0

@Szklaner a z innych sezonow podasz?
Do tego mial obok Rakiete i Messiego, ktorzy rowniez byli kreatorami. Przeciez Rakitic zjada kazdego naszego pomocnika nie wliczajac Gundo

0

@Kamiloza91 Pedri po 30 minutach to sie nadaje na oiom. Najpierw niech ma sile grac a potem rozliczajmy go z kreowania. Owszem potrafi, ale przez szereg roznych czynnikow nadal nie daje liczb. Niestety zaliczyl kolosalny zjazd.

0

@Szklaner za to mial troche asyst. Do tego Xavi, ktory tez mial liczby. Do tego Fabregas, ktory czasem grywal w lini pomocy. Thiago. Widzisz roznice? Kazdy z nich naprzemiennie dokladal cos. U nas poza Gundo zawodnicy sa na boisku. I tyle. City, Real, inne top kluby - zerknij czy ich pomocnicy tez maja liczby 0,1,2.

0

@MesQueUnClub_87 przecież wiem to :) nie zmienia to faktu, że jedynym pomocnikiem który daje liczby jest u nas Gundo i..... Fermin

2

@VeB 1899 zaraz Ci wyjada z komentarzami, ze De Jong i Pedri nie sa od tego xD rozwala mnie powtarzanie takich bzdur. To od czego sa pomocnicy jak nie od kreowania gry i dokladnia bramek? Oczywiscie, ze od tego. Moze byc jakis zadaniowiec typu Gavi ale nie cala formacja takich pomocnikow. Spojrzmy na czolowe kluby i statystyki ich pomocnikow. Przestanmy w koncu usprawiedliwiac brak liczb takimi dyrdymalami.

0

@Rewolucja123 pamietaj jedno - jaki by nie byl juz jestes wygrany jesli w ogole podjales probe. A bedzie tylko lepiej z czasem. Kazdy kto probuje i podjal sie wysilku zasluguje na duzy szacunek. Druga sprawa - nie czas jest najwazniejszy a to, ze organizm byl zmuszony do wysilku, to wyjdzie tylko na dobre.

0

@barcelonaLM a to dopiero poczatek...

0

@Hindus a to nie mozna byc kibicem Barcy i jednoczesnie kibicem Messiego, ktory nam kibicom dostarczyl tyle radosci i wspanialych chwil? Latwo mozna wywnioskowac, ze bez niego nie mielibysmy tylu powodow do radosci wiec to raczej naturalne, ze ludzie go uwielbiaja.

0

@barcelonaLM czyli jestes kolejnym, ktory dal sie nabrac :) no jak mozna bylo... Chyba, ze nie pamietasz czasow jego rzadu z racji wieku.

0

@MesQueUnClub96 chocby nie wiem jak zagrali, chocby 3-0 wygrywali to bedzie wylew, rykoszet, karny w 95. I tak skonczy sie 4-3. Szkoda oczu, lepiej grilla sobie zrobic.

0

@ArterkHD nie wiem. Wiem natomiast, ze wieje nuda.

0

@suszini jaki tam masz mental jak to sa sytuacje niewytlumaczalne? Wylew bramkarza, rykoszet i tak za kazdym razem wygrywaja. To nie ma nic wspolnego z mentalem. Nawet nie wiem czy to szczesciem mozna nazwac bo to jest cos odrealnionego w ich meczach.

0

@Traba727 ale wygral jak zwykle po wylewie. Nie pamietam kiedy w inny sposob wygrywali LM

1

Gdzie tam spalony byl jak reka rudigera byla wystawiona?

3

Szczerze to nudzi ta liga mistrzow od lat. Ciagle ten sam scenariusz z realem. Ciagle te same druzyny z malymi wyjatkami. Marzy mi sie LM na zasadzie ligi i tylko ligi bez fazy pucharowej, ktora najbardziej oddaje poziom i regularnosc druzyn.

1

Wylew musial byc

0

To co dzisiaj standardowo rykoszet, gol po odbiciu od dupy i wylew bramkarza? :D

1

Mam nadzieje, ze ten transfer nigdy nie dojdzie do skutku. Nam jest potrzebny w koncu ktos pokroju Onany wlasnie.

0

Moga odpalac petardy w Paryzu bo lubia przeciez :D

0

Jak dobrze, ze Xavi zostaje :)

0

@Stinger_ ale moglem odpowiedziec na pytanie czy nie moglem? Za to ich nie lubie. Koniec. Kropka.
Barcelona sporadycznie, Bayern co sezon praktycznie wykupuje wyrozniajacych sie zawodnikow. Ot, roznica.

5

@wojopancer za podkupowanie zawodnikow z calej ligi czym przyczyniaja sie do dominacji totalnej i bezkonkurencyjnej ligi. Do tego targowanie sie jak na tureckim bazarze. Kupimy tylko za bezcen ale sprzedamy tylko drogo.

2

Varratti jedzie na konferencje

2

@Comentateiro tez tak mysle, lubie go ale w czasach sukcesow Barcy mial tak naprawde samograja, ktory sam wygrywal mecze.

0

@MesQueUnClub96 przeciez oni nie zasluzyli zeby 1/8 przejsc :D

2

Akurat powiedzialem, zaraz bedzie karny dla realu xD

0

@Gaucho tak, chcialbym go zobaczyc u nas

5

To sa naprawde dobre liczby... dziwny zawodnik, daje powody by na niego narzekac a liczby robi jako skrzydlowy jakich dawno nikt nie robil.

1

@QQL5 no wlasnie, wiec zebys Ty mogl wiecej pracowac to inni tez musza? ;p

2

@QQL5 stary porownujesz zawody niezbedne do mozliwosci kupna pomidora xD widzisz roznice w tym co napisales czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?