego i inne wynalazki a zostawia w domu Dybale czy Icardiego bo mu do taktyki nie pasuja i nie potrafi dostosowac gry pod tak wybitnych zawodnikow jest zwyczajnie gow.........nym trenerem

0

Po co?

3

Lubię go i doceniam ale jeśli jest kolejnym, który leci tylko i wyłącznie na kase bo przecież jest biedny to niech idzie i nigdy nie wraca

2

Gosc powinien pracowac w Barcelonie. Ma intuicje chlop :)

1

Ale Cavani to tez jest kocur w polu karnym. Dziwie sie ze Luis nigdy karnych nie strzela u nas bo podchodzi zawsze pewnie do nich.

1

I tak wiadomo że skończy się wypożyczeniem ;p

34

Suarez jest duzo lepszym napastnikiem od Griezmana. Podkreslam - duzo lepszym.

0

Nie wiem ale gazete z Barcelona trzymal w rekach i sie usmiechal do aparatu wiec gdyby nic na rzeczy nie bylo to raczej by nie prowokowal w taki sposob swojej druzyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?