malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny bezjajeczny klub. Czemu Mou zakaz konferencji daja? Niech idzie i mowi glosno o tym co ma miejsce. Caly swiat niech o tym mowi.
1
@heniusss niestety od wielu lat taktyka sukcesywnie niszczy piekno pilki na rozne sposoby. Gola pod murem niemal nie da sie zobaczyc juz. To cale cofanie cala druzyna, bronienie wszystkimi zawodnikami - jasne, rozwinelo sie, druzyny sa zdyscyplinowane i maja nowe rozwiazania ale... nie ma prawie dryblujacych, czarujacych zawodnikow, nie ma magii, nie da sie przejsc jak tyczki obroncow bo ma sie 10 zawodnikow przed soba. Nie mowiac o tym, ze wiekszosc bramek jest bardzo podobna. Zgranie do skrzydla, sciecie, wylozenie pilki, dostawienie nogi. Niby football sie rozwinal ale stracil piekno za to.
0
@Derean w sensie? Co oni robia?
2
@Dankho94isback przeciez Fermin ma chyba wiecej asyst od Turka. Nie ma on czasem juz double-double?
1
@robsesh nie no szanujmy sie, gdzie skala talentu Yamala do Messiego. Ludzie powiedza " ale Messi nie mial takich liczby w wieku 18 lat ". Ok - ale pamietam doskonale jak gral Messi w tym wieku, jego poczatki w seniorskiej druzynie i przepraszam bardzo ale miedzy nim a Yamalem jest przepasc oczywiscie na korzysc Argentynczyka
1
Po wielu latach odpalilem gre na pc zamiast na konsoli. Trafilo na Hellblade 2. Fenomenalne jest granie na kompie. Gra chodzi na wysokich ustawieniach, pojawia sie cutscenka a po powrocie do gry pokaz slajdow. Trzeba wylaczyc gre, wlaczyc i dalej chodzi na wysokich. Szybko sobie przypomnialem dlaczego przesiadlem sie na konsole i praktycznie zapomnialem o grywaniu na pc. Blaszaki to strata zycia i nerwow :) nie ma to jak konsolka, odpala sie i gra sie bez zadnych problemow, kombinacji
1
@VladSilesian serio polityke ze sportem i normalnymi ludzmi laczysz?
0
@BojanKriKicz wiem ale dzisiaj totalnie zdominowali Amerykanow, ktorzy tylko rozpaczliwie sie bronili
1
@Kamilos84 no tak, tyle co im wybronil...
3
Sport bywa niespawiedliwy. USA, ktore nic nie gralo ze zlotem. Kanada o wiele lepsza byla :(
0
@D10SLEO to fakt :)
2
Jak sie przelaczylo mecz hokeja na pilke to takie slowmo :D
1
Alez Kanada cisnie caly mecz. Az dziw, ze tu nadal jest remis.
0
@Aequlibre ale on chyba 5 mln jakos kosztowal jak dobrze pamietam
0
Jest wyrownanie. Nalezalo sie Kanadzie
1
Czlowiek je sobie rosolek a tu reklama grzybica pochwy, zaraz druga reklama suchosc pochwy, potem trzecia zrobcie sobie dobrze lyknij tabletke i pukaj kilka godzin. Zajefajny niedzielny obiad :D
0
@Chimera a powinna miec 5 w normalnych okolicznosciach bez kradziezy
0
@Stinger_ poczekaj az z 1 miejsca spadna
2
Przeciez tak od dawna powinno byc jak w innych sportach no ale przeciez walow nie bedzie jak robic
0
Bodo jest piekne
0
@DrDNA najgorszy bilans bo sprawiedliwie sedziowal? Faktycznie moglo tak byc.
13
Nic co wczoraj zrobiles nie jest nowe dla kibicow na stadionie
Prowokujesz licz sie z tym, ze oberwiesz
0
@Ignareks nie no niezmiennie graja straszna padline i bazują tylko na indywidualnosciach
2
To fest kara :)
34
Trzeba glosno o tym mowic i podkreslac na kazdym kroku
1
@AmigoBlancos to samo mam niestety. Alergia na koty jest bardzo silna akurat. Zaluje bo wzialbym dziczki, ktorymi sie opiekuje do domu
2
@FcPortoFan1999 ja tez 4 dziczki, bylo 6 nawet. Maja w komorce poslania, budy i jedzenie i zyja tu na podworku od urodzenia
1
@kubix05 wspaniale istotki
3
@SigmaBoyEssaYamal a kiedy im pluja? Bo ja widze, ze najchetniej to by im gale jeszcze zrobili
0
Ale co szkodzi zejsc z boiska? Walic te 3 punkty, walic walkowera. Troche godnosci, przestac grac w ich gre. W pizdu zejsc do szatni i opuscic stadion.