6

Ciężki okres dla szwagrów, transfer skrzydłowego? ogromny znak zapytania, może jakimś cudem uda się wypożyczyć Rasha (a pompowali wszyscy Nico)
Powrót na Camp Nou? Można odłożyć na nie wiadomo kiedy, razem z zasadą 1:1 xD

a pompowali wszystkie wydarzenia w mediach jakby zaraz wybory miały być. :p

16

@Pawlak1992 Wy szukacie klubów do kibicowania? U mnie to przyszło totalnie naturalnie, bez żadnego szukania i wybierania. :D

I zapewne tak samo wygląda to w przypadku tych ludzi, którzy kibicują mniejszym

1

@kaszub9696 No żeby nie wyczuć żartobliwego tonu w tym artykule to naprawdę trzeba być udanym

1

@Arden 80 złotych za powrót do dzieciństwa.
Widzę, że rowniez Neverwinter nights 2 wbił na steama

0

@Gacek5 pierwsze protesty

2

@blakkudium Mats klasycznie juz ucieka przed konkurencja i rywalizacja :|

3

@Criss18Barca Zazwyczaj rzucę jakieś 10-20 zł. Nie daje gdy obsługa ewidentnie jest słabiutka (Nie mylić z zestresowaną) czy chamska

3

@RoberDzik Teoretycznie Rash ma sufit wyżej

problem w tym, że zbliżył się do tego sufitu kilka lat temu i od tego momentu jest mocno chimeryczny z nastawieniem na kopanie się po czole

10

@Kgorecki2500 Kolejny głupi trend z zachodu który do nas trafił. xD

0



Jesteśmy zgubieni jako ludzkość

3

@4drian0 Jakby Cyberek wyszedł na premierę od razu w wersji 2.0 i ominęliby old-geny to pozamiatane totalnie. :D

Aczkolwiek i tak fajnie, ze go ponaprawiali i dalej wspierają. Dobrze to wróży Wiedzminowi 4.

1



Która to już "ostatnia aktualizacja"? :D

3

Patrząc na charakterek Yamala coraz bardziej skłaniam się ku możliwości, że chłopak pójdzie w ślady brazylijskich cracków (prime krótki ale intensywny) niż w ślady Leo czy Ronaldo (prime na stałym, wysokim poziomie przez większość kariery)

Mam nadzieję, że za 15 lat wypluje te słowa. :|

16

@Kondziubarca Braun to koronny przykład, że nie trzeba mówić prawdy - wystarczy ładnie się wypowiadać, wpleść w zdanie kilka mądrze brzmiących słów i bajlando - możesz zostać politycznym odpowiednikiem Fagaty, czy innego pato-celebryty.

0



najbardziej gejowa gra 2025 xD

2

@Messibestplayerintheworld w pomocy na papierze mamy takie bogactwo, że aż głowa boli xD

3

@blakkudium Myślę, że Diaz obecnie jest nie do wyciągnięcia z Live za żadne pieniądze

1

@Kgorecki2500 Ja musze zrobić porządki na swojej liście życzeń bo zaraz tam przekrocze 400 gier. ;p

1



Czyli kogo, skoro nawet najbliżsi nam kulturowo Ukraińcy są be i fuj? xD

0

@4drian0 Myślę, że ME jeszcze wydadzą ale to będzie ostatnia część serii jak i koniec samego Bioware

1

@4drian0 Patrzac na to jakie EA klepie gierki to zaraz będzie klepać tylko fifkę i resztę zawiesi xD

2

@July_6_BcN a to tylko początek naszych zalet

2



Oficjalnie nagranie z imprezy Yamala, nieźle się tam gnojki bawią

3

@Eklerek Aż się przypomniały piękne czasy fifki, kiedy człowiek z informa się cieszył. :D Teraz te karty razem z rynkiem są tak rozpieprzone, że nawet mi się na futa nie chce patrzec. ;p

3

@Luciano99 zazdrościsz po prostu, sam chciałbyś osoby z karłowatością na warsztacie

2

@Popitek12 łobuz kocha najbardziej

5



Wygląda jakbyśmy zaraz mieli wykreślać Gdańsk z map Polski

1

@macio_944 Na Yamala jeszcze przyjdzie czas, teraz Dembele bardziej zapracował

0

@sciahoo również nie mam

1



Jeżeli faktycznie jest tak jak Mentzen mówi (czyt. wszystko było dogadane) to niezłe frajerstwo z strony niektórych, że nagle się tak wypinają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?