marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Jakchcesz Ma rację przecież. Myślistwo w Polsce to krzywdzenie drugiego człowieka :|
0
@4drian0 Czysto teoretycznie przelicznik steam to tylko sugestia, wydawcy nie są zobligowani do korzystania z niego
0
@esem91 ograniczenie czasowe dla main questa to majstersztyk. Szkoda, że pierwszy Fallout tego bardziej nie spopularyzowal
1
Schowanie za paywallem dwóch grywalnych klas. Resztki hajpu opadły @4drian0
0
@Pedri16Future patologii kibicowskiej nie usprawiedliwiam bo takim ścierwem gardzę z całego serca ale też trzeba mieć namieszane we łbie żeby śmigać po rejonach gdzie istnieje 99% spotkania takich śmieci w koszulce jakiegoś rywala
0
@PatrykBarca już myślałem, że za mocno wydzwonił patusowi i dostanie zarzuty xD
1
Ciekawe po kiego go szukają. :|
1
@4drian0 patrząc na piekiełko deweloperskie jak dowiozą średniaczka to będę zadowolony
0
łooo panie, to jeszcze żyje xD
5
@Gary Przyjaciółka żony giga sigma :D
1
@NeroTFP1 jak widać wiezienie i konfiskaty to za mała kara, powinni jeszcze bardziej podkręcać śrubę. Może dodatkowo publiczne biczowanie, tak o dla przykładu
1
@macio_944 Przynajmniej skin Cardi B będzie mógł otrzymać jakieś futurystyczne wdzianko
1
@Kgorecki2500 patrząc na reakcje trzeba jeszcze bardziej spopularyzować platyny na pececie. :D Może jakieś pismo do Gabena, żeby pododawał w każdej gierce specjalne osiągniecie za wbicie wszystkich pozostałych osiągnięć. :D
4
@macio_944 klasyczek. :D
0
@4drian0 domena czy nie, czym się różni wbijanie 100% osiągnięć na pececie i na konsoli skoro jedno to nerdoza a drugie już nie? :p
1
@4drian0 a na konsoli już można? :p
1
@Kgorecki2500 Cholera, ale robisz mi smaka na TLOU. :|
6
Strach pomyśleć jaką sieczkę w kwestii dezinformacji będzie robiło AI kiedy dowie się ile ludzie faktycznie mają kończyn.
Teraz to dopiero taka o, rozgrzewka a już zbiera gigantyczne żniwa
5
@macio_944 Chwalenie EU na La Bambie? ryzykownie, oj ryzykownie. :D
3
@Kgorecki2500 w sumie trochę bezczelna propozycja, ale niczego innego nie można się spodziewać po wodzu orków
https://static.wikia.nocookie.net/gothic/images/5/5f/Uruk_old.png/revision/latest?cb=20230726220310&path-prefix=pl
0
@BorzyKrzys monetyzacja swojego życia na najwyższym poziomie
1
@kanver_ Wiedźmin debiutował jednak w ciutke innych czasach
największe rekordy popularności były bite w czasach pandemii (po pandemii) bo wtedy też największe przyrosty graczy na Steam były
@clyde Ja jednak mam jakąś nutkę nostalgii do DA więc było trochę smutnażaba.exe ale na dłuższą metę faktycznie przyjemnie się patrzy jak te duże korposy rozbijają ryj na podstawowych rzeczach a mniejsze gierki zyskują na popularności
3
to są te detale xD
5
@Cyzix należy sie temu kto zgarnie więcej punktów po ostatniej kolejce a nie
0
@MichalZZZ ale sobie wybrali ekipy do kibicowania :D
0
@PatrychoO jak taka mafia to taki sobie średniaczek
8
@Encore z drugiej strony otwiera to możliwość do ogromnych nadużyć
2
Patrząc na dyskusje jaka wywiązała się przy golu Ferrana powinniśmy zakazać dośrodkowań i ogólnej gry ze łba.
8
@PatrychoO Muniak pocieszający Gale xDD
1
@Criss18Barca Jednak jest zasadnicza różnica między chciał przerwać a przerwał.