marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Eripe na bicie do "Co Cie boli" Rycha to chyba najlepszy punch z całego tego konfliktu. xD
0
@PawkoFCB gdzie ten spoiler był?
2
@michal26 za wykorzystywanie zasięgów do promowania akcji charytatywnych zawsze należą się propsy - niezależnie czy kogoś się lubi czy też nie
1
mi taka gierka to z dwa razy zdążyłaby się znudzić, a od platyny byłbym daleko. ;p
5
@blakkudium wszystko na trytytki
19
@KrychaFCB a skąd mu się to rozstrzygnięcie wojny wzięło?
0
@clyde to brzmi tak głupio, że aż ciężko uwierzyć xD
0
@Faro będzie mobilnie sie przemieszczał pomiędzy ławka a trybunami xD
1
@BorzyKrzys jeden koneser to tam wiesz ale on pod tym twittem zgarnął prawie 8k serduszek xD
15
https://x.com/KoneserUnii/status/1954830570048888980
czyli jak rozumiem przed reklama z Sydney białe dziewczyny miały zakaz nagrywania tiktoków? :|
3
@Aragorn33 Ale jedno nie wyklucza drugiego. ;p
4
@Pawlusek problem w tym, ze nikogo nie obchodzi narracja madryciaków. Każdy normalny wie, że oni tam mają swój świat i swoje kredki
1
@Pawel13sz Brzmi jak fejk totalny xD
0
@Who_you_mam a czemu miałby nie dostać zgody, przecież na narodowym występują jacyś artyści zza granicy
15
@RosjaninBut Naziści naszych czasów. Chichotem losu jest, że akurat Izrael poszedł śladami Niemców
0
@Matheu12 Jeżeli dowiozą dobrą gierkę to przeboleję już taki mankament xD
0
@PepGardiola przecież dzisiaj większość go chwali xd
2
@Lionel_Messi10 a mógł sobie tradycyjna, polska fryzurkę zrobić
boki krótko, góra dłuższa
0
@tadzik447 Niestety trza czekać na pecetowa wersje. ;p
0
@Tasde Wątpie żeby coś zmieniali w tej kwestii - movement, słabiutki recoil na broniach raczej jest proba przyciągnięcia fanów call of duty
aczkolwiek pierwsze wrażenia (5h) z beta mam pozytywne, jest potencjał na najlepszego battlefielda od "1"
0
To będzie najbardziej CODowy Battlefield w historii. :|
1
@Gaucho Olmo za Fermina i pasuje. :p
0
Ale EA chce ciutkę podkraść graczy CODa i to mocno czuć w tej becie nowego Battlefielda. xD
7
@RozowaPantera Bo Jacob to gigachad.
6
@Hosh Też się właśnie delikatnie zdziwiłem - w sumie nie kojarzę, żeby moderacja korzystała z funkcji przypinania postów a szkoda
0
@Szczygiel06 na razie jest git, imo jedyne mankamenty to ciutke za duża dynamika - rodem z jakiegoś CODa i bron strzela jakby była laserowa, zero recoila xD
0
@Who_you_mam rip jeszcze nie wytrzeźwiał to forma nie ta xD
0
@Who_you_mam a my z Penia na bramce cały sezon xD
1
@fejkenq no przeciętna gierka, szczególnie jak porównasz z wiodącymi częściami serii
1
@Ryoumen ja jeszcze szampana nie otwieram bo po 2042 zero zaufania do EA i DICE. :p