marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Brzmi jak fejk totalny xD
0
@Who_you_mam a czemu miałby nie dostać zgody, przecież na narodowym występują jacyś artyści zza granicy
15
@RosjaninBut Naziści naszych czasów. Chichotem losu jest, że akurat Izrael poszedł śladami Niemców
0
@Matheu12 Jeżeli dowiozą dobrą gierkę to przeboleję już taki mankament xD
0
@PepGardiola przecież dzisiaj większość go chwali xd
2
@Lionel_Messi10 a mógł sobie tradycyjna, polska fryzurkę zrobić
boki krótko, góra dłuższa
0
@tadzik447 Niestety trza czekać na pecetowa wersje. ;p
0
@Tasde Wątpie żeby coś zmieniali w tej kwestii - movement, słabiutki recoil na broniach raczej jest proba przyciągnięcia fanów call of duty
aczkolwiek pierwsze wrażenia (5h) z beta mam pozytywne, jest potencjał na najlepszego battlefielda od "1"
0
To będzie najbardziej CODowy Battlefield w historii. :|
1
@Gaucho Olmo za Fermina i pasuje. :p
0
Ale EA chce ciutkę podkraść graczy CODa i to mocno czuć w tej becie nowego Battlefielda. xD
7
@RozowaPantera Bo Jacob to gigachad.
6
@Hosh Też się właśnie delikatnie zdziwiłem - w sumie nie kojarzę, żeby moderacja korzystała z funkcji przypinania postów a szkoda
0
@Szczygiel06 na razie jest git, imo jedyne mankamenty to ciutke za duża dynamika - rodem z jakiegoś CODa i bron strzela jakby była laserowa, zero recoila xD
0
@Who_you_mam rip jeszcze nie wytrzeźwiał to forma nie ta xD
0
@Who_you_mam a my z Penia na bramce cały sezon xD
1
@fejkenq no przeciętna gierka, szczególnie jak porównasz z wiodącymi częściami serii
1
@Ryoumen ja jeszcze szampana nie otwieram bo po 2042 zero zaufania do EA i DICE. :p
0
beta BF6 przyciągnęła już 440k graczy na samym steamie. :o
ale ludzie są wygłodniali jeżeli chodzi o takiego FPSa z krwi i kości xD
Chyba będziemy mieli powtórkę z 2016 gdzie BF1 pozamiatał CODa
1
@4drian0 nigdy nie zrozumiem fenomenu hakowania w grach opartych na rywalizacji z innymi
gdzie satysfakcja z gry i progresu/skilla skoro oszukujesz? :|
1
@TR3YWAY Rekin już pokazał, że idealnie odnajduje się w roli jokera a kiedy wychodzi w podstawowej jedenastce zaczynają się problemy
2
@macio_944 Wiadomo, dziwność na tle preferencji pogodowych musi się przekładać na inne aspekty życia. ;p
0
@Faro Myślę, że od pogodowych preferencji ale nie wiem
0
@MessiForeverTheBest transfer Olmo to dla mnie zagadka totalna. Przecież szwagry musieli sobie zdawać sprawę że wydają kupę pieniędzy na piłkarza który częściej odwiedza szpitale jak boisko. xD
Lubię chłopaka ale transfer totalnie abstrakcyjny uwzględniając wszelkie możliwości (lub ich brak) transferowe
0
@damian16161212 no i fajnie, niech mu się wiedzie
1
@damian16161212 wysyłają prawdopodobnie dlatego, że mogą i chcą, pozdrawiam
9
@Kapitan hawk jak można lubić? :p
1
@Filipem to będzie to ładny scam, zresztą nie pierwszy w historii tego plebiscytu
3
https://pbs.twimg.com/media/Gx0Fl2VXwAAsxKq?format=png&name=small
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia xD
18
@Filipem Sport chyba żyje w uniwersum gdzie Dembele nie ugotował potężnych statystyk indywidualnych i nie zdobył trypletu. Jakiekolwiek plotki o innym faworycie można wsadzić do kosza.