malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Digne regularnie powolywany a Paco nie.. to jest trochę niezrozumiałe dla mnie
0
Carrasco no co ty......
0
A dlaczego.jesli moge zapytac? Wykonczenie sytuacji obu panow to przepasc
0
Gdyby wpadlby im te strzaly byloby 3-0 ! Ile razy zagrozili powaznie naszej druzynie? A ile razy zagrozila Barcelona? Jeden raz przez 90 minut gdzie Paulinho oddal strzal glowa. Nasza bramka to prezent i to na tyle. Troche obiektywizmu, ja tez kocham ten klub od zawsze ale nie trzeba byc zaslepionym
0
Nie mow mi jak mam zyc i komu kibicowac. Z pewnoscia ilosc wykreowanych sytuacji czyli stworzenie zagrozenia bardziej determinuje to czy ktos lepszy i grozniejszy niz podawanie do siebie na polowie boiska i brak szans na zdobycie gola. Czy dla Ciebie moze ilosc autow jest wyznacznikiem dobrej gry?
7
Oj Ivan, nie byliscie lepsi. Z bardzo niewielu sytuacji? To jak okreslic wasze sytuacje, ktorych nie bylo wcale? Obiektywnie Chelsea byla wczoraj lepsza druzyna. Chyba, ze dla kogos samo, bezproduktywne posiadanie pilki oznacza, ze jest sie lepszym..
0
Jak Ty stawiasz Griezmana wyzej niz Suareza i twierdzisz ze jest lepszy to nawet nie wiem co mam napisac...
0
Ale przyznam ze Willian to mi dzis zaimponowal. Strzaly palice lizac i to odejscie z pilka przy nodze, jednym zrywem gubi rywala. Szacun
0
Dla Rafy nie ma.tu juz miejsca. Po co 100 razy zaczynac te sama hisorie?
0
Najwieksze marzenie ale szanse zerowe a nawet minusowe :D
0
Naprawde bardzo ciesze sie z tego transferu. W sam raz za rok. Brawo za ostatnie posuniecia zarzadu.
0
Caly czas to powtarzam. On prawie za kazdym razem jak gra to cos daje dobrego i prawie zawsze ma jakis udzial przy strzelonej bramce
1
To zle? Benzema 200 sytuacji i 0 wykorzystanych ;)
0
Wszystko fajnie ale za Digna powinien usiasc Paco :)
0
Moze ogladac ale niech pozniej nie gada bzdur na temat meczu w stylu: mogl podac, ja bym to lepiej zrobil, pffff ale slaby w bramke nie trafil za co im placa baranom. ;)
7
Nie wiem czy zauwazyliscie, tak troche z dystansem, ale ten 3 komplet nam nie sluzy i zazwyczaj w nim tracimy punkty :D
0
Dlaczego Silva nie zagral? Zaskoczylo mnie to
2
I Real :)
0
Jaja sobie robisz? Hahah
4
Ile razy Cr uciszal Camp Nou i nikt nie reagowal???
0
Nie :) ale kazdy jest inny i czyms innym sie w zyciu kieruje. Nigdy w zyciu nie zagralbym bym w Realu przez rozne wzgledy. A skoro takie kluby interesuja sie dana osoba tzn ze ma ona talent i jest dluga kolejka chetnych. A wielkich klubow nie brakuje :)
0
To teraz powinien byc priorytet. Filar na dlugie lata
8
Psg na pewno nie jest naszym przyjacielem ;)
137
To faktycznie ma Barcelone w sercu :)
3
Wyjdz
0
Ja w ogole sie zastanawiam co tu zrobic. Mam nc + razem z c+ gdzie liga ang i eleven. Konczy mi sie umowa i nie wiem co dalej. Na polsacie cyfrowym bedzie LM ale przechodzac do nich strace c+ a ang tez uwielbiam :/
16
We Francji Messi mialby 50 bramek w kazdym sezonie ;) ta liga juz zupelnie inna od hiszpanskiej i nie ukrywajmy, duzo slabsza
7
Kocham Suareza za te jego reakcje :D powaznie, gosc ma taka petarde w sobie i temperament ze az kipi w trakcie gry :D
0
Wiadomo, ze Iniesta to magik ale statami Rakieta go niszczy ;p brawo Ivan, ladny wyczyn z tymi trzycyfrowkami i w bramkach i w asystach.
2
Rakietowiczowi mnie poskladalo :D