3

Bez jaj. Oczywiscie ma ogromny talent i jezdzi z wiekszoscia zawodnikow ale na topowych druzynach rozbija sie o sciane w tym sezonie. Potrafic potrafi co pokazal z interem czy realem w ubieglym sezonie ale obecnie wystarcza podwojenie majac kumatych zawodnikow i robia sie ciezary.

1

@MateS z psg mielismy obroncow :)

2

@damianex10 nie zapali. Uwielbiam tego trenera ale tej betonozy kompletnie nie rozumiem. Tyle razy widziec, ze to nie dziala, widziec, ze nie ma sie do tego odpowiednich zawodnikow i nadal walic glowa w mur...

0

@Filipem a ja nie :) moze dlatego widze gdzie mozna a gdzie nie. A dlaczego nie? Masz odpowiedz wyzej. Strzelic moga ale stracic straca. 5 bramkami nie wygraja z wiadomych wzgledow, ktorych jest kilka i pamietny mecz z psg to zupelnie inna bajka.

0

@kamiVeB z psg mielismy obroncow i nie tracilismy w kazdym meczu 3 bramek. Taka mala roznica. Ja wiem, ze mozemy strzelic i 5 - ale jednoczesnie wiem, ze nie zagramy na 0

0

@Filipem mysle, ze dluzej im kibicuje niz ty zyjesz ;)

0

@Matheu12 bo pilka jest skorumpowana i nikt tego nie chce zmienic. Gdyby chcieli juz dawno by zmienili.

0

@mekston co z tego jak my w kazdym meczu po 3 szmaty dostajemy :D

1

W rewanzu mam nadzieje, ze dzieci z akademii dostana szanse pograc. I tak mecz o pietruche juz, szkoda sil.

0

@JaCules1211 9? My minimum 3 obroncow potrzebujemy na juz :D

3

Dobra, wszystkie sily na lige. Tu juz nic nie wyczarujemy. W lm tym bardziej nie ma czego szukac. Powalczyc o mistrza i bedzie ok. Wiecej nie ma opcji ugrac.

1

Niech ida film w szatni sobie obejrzec

2

Przeciez nawet jak od Lewego to pilka do tylu sie odbila a Lewy na spalonym nie byl

2

Jaki spalony xD przeciez tam nie mialo prawa go byc

1

@BojanKriKicz jak do laski, ktora zdradzila xD

4

Mysle, ze jeszcze troche wyzej trzeba przesunac linie obrony. Tak ze 20 metrow

0

Ale Atletico nam gromde zrobilo i pomidory z twarzy xD

3

Dobra, tak szczerze to nalezy im sie taki wpieprz. Moze ktos zauwazy, ze gra taka wysoka linia nie ma najmniejszego sensu tym bardziej przy zawodnikach na poziomie ekstraklasy. I moze ktos zauwazy tez, ze przede wszystkim to my ze 3 obroncow potrzebujemy priorytetowo.

1

@Karol145 no wlasnie... przez pryzmat takich sytuacji bardzo zmienia sie postrzeganie swiata, priorytetow, tego co jest wazne a co nie mimo, ze wydawalo nam sie waznym... przykre, ale wtedy wlasnie poznaje sie swiat, zycie :(
Duzo sily zycze, probujcie walczyc mimo wszystko. Mama to najwazniejsza osoba w zyciu jesli ma sie zdrowe i dobre relacje.
Bardzo mi przykro. Wiem, ze Ci nie po drodze z tym ale pomodle sie za was. W tej okropnej sytuacji wszystkiego dobrego jakkolwiek to brzmi i oby sytuacja sie zmienila. Pamietaj, ze sa tu ludzie, ktorzy sluza pomoca i mozna porozmawiac tez na powaznie.

0

@Messibestplayerintheworld normalnie zalatwi transfery, podpisy, wszystko a potem przegra wybory. Czego nie rozumiecie :D

1

@KujawiakA zadnego i tak zostanie. Zjem kiedys jak bede mial ochote :)

0

Pytanko do graczy. Jako, ze gram tylko na PS5 a mam akurat nowego lapka i 3 miesieczny okres z mozliwoscia skorzystania na nim z xbox game pass a totalnie go nie ogarniam pojawia sie pytanie - np przy grze Hellblade 2 widnieje cena 229 zl. Ale nie mam kliknietego i aktywnego gamepassa jeszcze - czy jak go aktywuje to nadal bede musial te gre zakupic czy wtedy bedzie do pobrania za darmo? Wiem, ze na xboxie mozna bylo pobrac za darmo ale nie wiem na jakies zasadzie dziala to na pc. Pomozecie? ;)

1

@macio_944 nie trawie teamsow. Straszna udreka. Oddajcie prostego i intuicyjnego skypa.

10

@Vegeta88 a co tu ustalac? Jak ktos kradnie, zabija, gwalci to tez zastanawiasz sie kto ustala czy to normalne osoby czy wiesz z gory, ze to chorzy idioci? Sorry ale notoryczna aborcja, ktora nie budzi zadnych emocji swiadczy o tym, ze dana osoba jest zwyczajnie pier......ta i nic tu nie trzeba ustalac.

5

@kanver_ przeciez decyzja byla dobra. Puscilby akcje gdyby Haaland nie faulowal a jesli to zrobil to nie mogl uznac bramki tylko wrocic chronologicznie do zdarzen czyli do faulu i czerwa dla Szobo.

1

@Konradowskyy ma wady, bylo kilka ruchow, ktore mi sie nie podobalo ale mimo wszystko na plus. W takim bagnie wykombinowal naprawde duzo i przywrocil klub na szczyt. No i Hansi. Dalbym 4+ na spokojnie.

0

Czytam wlasnie na jakiejs stronce, ze Dro odsuniety do psg u 21 bo stwerdzili, ze brakuje mu jakosci i jest niedojrzaly. Nie wiem, czy prawda czy fejk ale wcale bym sie nie zdziwil. Ale zazwyczaj tak sie konczy poszukiwanie "minut" dla pieniedzy.

0

@MirusAmisz bo jak znajdzie sobie 10 sytuacji na mecz to nawet jedna czy się wcisnie :) cos jak kiedys Eto'o. Ja bardzo cenie sobie takich mobilnych uruchamiajacych się zawodników

1

Balde by bie umial tak podac jak Maldini :D

3

Yamal niestety wszystko od dechy do dechy musi grac. Decydujaca faza sezonu sie zaczyna i zaraz braknie sil. Jaki sens jest trzymac go do konca przy dobrym wyniku zamiast Roonemu dac pograc, ograc sie tym bardziej, ze zasluguje na to?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?