marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Ojciec5tkidzieci Znam Twój ból, mi LR obrzydziła moje ulubione chipsy :|
0
Dwa tysiące polubień. XDD
@Moderacja mam nadzieję, że dostosujecie się do nowego trendu i nie będziecie usuwać już postów które łamią regulamin - wolność słowa w końcu jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Kvara tak zasuwa w defensywie? :o
9
@Faro Ta jasne, jeszcze zacznijmy pchać narracje o niewolniku. xD
20
@Aragorn33 Nie wiedziałem, że wolność słowa upoważnia do siania dezinformacji i działania na szkodę interesu publicznego.
To jak ludzie wycierają sobie pyski wolnością słowa jest mocno zastanawiające. Wolność słowa nie oznacza, ze możesz kłapać ozorem na lewo i prawo. xD
1
@Bulbazaur17 Raz czy dwa mi się oczy zaszkliły ale żeby płakać to nie
2
@Sulimo Jak Diablo to tylko dwójeczka
0
@NeroTFP1 Mam nadzieję, że nie powtórzymy tego błędu z Yamalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@draxidox Tez troche takie gadanie. Jak w 2020 szukałem pracy (wiadomo, trochę inne realia ale wciąż) to na multum wysłanych CV nikt nawet nie odpowiedział. xD
11
@malypuzon jedyne co Ter Stegen ma najlepsze to ego. xD
2
@MaziFCB Otóż to - pod pewnymi względami wcale jakoś bardzo nie różnimy się od madryciaków jako społeczność
21
@Faro Ludzie tutaj Messiego potrafili sprzedawać. xD
1
ale, że jakieś łaki w ogóle tykają takiego klasyczka to się w głowie nie mieści
3
@Kgorecki2500 TLOU? Top
0
szwagry robią rodzinny biznes niczym w polskim januszeksie, winszuje
2
@taktyk93 to żeś poleciał XDD
0
W głowie się nie mieści, że w kraju najbardziej dotkniętym przez niemiecką agresje były KANDYDANT na prezydenta neguje fakt istnienia holocaustu.
Jak do tego doprowadziliśmy? Nie wiem ale jest to iście obrzydliwe zjawisko.
0
@Faro już to zrobił.
W finale z Argentyna
1
Wygląd głównej bohaterki trochę przykrył fakt, że Stellar jest naprawdę dobrą gierką, jak ktoś jeszcze nie grał to polecam. :D
3
Jak Leo miał problemy podatkowe to madryciaki zalewały cały internet swoim spamem, teraz pewnie mordy w piasek włożone i cicho sza. xD
0
@Ricardinio14 Stary Que.
7
@Luciano99 City to ten jeden bananowy dzieciak w sklepie zabawkami, które zostawia tam kupę pieniędzy żeby po tygodniu zabawki wyrzucić na kosz. xD
1
@July_6_BcN na całe szczęście (szczęście innych) nie chrapie. :|
4
@Kgorecki2500 Szczena zawsze na propsie ale obecnie sytuacja z bramkarzami również jest absurdalna bo mamy ich aż 4. xD
5
Mieliśmy mieć powrót do zasady 1:1, mega transfery, powrót na Camp Nou
i co? No nico, bo prawdopodobnie nic z tego za szybko nie zrealizujemy xD
3
@July_6_BcN Kiedyś jak zasnąłem w drodze z miasta na swoje rodzinne wypizdowie to obudziłem się jak znowu byłem w mieście. xD
1
@Criss18Barca Do wolnych idealna decyzja, bo Yamal ma dobrze stope ułożoną. Może w końcu coś po wolniaczkach zacznie wpadać bo od odejścia Leo dramat
1
@Kgorecki2500 KCD2 i Ekspedycja to gry wybitne ale jednak w kwestii GOTY muszę stanąć po stronie Clair Obscur. :D
Henryczek mimo wszystko to dość bezpieczna kontynuacja, a ekspedycja przeprowadziła mini rewolucje wśród jrpgow.
5
@Frimpong ciężkie działa grok wyciągnął xD
5
No po takim twittazo dziwnie się patrzy na uwielbienie prawicy nad grokiem xDD