marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Dosyć dyplomatyczna opinia. ;p
3
@Seledynowy jeszcze kilka meczów i znowu będzie sprzedawany. Pełny cykl życia De Jonga na La Bambie. ;p
1
@Neoglok czytanie komentarzy podczas meczów na la bambie porównywalne
1
@Bolton ogromna szrama na wizerunku Lewusa
1
@4drian0 btw, Sifu gorąco polecam. chyba jeden z lepszych systemów walki jakie widziałem w grach
2
@ProMILs Każda gra musi stylistycznie uderzać w realizm? nie ma już miejsca na jakąś inna wizje artystyczną? :p
1
@macio_944 Sony już pewnie zaciera rączki, swoich gier praktycznie nie mają to sprzedadzą sobie "kilka" konsol nowym GTA. ;p
1
@norbi77 Jeszcze w pierwszym sezonie, gdzie Ellie była młodsza jako tako ten wybór się bronił ale teraz kiedy ma odgrywać role starszej Ellie to mi się to totalnie nie klei xD
0
@PawkoFCB Nie no, ostatni BF z dobrze zrobioną destrukcja to Bad Company 2. Potem ten element juz był kastrowany i nie mieliśmy az takiego wpływu na mapę.
0
@Derean No tutaj pewnie też się skończy fiaskiem ale na razie przecieki (oficjalne czy też nie) z pre alphy dają dość pozytywny obraz
3
nie chce zapeszać ale wygląda to serio dobrze
0
@speed1 chomiki nie mają co jeść, to wpierdzielają ram
0
@Popitek12 herezję
38
Ale my mamy wspaniałomyślny naród. Jedni pracowaliby za darmo gdyby zaszła taka potrzeba, drudzy poszliby do pracodawcy żeby obniżył im wynagrodzenie gdyby poczuli, że zarabiają za dużo, a trzeci siedzieliby u szefa nawet gdyby nie było możliwości legalnego zatrudnienia. :D
1
@Joe_Pesci ale ten czas zapierdziela. :o
0
@Faro Modrić ile tam miał asyst w sezonie gdzie dostał ZP?
1
Czyli teraz Raphinha i Dembele są największymi faworytami do ZP? Jakby ktoś walnął takich kandydatów jeszcze rok temu to z buta wysłałbym go do Choroszczy. xD
5
@Smrodek Teza, że Ronaldo to ciężka praca a Messi tylko talent to jedna z największych bzdur jakie krążą w piłkarskim świecie. xD
0
@gumaz Jakoś za dzieciaka. :p
0
@Michael24 Przecież tutaj tak samo Xavi był ciśnięty. ;p
3
@J4no "jesteś za eutanazją? Ludzie starsi szczególnie ci schorowani też wymagają opieki 24/7. Co uważasz o osobach w śpiączkach? Nie my powinniśmy decydować kto ma żyć a kto nie. Dzieci z zespołem Downa powinny się rodzić? Czemu w takim razie nie zabijać ludzi którzy w trakcie życia pozbawieni zostali samodzielności i sprawności."
Eutanazja już dawno powinna zostać wprowadzona. Ja sobie nie wyobrażam, że mógłbym spędzić część życia przykuty do szpitalnego łóżka bez możliwości samodzielnego obrotu na drugi bok bo jakiś maciek sprzed monitora czy odklejony od rzeczywistości polityk stwierdził, że to nie humanitarne
23
Nawet osoby które nie interesują się tym sportem wiedzą o co chodzi. :p
29
@macio_944 Brauna i jego sympatyków to trza w kaftan i do Choroszczy.
0
@Hasszz pan się nie zna.
Bloobersi dowieźli zacny remake SH2 więc jak nie wydarzy się kataklizm pewnie tutaj też będzie przyzwoicie.
@Kgorecki2500 no na dubbing to bym nie liczył. ;p
3
Ale się zapowiada sztosik. :D Polska giereczkami stoi
7
@Swistus172 Szybko strzela gola, potem jakiś karniak, Arsenal siądzie mentalnie i cyk, już mamy dogrywkę.
Nawet mnie nie zdziwi jeżeli taki scenariusz się faktycznie zrealizuje. xDD
3
@Joe_Barbaro Bayern bo będą chcieli grać w piłkę raczej. Inter mi śmierdzi takim obrzydliwym murowaniem a to nam mega nie leży
0
@Douglas No już chyba wolę takie podejście, niż robienie w pampersa przed Dortmundem gdzie masz 4-bramkową zaliczkę z pierwszego meczu. c:
2
https://store.steampowered.com/app/3566610/Age_of_War/
ale bengier z informatyki wleciał na steama. :o
18
@AlexDark00 tylko Ty możesz się cieszyć, że napastnik ktory gra w klubie któremu kibicujesz nie strzela od x meczów. ;p