0



dzisiaj jakies nsfw giereczki, za 5 lat strzelanie i przemoc. :p

1

@Crashynski Odważna teza patrząc na to, że Lewy w jakieś 1,5 sezony robi brameczki Ferrana z całej kariery

1

@Crashynski Kolejny szybki i mobilny zawodnik, który może jedynie pomarzyć o liczbach Lewusa.

6

@macio_944 Najlepsze GTA - zaraz obok San Andreas.

1

@4drian0 Ludzie ogólnie rzadko kończą gry. RDR2 nie jest jakoś wyjątkowe pod tym względem

Na Steamie ledwie 22.6% ukończyło nasze dobre narodowe, Wiedzmina 3 ;p

1

@Kgorecki2500 Gra Ubisoftu, czego żeś się spodziewał? :p

16

Burza w nocy? TOP. Można patrzeć i patrzeć. :|

3

@macio_944 wlazłem w komentarze i zero zaskoczenia. xD

1

@Herato Nic dziwnego, Juve dominowało ligę a Milan popadał w coraz większą przeciętność

2

@MichuZ44 w sumie śmieszne, że niektórzy to tak przeżywają xD

1

@Frimpong ja nie mówie stricte o Live a o całej lidze angielskiej. Przepotężne pieniądze tam są

4

Teraz przeczytałem, że Ekitike za prawie 100 baniek idzie do Live. xD Beka jak tam przepłacają za piłkarzy xD

0

@tomek8756https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15878074#comment-15878074 Dodi jak pozmieniał żeby nie wyszło, że z wykopu kopiuje swoje posty xD

1

@Encore HBO ewidentnie źle zinterpretowało "czarna magie"

18

@draxidox wchodzę w profil tego sorka i co widzę w opisie? fan BMW xDD
ja nie przepadam za generalizacją ale te barany z bmw same się o to prosza

0

@JohnKennedy nie no, nielegalna imigracja jest problemem aczkolwiek teraz to i tak tylko rozgrzewka pod tym względem.
Plus temacik fajny medialny, łatwo chwycić na nim elektorat - a demografia, służba zdrowia? Przecież to teraz się nie klika, więc po co o tym mówić? ;p

9



Skąd się w ogóle wzięła narracja, że to jakaś polska fabryka? XD

7

https://x.com/Piotrowicz17/status/1946677979813499378

Chłopaczek już nigdy za kierownicą nie powinien usiąść ale wiadomo - pomyśli się dopiero jak zabije jakąś niewinną rodzinę.

2

@ricardo0705 możliwe, ja zestawiam tylko wizje z początkowych etapów Leo i Yamala

Gdzie tak naprawdę sufit ma Yamal? nie wiadomo. Nawet jeżeli skillowo wejdzie na ten nieosiągalny dla reszty poziom to jeszcze pozostaje kwestia utrzymania tej formy przez 20 lat jak Messi. xD

0

@ricardo0705 Wizja Leo jest na innym poziomie - to co on potrafi dostrzec na boisku to się czasami w głowie nie mieści.
Najbardziej mnie cieszy, ze Yamal tez ma nutkę tej wizji - tak porównując nastoletniego Yamala do nastoletniego Leo nie wiem nawet czy wizja naszej nowej 10 nie stoi na większym poziomie.

0

@bartekvisca Anglicy w La Lidze na dobrym poziomie to ogólnie rzadko spotykane zjawisko
aczkolwiek nie moge się zgodzić z tym, że jest to dziwny "transfer"
po pierwsze jest to wypożyczenie, po drugie lepsi skrzydłowi są poza naszym zasięgiem.

3

@Frimpong ah te słupy pojawiające się znikąd

1

@Kgorecki2500 w końcu ktoś kto ma tak samo powalone kubki smakowe jak ja XD

2

@F3DO ja i tak nie wiem jakim cudem Bruno tyle lat utrzymał świetna formę w United. xD

5

Pewnie bredzę ale wypożyczenie Rasha w naszej obecnej sytuacji może nam się bardziej opłacić niż transfer odklejonego Nico za jakieś 60 milionów + spora pensja.


0

@4drian0 Odważnie w dzisiejszych czasach gadać o topowej optymalizacji przed premiera :D

1

@4drian0 Czysto teoretycznie może chcą doprowadzić firmę na granicę upadku, żeby ktoś po taniości (tencent) zgarnął większość udziałów? :D

@MesQueUnClub_87 Nic dziwnego. :D jest tyle dobrych gier dostępnych na rynku, że szkoda tracić czas na przeciętniaki Ubisoftu
Szkoda tylko tych legendarnych marek, które marnują się w ich łapskach.

10



To ze Ubi nie potrafi zrobić dobrej gry to jedno i jestem w stanie to zrozumieć
ale to, że ciągle strzelają sobie w łeb z dubeltówki jeżeli chodzi o wizerunek to już jakaś abstrakcja xD

2

@Gronek San Andreas. :p

0

@Criss18Barca A jakie wartości Ty wyniosłeś skoro oceniasz ludzi po wyglądzie i jednej wypowiedzi? :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?