1

Eripe na bicie do "Co Cie boli" Rycha to chyba najlepszy punch z całego tego konfliktu. xD

0

@PawkoFCB gdzie ten spoiler był?

2

@michal26 za wykorzystywanie zasięgów do promowania akcji charytatywnych zawsze należą się propsy - niezależnie czy kogoś się lubi czy też nie


1

mi taka gierka to z dwa razy zdążyłaby się znudzić, a od platyny byłbym daleko. ;p

5

@blakkudium wszystko na trytytki

19

@KrychaFCB a skąd mu się to rozstrzygnięcie wojny wzięło?

0

@clyde to brzmi tak głupio, że aż ciężko uwierzyć xD

0

@Faro będzie mobilnie sie przemieszczał pomiędzy ławka a trybunami xD

1

@BorzyKrzys jeden koneser to tam wiesz ale on pod tym twittem zgarnął prawie 8k serduszek xD

15

https://x.com/KoneserUnii/status/1954830570048888980

czyli jak rozumiem przed reklama z Sydney białe dziewczyny miały zakaz nagrywania tiktoków? :|

3

@Aragorn33 Ale jedno nie wyklucza drugiego. ;p

4

@Pawlusek problem w tym, ze nikogo nie obchodzi narracja madryciaków. Każdy normalny wie, że oni tam mają swój świat i swoje kredki

1

@Pawel13sz Brzmi jak fejk totalny xD

0

@Who_you_mam a czemu miałby nie dostać zgody, przecież na narodowym występują jacyś artyści zza granicy

15

@RosjaninBut Naziści naszych czasów. Chichotem losu jest, że akurat Izrael poszedł śladami Niemców

0

@Matheu12 Jeżeli dowiozą dobrą gierkę to przeboleję już taki mankament xD

0

@PepGardiola przecież dzisiaj większość go chwali xd

2

@Lionel_Messi10 a mógł sobie tradycyjna, polska fryzurkę zrobić

boki krótko, góra dłuższa

0

@tadzik447 Niestety trza czekać na pecetowa wersje. ;p

0

@Tasde Wątpie żeby coś zmieniali w tej kwestii - movement, słabiutki recoil na broniach raczej jest proba przyciągnięcia fanów call of duty

aczkolwiek pierwsze wrażenia (5h) z beta mam pozytywne, jest potencjał na najlepszego battlefielda od "1"

0



To będzie najbardziej CODowy Battlefield w historii. :|


1

@Gaucho Olmo za Fermina i pasuje. :p

0

Ale EA chce ciutkę podkraść graczy CODa i to mocno czuć w tej becie nowego Battlefielda. xD

7

@RozowaPantera Bo Jacob to gigachad.

6

@Hosh Też się właśnie delikatnie zdziwiłem - w sumie nie kojarzę, żeby moderacja korzystała z funkcji przypinania postów a szkoda

0

@Szczygiel06 na razie jest git, imo jedyne mankamenty to ciutke za duża dynamika - rodem z jakiegoś CODa i bron strzela jakby była laserowa, zero recoila xD

0

@Who_you_mam rip jeszcze nie wytrzeźwiał to forma nie ta xD

0

@Who_you_mam a my z Penia na bramce cały sezon xD

1

@fejkenq no przeciętna gierka, szczególnie jak porównasz z wiodącymi częściami serii

1

@Ryoumen ja jeszcze szampana nie otwieram bo po 2042 zero zaufania do EA i DICE. :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?