marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tadzik447 @Bykunn teraz nie wiem czy łapie się na jakiegoś baita czy faktycznie z taką powagą komentujecie filmik wygenerowany przez AI xD
4
@urbipl Tego to się nie spodziewałem XDD
2
@macio_944 GTA SA nie wyszło przypadkiem w tym samym roku co HL2?
Nie ma przypadków są tylko znaki? :p
0
@MYTO bezdomni nawet maybachy, pięknie się żyło
3
@Peciak W sumie jakoś nie zauważyłem. Chłop jest prezydentem jednego z najpotężniejszych krajów na świecie więc wiadomo, że jego zachowanie się niesie ale tak samo byłoby w przypadku każdego innego prezydenta USA.
Czy to jest jakaś fiksacja na punkcie Trumpa? raczej wątpię.
0
@Arkon W sumie to już dawno zrezygnowałem z tych serwisów - najczęściej oglądam filmy a ich dystrybucja jest na tak żałosnym poziomie, że dla własnej wygody od razu szukam konkretnego tytułu na necie xD
0
@Bolton No nie wiem, jakbym wybulił ponad 300 złotych na grę i zobaczyłbym graficzki które w minutę można wygenerować w pierwszym lepszym generatorze to byłbym lekko zażenowany. xD
Cena jak za złoto a oferowana jakość jak z mobilki
0
to są te gry AAAA za 350 ziko na premierę?
1
@Kozinho. zawsze jakaś alternatywa
@TR3YWAY myślę, że przy urnie było widać beznadziejnego Trzaskowskiego + poglądy kandydatów - siłownia miała znaczenie chyba tylko dla typowych karków z siłki. :|
4
@TR3YWAY w sumie jakie to ma znaczenie - na jego politykę w żaden sposób to nie wpływa xD
0
@draxidox Przecież i Tusk i Kaczyński jedyne co mogliby tam zrobić to stracić. Totalnie nie ich format
1
@maroon do podawania wody to marudy z la bamby
9
A jakby Pajor zgolić na zero i zgarnąć do męskiej drużyny?
2
@Safrani to już swoją drogą. :p
Dla mnie zawsze dziwactwem bylo pchanie sie w góry samochodem kiedy wszyscy uczestnicy wycieczki sa zdrowi. :|
13
Czy Sławkowi już tak sie w głowie poprzestawiało, ze zaczął traktować emisję co2 jako cos pozytywnego? :p
4
@DamianBarcaCule w sumie im więcej tych głąbów pokaże się na stadionach i coś odwali tym więcej dostanie zakazy stadionowe, ostatecznie wyjdzie to na dobre to trybuny oczyszczą się z patologii
więc masz racje :|
9
@AlexDark00 biedactwo jak sie oburzyło mu mu idola obrazili xD
12
Co to za idiotyczne wymówki xD
0
@ZuczekFCB1899 Cyberpunk, God Of War (2018 i Ragnarok) Spider Man, Death Stranding, Days Gone, Dead Space
6
Treningi pod Xavim nie poszły na marne, widać że trener wtedy się nie mylił jak kazał Lewusowi schodzić do rozgrywania.
3
@Lionel_Messi10 Strasznie go lubiłem jak jeszcze w Juve śmigał, niestety strasznie szklany chłop a kontuzje nigdy mu nie pozwoliły rozwinąć tego potencjału
0
@Danny Gaucho Myślę, że w przypadku bardziej znanych ludzi i postów które ewidentnie grają na uczuciach ludzi (jak ten) % botów wcale nie musi być wcale jakiś mega wysoki
ale to takie gdybanie, równie dobrze może się okazać że internet już jest martwy i wszyscy jesteśmy botami :v
15
Zwykłe zdjęcie z Camp Nou.. takie wypożyczenie Leo to byłaby prawdziwa bomba marketingowa. :D
1
@Luciano99 Im więcej reklam tym gorzej ta stronka chodzi. Ja czasami jak chce wejść w jakiś odnośnik (np. z głównej do La Bamby) to zamiast odnośnika jest jakby niewidzialna reklama bo mnie wywala z tej strony na jakieś reklamy xD
4
@Luciano99 Myślę, że Lewus sam sobie nie wymyślił, że nagle będzie rozgrywającym.
Wizja Xaviego wlazła ciutkę za mocno. ;p
0
@misterio Podpadł swoim epizodem trenerskim w Barcelonie.
Dla mnie propsy, bo mimo wszystko trzeba mieć cojones żeby wbić się z trenowaniem do rozbitej Barcy - chociaż otoczkę w pewnym momencie dosyć nerwową zrobił. xD
4
@norbi77 Depay przypadkiem nie jest tam najlepszym strzelcem jeżeli chodzi o reprezentacje Holandii? :p
Wiadomo, ze pozostali napastnicy to klasa sama w sobie ale Depay swoja cegiełkę dołożył
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@mekston Jakby Messiemu się chciało to lekko jeszcze byłby u nas topowym graczem xD
0
@Ojciec5tkidzieci Jeżeli komuś przeszkadza ryzyko zawodowe, to jednak nie powinien tego zawodu wykonywać.
Więc chyba dobrze, ze osoby zniechęcone w jakiś sposób ostatecznie do służby nie trafiły.