marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo gracze ogólnie to lubią, fifacze po prostu szczególnie. :D
0
@zazaraza Chłopak gotował niemiłosiernie na Euro ale zje go presja związana z zmianą numerku. xD
3
Zawsze bawi mnie jak wydawcy robią fikołka i nazywają to "wczesnym dostępem"
a tak realnie to nowa fifka 469 ziko na premierę. :D
2
Wojtek? Klasa. Ter Stegen może się jedynie uczyć. :|
0
@AduŚ07 Widzę nick użytkownika, wchodzę w link i nie rozczarowałem się. xD
Gruba nitka, nie ma co
0
@VegetaPolska wystarczy nie dać się naciągnąć, pozdrawiam
4
@Faro oczywiście, że można
ale jeżeli piszesz dyrdymały to licz się z tym, że ludzie będą w kontrze do twojej opinii ;p
0
@Lionel_Messi10 Co widze dyskusje z Toba udzielasz się jak agresywny Seba. Zluzuj trochę ambasadorze. xD
37
@Faro No i tutaj jest problem - jak widać za bardzo żyjesz tym kto co wrzuci na media społecznościowe
29
@Faro Obserwowanie na insta wyznacznikiem czy ktoś kogoś lubi. :D
Wiadomo, że tutaj chodzi o marketing. Leo przekazujący 10 Yamalowi lepiej się klika niż Fati przekazujący 10
0
@bart_azz 10 dla Yamala to marketingowa bomba, nic dziwnego ze ludzie i media o tym pisza
6
Odłożyliście już 500 ziko na preorder jakieś super duper edycji? :p
2
@takisobiektos Może The Beast będzie delikatnym odbiciem w stronę pierwszej części.
0
@LukaszFan Ja lubię wracać do dobrych gierek. Znajdą się tytułu które ogrywałem nawet kilka razy, jak chociażby Mass Effect. :D
2
@draxidox Trochę takie czepialstwo na siłę. :p
1
Fajna sprawa, że Cyberek jest tak wspierany. Będzie trzeba w końcu ograć go jeszcze raz. :D
0
@RosjaninBut dodatkowo z bramkarzem może być taka heca, że żaden nie odejdzie i będziemy mieli cały sezon 4 bramkarzy. :D
Może wtedy Marczek na skrzydło
1
@AssisMoreira sama hulajnoga super sprawa, ułatwia transport w miejskiej dziczy
aczkolwiek no wszyscy wiemy jak niektórzy z nich korzystają nieodpowiedzialnie
2
te hulajnogi to już gorsza plaga jak pedalarze
1
@4drian0 wygrana Astro Bota przy jednoczesnym braku nominacji dla Stellara utwierdza mnie tylko w przekonaniu, ze ten plebiscyt to nic więcej jak ciekawostka
Najlepiej jak God Of War wygrał z Red Deadem 2 xD
6
Ciężki okres dla szwagrów, transfer skrzydłowego? ogromny znak zapytania, może jakimś cudem uda się wypożyczyć Rasha (a pompowali wszyscy Nico)
Powrót na Camp Nou? Można odłożyć na nie wiadomo kiedy, razem z zasadą 1:1 xD
a pompowali wszystkie wydarzenia w mediach jakby zaraz wybory miały być. :p
16
@Pawlak1992 Wy szukacie klubów do kibicowania? U mnie to przyszło totalnie naturalnie, bez żadnego szukania i wybierania. :D
I zapewne tak samo wygląda to w przypadku tych ludzi, którzy kibicują mniejszym
1
@kaszub9696 No żeby nie wyczuć żartobliwego tonu w tym artykule to naprawdę trzeba być udanym
1
@Arden 80 złotych za powrót do dzieciństwa.
Widzę, że rowniez Neverwinter nights 2 wbił na steama
0
@Gacek5 pierwsze protesty
2
@blakkudium Mats klasycznie juz ucieka przed konkurencja i rywalizacja :|
3
@Criss18Barca Zazwyczaj rzucę jakieś 10-20 zł. Nie daje gdy obsługa ewidentnie jest słabiutka (Nie mylić z zestresowaną) czy chamska
3
@RoberDzik Teoretycznie Rash ma sufit wyżej
problem w tym, że zbliżył się do tego sufitu kilka lat temu i od tego momentu jest mocno chimeryczny z nastawieniem na kopanie się po czole
10
@Kgorecki2500 Kolejny głupi trend z zachodu który do nas trafił. xD
0
Jesteśmy zgubieni jako ludzkość