3

@Ojciec5tkidzieci Znam Twój ból, mi LR obrzydziła moje ulubione chipsy :|

0



Dwa tysiące polubień. XDD
@Moderacja mam nadzieję, że dostosujecie się do nowego trendu i nie będziecie usuwać już postów które łamią regulamin - wolność słowa w końcu jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8



Kvara tak zasuwa w defensywie? :o

9

@Faro Ta jasne, jeszcze zacznijmy pchać narracje o niewolniku. xD

20

@Aragorn33 Nie wiedziałem, że wolność słowa upoważnia do siania dezinformacji i działania na szkodę interesu publicznego.

To jak ludzie wycierają sobie pyski wolnością słowa jest mocno zastanawiające. Wolność słowa nie oznacza, ze możesz kłapać ozorem na lewo i prawo. xD


1

@Bulbazaur17 Raz czy dwa mi się oczy zaszkliły ale żeby płakać to nie

2

@Sulimo Jak Diablo to tylko dwójeczka

0

@NeroTFP1 Mam nadzieję, że nie powtórzymy tego błędu z Yamalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@draxidox Tez troche takie gadanie. Jak w 2020 szukałem pracy (wiadomo, trochę inne realia ale wciąż) to na multum wysłanych CV nikt nawet nie odpowiedział. xD

11

@malypuzon jedyne co Ter Stegen ma najlepsze to ego. xD

2

@MaziFCB Otóż to - pod pewnymi względami wcale jakoś bardzo nie różnimy się od madryciaków jako społeczność

21

@Faro Ludzie tutaj Messiego potrafili sprzedawać. xD

1



ale, że jakieś łaki w ogóle tykają takiego klasyczka to się w głowie nie mieści

3

@Kgorecki2500 TLOU? Top

0

szwagry robią rodzinny biznes niczym w polskim januszeksie, winszuje

2

@taktyk93 to żeś poleciał XDD

0

W głowie się nie mieści, że w kraju najbardziej dotkniętym przez niemiecką agresje były KANDYDANT na prezydenta neguje fakt istnienia holocaustu.
Jak do tego doprowadziliśmy? Nie wiem ale jest to iście obrzydliwe zjawisko.

0

@Faro już to zrobił.
W finale z Argentyna

1



Wygląd głównej bohaterki trochę przykrył fakt, że Stellar jest naprawdę dobrą gierką, jak ktoś jeszcze nie grał to polecam. :D

3

Jak Leo miał problemy podatkowe to madryciaki zalewały cały internet swoim spamem, teraz pewnie mordy w piasek włożone i cicho sza. xD

0

@Ricardinio14 Stary Que.

7

@Luciano99 City to ten jeden bananowy dzieciak w sklepie zabawkami, które zostawia tam kupę pieniędzy żeby po tygodniu zabawki wyrzucić na kosz. xD

1

@July_6_BcN na całe szczęście (szczęście innych) nie chrapie. :|

4

@Kgorecki2500 Szczena zawsze na propsie ale obecnie sytuacja z bramkarzami również jest absurdalna bo mamy ich aż 4. xD

5

Mieliśmy mieć powrót do zasady 1:1, mega transfery, powrót na Camp Nou
i co? No nico, bo prawdopodobnie nic z tego za szybko nie zrealizujemy xD

3

@July_6_BcN Kiedyś jak zasnąłem w drodze z miasta na swoje rodzinne wypizdowie to obudziłem się jak znowu byłem w mieście. xD

1

@Criss18Barca Do wolnych idealna decyzja, bo Yamal ma dobrze stope ułożoną. Może w końcu coś po wolniaczkach zacznie wpadać bo od odejścia Leo dramat

1

@Kgorecki2500 KCD2 i Ekspedycja to gry wybitne ale jednak w kwestii GOTY muszę stanąć po stronie Clair Obscur. :D
Henryczek mimo wszystko to dość bezpieczna kontynuacja, a ekspedycja przeprowadziła mini rewolucje wśród jrpgow.

5

@Frimpong ciężkie działa grok wyciągnął xD

5



No po takim twittazo dziwnie się patrzy na uwielbienie prawicy nad grokiem xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?