3

@michal26 przykre, cale zycie przed nim, przykre tez jest tracic bliskich :( oby nie cierpial i oby bylo mu lepiej po drugiej stronie.

2

@MesQueUnClub96 2pac, DMX, Eminem

0

@neymar77 to ja jeszcze raz zapytam... serio nie dostrzegasz roznicy? :D

0

Maly dzban odwazny na odleglosc :)

12

@neymar77 serio ? To nie mlody jest pajacem tylko Inigo, ktory zareagowal?

0

@Sulimo no do nas zdecydowanie bardziej pasowalby wlasnie Mbappe. Ale i tak to sa nierealne nazwiska.

0

@Emhyr ale fakt, ze kolejny ktory ma 15 lat a wyglada na 28 :D

0

@icon3520 w punkt

0

@clyde bardzo ciekawe, polecam :) jak zaczynasz zauwazac rzeczy, ktore nie sa widoczne golym okiem i na ktore 99% ludzi nie zwraca uwagi - cos pieknego

0

@Gaz pytanie czy sie nie przejada na tym bo zaraz sie okaze, ze oprocz nastolatkow nikt nie bedzie kupowal gier bo naprawde dla doroslego czlowieka szkoda zycia na przecietne tytuly.

0

@Rl9k1nG tak, nie jem dziś mięsa :)

1

@draxidox sorry ale jak ktos nie potrafi zapanowac nad pojazdem przy 50 to nigdy nie powinien zostac dopuszczony do prowadzenia auta. Odniose sie tez do drugiej strony, jesli pieszy jest w stanie wejsc pod auto jadace 50 to jest downem. Tu nie o ta zawrotna predkosc sie rozchodzi tylko o ludzka glupote lub brak umiejetnosci. Na tym niech sie skupia ( trabieniu do znudzenia o uzywaniu mozgu, nauce jazdy powyzej 30 ) a nie zmniejszaniu i tak malej juz predkosci, ktora obowiazuje nawet w miejscach gdzie stoi jeden dom w odleglosci 100m od drogi.

0

@bartekvisca ps4 bylo rewelacyjne :)

0

Na ps5 to jeszcze kiedys wyjdzie cos? Ta generacja to totalna klapa. Rynek gier sie skonczyl, same odgrzewane kotlety. Drugi raz bym nie kupil, rownie dobrze mozna zostawic sobie ps4. Najgorsze, ze zapowiadaja schylek gier AAA a niestety stary czlowiek nie ma czasu na jakies na sredniackie gry. Fajnie od czasu do czasu zagrac sobie ale w cos naprawde dobrego co moze byc alternatywa dla filmu, inaczej szkoda zycia. Chyba swiat gier jaki sie znalo od dziecka niestety sie konczy.

8

Przeciez to jest chore i odrealnione xD

11

Wojtus szlug sie nalezy jak nic :D

1

@FcPortoFan1999 mi sie doping tylko podoba po obu stronach

0

Fascynujace widowisko, zadnego strzalu z jednej i drugiej strony xD

8

@MesQueUnClub96 zdecydowanie Di Caprio i Pitt i dlugo nic. Cholernie zroznicowane role, co jest wielka sztuka wcielic sie na najwyzszym poziomie w rozne charaktery, w zasadzie kazdy ich film jest swietny moze z malymi wyjatkami.

0

@tomek8756 jak dla mnie to w ogole powinna byc jakas weryfikacja ludnosci, ktora moze oddawac glos. Co do matematyki, to jest krolowa nauk i faktycznie jesli ktos kompletnie jej nie ogarnia ( a jesli nie potrafi uzyskac 30% na maturze to nie ogarnia ) - to znaczy, ze nie potrafi logicznie myslec, analizowac, obliczac itd. Tacy ludzie nie powinni w ogole miec prawa losu o losie panstwa i innych ludzi.

4

@HypeR niegazowana najlepsza, moga mnie zamykac, znajde tam wielu znajomych :D

0

@Rl9k1nG bo zydzi moga wszystko...

6

@Kgorecki2500 mam nadzieje, ze nigdy nie wejdzie w zycie takie prawo

13

Bardzo fajny jest Canelo jako osoba. Podoba mi sie jego mental i podjescie do zycia.

0

@Kreegen ja sie tez zakochalem, niesamowity kraj pod wzgledem miejscowek, ale przerazacaje byly dla mnie setki kilometrow gdzie zywej duszy nie bylo po drodze ani sklepu. To bylo cos pieknego, dzikiego ale jednoczesnie przytlaczajacego. Ciesze sie, ze moglem objechac ja cala dookola i zaliczyc wiekszosc najwazniejszych miejsc. Faktem jest, ze Islandia pod wzgledem pieknosci przebila w mojej ocenie kazdy inny kierunek.

0

@Forza_Juve ooo Islandia? Kurcze turystycznie dla mnie top topow ale zyjac tam dostalbym depresji w pol roku :D

1

@barcanawieki Hiszpania, Wlochy, Francja

2

@Kgorecki2500 koty to przekochane zwierzeta :) cholernie mi szkoda bezdomniakow, mnostwo niebezpieczenstw na nie czyha

1

@cules100pro ja :) i polecam rowniez Everdell. Bardzo przyjemna i ladnie wykonana.
Polecam bardzo tez Neuroshime. We 2 osoby to moim zdaniem najlepsza planszowka jaka istnieje. Uzalezniacz totalny i mozg paruje :)

1

@Faro hahah :D fakt, Nawalka wycisnal chyba maxa z tej repki albo nawet wiecej niz maxa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?