marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO jak taka mafia to taki sobie średniaczek
8
@Encore z drugiej strony otwiera to możliwość do ogromnych nadużyć
2
Patrząc na dyskusje jaka wywiązała się przy golu Ferrana powinniśmy zakazać dośrodkowań i ogólnej gry ze łba.
8
@PatrychoO Muniak pocieszający Gale xDD
1
@Criss18Barca Jednak jest zasadnicza różnica między chciał przerwać a przerwał.
2
@Faro Jak widać po zielonych herbach u @RoberDzik można, tylko trzeba trafić z argumentacja - czego Ty nie potrafisz zrobić. :p
1
@RoberDzik no łapie czasami odklejki też nasz brazol - taki to już charakterek i chyba nic z tym nie zdziałamy
13
@Pawlusek myślę, ze nikt nie będzie rotował kluczowymi piłkarzami kiedy Ci muszą złapać rytm meczowy
1
@Messibestplayerintheworld Grając w Cuszimę przypomina mi się AC Origins.
Też świetna gierka z stajni Ubi, nie rozdrobnili się wtedy jeszcze na drobne
0
@esem91 ja zawsze w takie gierki gram na normalnym bo najczęściej twórcy projektowali gre z myślą o takim poziomie a reszta to po prostu takie sobie skalowanie. :D
5
https://zapodaj.net/images/7061314a9d6af.png
Barcelona wygrywa, Cuszima wjeżdża na pełnej
humor gituwa
1
@Popitek12 AC2 albo Black Flag, opinie są podzielone. :D
1
@blakkudium ale chłopak będzie miał wspomnienia z ligowego debiutu. :D
8
@Coveta Chłopaki jeszcze nawet rytmu meczowego nie złapali a ty już rotować do bólu chcesz xD
0
@esem91 w sumie jakie to ma znaczenie skoro z gwizdka nie skorzystał?
0
@Janas11224 Jak grasz na PC to na instant widziałem po 160
pewnie szybciutko zacznie spadać więc polecam jednak trochę poczekać
8
Jeżeli ktoś przed Flickiem powiedziałby mi, że trener nie jest zadowolony z meczu gdzie wygraliśmy 3:0 to wysłałbym go do Choroszczy.
Wspaniały mental Flicka
1
o, wyścig w nowej mafii jest oskryptowany i jeżeli się wleczesz gdzieś z tyłu i wywalisz się na łeb pod koniec wyścigu to zaczynasz od checkpointa gdzie jesteś drugi. XD
@Janas11224 Ty bodajże pytałeś dzisiaj o Mafie, masz delikatną namiastkę. xD
1
@Coutinho007 u Cou to sie strasznie mental posypał niestety, szkoda bo ogromnie mu kibicowałem
3
Yamal zamyka buzię la bambie poraz pierwszy
0
@Gaz ale za to Messi nie miał takiej wizji. :l
Zresztą, porównujesz młodzika z ogromnym potencjałem do Boga tej gry
17
Tryb ekonomiczny jak za najlepszych czasów Ernesto
0
@FabianekMrozek dokladnie, można dopiero od 8 kolejki i dokładnie od 37 minuty
2
Jak tak patrzę na formę Urusa to mam nadzieję, że Flick zaufa Christensenowi a samemu Duńczykowi będzie dopisywało zdrowie
6
@Ku84fcb PSG
Ciutke mniej ale City też
0
@michal26 nawet jeżeli to ciekawe na ile
Myślę, ze imperialistycznych zapędów orków nie da sie tak hop siup na dłuższą metę zatrzymać
5
@draxidox koszta kosztami ale ilu tam totalnie randomowych ludzi umiera
13
@michal26 spokojnie z tym frontem, gwarancję bezpieczeństwa nic nie znaczą
Przekonaliśmy sie o tym na własnej skórze
Ukraina zresztą też xD
13
Można oglądać i oglądać. Magiczny piłkarz
2
@Barcaa12 Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.