malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
To nami sie interesuja a psg sie nie interesowali? O co chodzi w tej mafii?
2
Mane w miejscu Messiego powinien byc. Szczerze.
0
Dla mnie bezdyskusyjnie od dawna Pique powinien byc kapitanem tego okretu.
0
Jaki patent? Ze strzelaja po spalonych, ze karnych przeciwko nim sie nie gwizdze, ze bramkarze odwalaja to co odwalaja? Jaki to patent? To jest niewyobrazalna kupa farta
0
Hahah trafnie :D chociaz... Jednak wole kapuste ryz i mieso niz kapuste i mieso xD
6
No ale on ma racje :) ciezko sie nie zgodzic. Od kilku lat i przypychaja na sile a jesli ktos tego nie widzi to musi byc slepy
1
De Bruyne > Eriksen :) chociaż baaaardzo chciałbym Eriksena u nas zobaczyć :)
4
Byli lepsi? xD Ty tak na serio?
4
Kłuje a nie kuje jesli juz poprawiasz kogos xD
0
Obiektywnie Suarez ma ok 30 goli w tym sezonie i ok 16 asyst :) i oczywiscie nie ujmuje niczego Griezmannowi :) tez jest swietnym grajkiem
0
Suarez jest topem topow a Gryzi tez jest swietnym zawodnikiem :) obu trzeba docenic
22
Ale smiac mi sie chce jak ludzie jada po Suarezie... I od razu Griezmanna stawiaja wyzej niego. Hah, serio tak bardzo slaby jest dla was gosc, ktory zawsze gryzie trawe i w kazdym sezonie strzela po 30 bramek? Smieszne.. :) czasem lapie sie dolek co nie zmienia faktu, ze on nadal jest topem swiatowym na szpicy i potrafi strzelac bramki z niemozliwych pozycji. Opanujcie sie bo chyba was za bardzo przyzwyczail do pirknych goli
17
Tak, bo kazdy mecz zawsze musi wyjsc i w kazdym trzeba byc bohaterem.. nawet Messi i Ronaldo przechodza czasami obok meczu.
5
Szkoda. Niby zdobylismy 2 trofea. Zagralismy 2 gowniane mecze przez caly sezon! Tylko 2, a dzieki temu ten sezon nie zostanie zapamietany jakos szczegolnie. Super ze zdobyli mistrza i Pk i nalezy sie bardzo cieszyc i docenic ale szkoda historycznego sezonu. W zasadzie Real ktory ma fatalny sezon, gra okropnie i slabo moze miec lepszy sezon niz Barca i to oni moga zostac zapamietani. Taki paradoks...
0
Oj zaczynam chyba rozumiec dlaczego Valverde za zadne skarby nie wystawial Miny. Czepialem sie o to, ale dzisiaj to widac bardzo
0
Znasz taki cytat "nie oceniaj mnie jesli mnie nie znasz?"? Domyslam sie, ze nie. Do twojej wiadomosci, kazdy ale to kazdy czlowiek na swiecie jest dla mnie rowny. Czy to znanynw swiecie czlowiek czy kongijski murzynek. Jesli jest dobrym czlowiekiem to kazdy jest rowny bez podzialow.
0
Ja bym oddal. Zycie jest zyciem i w porownaniu z takimi rzeczami jakies glupie puchary mimo ze daja tyle radosci sa niczym.
0
Co Ty bredzisz
2
Najlepsza 9 na swiecie i moj ulubiony napadzior po Eto'o a w zasadzie na rowni :)
0
A ja Ci powiem ze Marcelo robi im gre i w ataku daje +100 mocy
0
Ani centa mniej a jak nie to nara
0
Od Hazarda zdecydowanie bardziej chcialbym Williana na prawa strone. W dwumeczu zjadl Hazarda
0
Trzeba bylo uszczypnac nie? Masakra
2
Szacun dla Marcki no i Asa tez
0
Ale trypletu nie maja zadnego a my 2 :) a 6 pucharow w jednym roku nie ma nikt oprocz nas ;)
4
Dziekujemy najukochansza Barcelono! :)
2
Grizi Eriksen i Arthur w to okienko... Ehhh pomarzyc mozna :)
5
Jak zawsze
0
Dokladnie, zgadzam sie i tez zawsze o tym piszę
0
nigdy nie zrozumiem jak mozna jarac sie tak bardzo pilkarzem, ktory zagral kilka swietnych meczow na MS i tylko na tej podstawie twierdzic, ze jest najlepszy w historii. wygral MS i co dalej?