malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@brzucho przeciez Francja to jeszcze wieksza padlina ;p
2
@Arden mial wszystko ale nie mial czasu rodzicow i milosci. Czyli nie mial nic. Bardzo przykre. To obok zdrowia dwie najcenniejsze wartosci w zyciu.
1
Odlecial ladnie :D bylo widac w finale LM z Juve jaki problem mieli xD
1
@insp1re ja chcialbym nadmienic, ze minely 3 lata od tego momentu i wtedy Nico jeszcze sie nie urodzil ;p chociaz fakt, ze transfer Ferrana to bylo nieporozumienie
1
@xvcWinterSoldier u mnie nawet nauczycielka mowila do jednego z uczniow Murzynek Bambo bo mial taka karnacje ciemna ale byl czystym Polakiem :D to glupota bo "murzyn" to nie jest obrazliwe wyrazenie. Przeciez to nie jest czarnuch ani nic z tych rzeczy.
0
Hahahahahaha tylko tyle moge napisac :)
0
Hahah zaczyna sie xD za 5 mln nawet bym nie rozwazal sprzedazy. Koniec dymania.
7
O czym Darek gada, ze zawodnicy odzyskali zaufanie kibicow, ze sie postawili i powalczyli? XD
1
@PatrychoO Rozwalalo mnie to. Holka 20 strzalow i milimetry od slupka albo Szczesny nam dupe ratowal a nasze strzaly ledwo do bramki dolatywaly a ludzie sie podniecali xD
1
Jak to jest mozliwe, ze w prawie 40 milionowym kraju nie mozna znalezc kilku kopaczy, ktorzy potrafia wymienic miedzy soba 3 podania i nie parzy ich pilka? Przeciez my sie zatrzymalismy w innej erze. I kazdy mecz wyglada tak samo.
0
@Arcybiskup zdecydowanie za szybko
1
@Faro bo ma mozg a Dembele nie
1
Chlopaki zachowali tradycje. Kolejny o wszystko i ostatni o honor ale o honor z Francja moze byc ciezko
2
@Miszak bylem. Ceny sa ogromne za wszystko :D przykladowo chleb nietostowy ok 30 zeta, kurczak w markecie 120 zeta, zupa w knajpie 50 zeta, parking na miejscowkach ok 50 :) co do aut nie wiem bo mielismy to juz ogarniete odgornie. Dobrze robic wieksze zapasy w marketach bo jak bedziesz liczyl tylko na knajpy to poplyniesz bardzo. I tych marketow nie ma na kazdym kroku. Czasami jedziesz 300 km i nie ma zadnego sklepu po drodze.
Ale cos z pozytywow - jesli jedziesz turystycznie i masz zamiar objechac ja dookola ( a warto ! ) to pod tym wzgledem to jest jedno z najpiekniejszych miejsc na naszej planecie, szczeka opada - tak zroznicowanego kraju jeszcze nie widzialem. Dzikosc, klimat, natura, gory, wodospady, lodowce, skaly - to wyglada kosmicznie. Juz teraz zycze przyjemnej wyprawy i wiem, ze zapamietasz ja do konca zycia :)
0
@Campeon87 pomocnik tak ale nie napastnik.
0
@Onlikox niekoniecznie bo Rodrigo potrafi grac swietnie na prawym skrzydle a Rafa w srodku juz nie. Wiec roszada dziala na niekorzysc Rafy.
43
Dalej nie ogarniacie Zlatana i jego humoru wraz z dystansem do zycia? :D
0
@WiernyKibic111 ogladalem i mimo podziwu i calej sympatii do Igi to twierdze, ze przeciwniczki Sereny a Igi to przepasc. Tam bylo naprawde wiele bardzo mocnych zawodniczek. Taka Sabalenka czyli najgrozniejsza rywalka Igi nie powalczylaby o szlemy w tamtych czasach.
2
@Arden ale spasiona dziewczyna. Niestety przez tone tluszczu jest brzydka a moglaby byc ladna :)
0
@FabianekMrozek niestety odkad pes umarl w 2021 to nie ma jak pograc w pilke :(
0
@norbi77 nie, nie to mialem na mysli. Bardziej to, ze patrzycie jednostronnie.
0
@norbi77 a czym zabojstwo zolnierza w jego wlasnym kraju nie jest pretekstem do wojny?
0
@Pawel13sz 25 baniek za roczny kontrakt to wedlug mnie duzo. Mysle, ze polowalbym na mlodego Onane.
0
@patrykzmc2000 no razem mieli z 10 brameczek. Ale bedzie chodzilo ;p
0
Wiadomo, ze same nazwiska nie graja ale fakt jest taki, ze real juz teraz jest bardzo mocny. Wyglada to jakby la liga miala sie zamienic na lata w nudna bundeslige :/
0
@FCBMati10 ale po co wracac do konca swiata do jednej ery? Raz sie nie udalo a potem jak ruszylo to do dzis dziala mimo tego, ze caly czas maja poniekad galacticos
2
@Messibestplayerintheworld no nie wiem, jak dla mnie to Nico moze byc odpowiedzia na jakiegos Endricka a nie Mbappe :D
12
@Gibbon_FCB a moze ten potencjal to zwyczajnie bajka? Tak samo jak w przypadku Dembele? Moze to wlasnie jest ich sufit i nie przeskocza tego?
0
@Kamiloza91 powinna byc liga bez fazy pucharowej i to jest jedyna sprawiedliwa forma rozgrywek, w ktorej zeby wygrac trzeba byc regularnymi rzeczywiscie najlepszym a nie opierac sie na dwumeczach i niemozliwym do wytlumaczenia szczesciu.
0
@Encore cale szczescie, ze juz tych szczurow madryckich nie trzeba bedzie sluchac