0

@Trojanek23 bo to kryminaliści

1

@ViscaelBarca2007 Troll czy nie, obrzydliwe gówno

4

@Kgorecki2500 Hogwart to chyba jeden z niewielu plusów tej gry. :D

5

@ranger3120 Ja ogólnie nie rozumiem większości tych celebrytek, gonią za jakimś dziwnymi kanonami piękna i ostatecznie wychodzą dużo brzydsze jak były. :p

3

@Pedri16Future To, że nie zareagowali w negatywny sposób nie oznacza, że im to nie przeszkadzało

5

@Pedri16Future nie no, słuchanie muzyki na głośnikach w miejscach publicznych to straszne raczysko. ;p

0

@Starrk Trochę wysokie te szacowania szczególnie jeżeli popatrzymy, że koszt (szacowany oczywiście) RDR2 to 370–540 milionów dolarów. Skąd aż taki przeskok? :p

22

@RoberDzik Kibice po prostu dostosowują się poziomem do piłkarzy

2

@macio_944 Tyle lat na karku i wciąż wygląda i działa lepiej jak dzisiejsze potworki na UE5. :p

Warto również zwrócić uwagę przy RDR2 na genialny system oświetlenia, cieni który świetnie się reprezentuje i nie obciąża tak komputera jak RT. Jednak co spece to spece.

1

@Kgorecki2500 A jak? :p platynka musi być wyzwaniem

0

@Bykunn No, status materialny a rozum i godność człowieka to dwie różne sprawy. ;p

5



i tutaj komentarz matki:
https://pbs.twimg.com/media/GnHOm63XkAAvRQG?format=jpg&name=medium

W sumie przerażające, zerowe wyciąganie wniosków. Definitywny zakaz posiadania zwierząt powinien wlecieć, a córka powinna zaliczyć przymusową edukacje pt. "zwierzę to nie zabawka"

2

Ale, że głupia wypowiedź brazola i również głupia reakcja części Argentyńczyków rozpęta burzę na 230 komentarzy to ja się nie spodziewałem. xDD

0

@4drian0 30 ziko mniej jak jeden ten duży dlc do Simsow, nieźle

0

@Eklerek no mysle, że takie coś można zrobić o 95% sceny, nie tylko tej raperskiej

1



Totalnie, niby leśny dziadek a liczbowo dalej w topie

0

@Mario96w tak to jest jak najchętniej zbanowalbys wszystkich użytkowników

1

@Messibestplayerintheworld ciekawe czy znowu spierdziela port jak w przypadku pierwszej części

8

@NeroTFP1 Musiałbym totalnie ocipieć żeby wpłacić chociażby złotówkę na jakąkolwiek telewizje. xD

19

No ale kto taki mądry i wstawił twarz Rudigera do artykułu..

0

@Transu96 kto normalny kupuje gry na epicu

0

@VegetaPolska Kanal sportowy sam się zniszczył, Stanowski nic robić nie musiał

0

@4drian0 I elegancko, może EA chociaż w tej kwestii dostanie konkurencje.

2

I właśnie taki Polo to jeden z najgorszych typów dziennikarzy, najgorsza hiena która nie szanuje niczyjego zdania.

2

@Encore "mamy 15 lig miszczów"
"mamy mistrza świata, możemy umoralniać z czapy innych"

niby totalnie różni ale w istocie tacy sami. ;p

4

@Jakchcesz wolny rynek jest fajny, chyba ze bije Cię ręką po głowie. Wtedy to już spiski i intrygi

14

https://pbs.twimg.com/media/Gm84uqzW0AANrcF?format=jpg&name=900x900

Nawet admin od giereczkowego tasiemca złomuje Muska. xDD

btw, jaka tam teraz jest różnica serduszek na rzecz Assassyna. xD Musk jednak bardziej nielubiany

4



Pokolenie Z wyrasta na totalnych kozaków

0

@tadzik447 ale to jest potężny tasiemiec. xD

2

@Kgorecki2500 Pomijając Bloodborna to chętnie przygarnąłbym stare Uncharted i GOW.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?