marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trojanek23 bo to kryminaliści
1
@ViscaelBarca2007 Troll czy nie, obrzydliwe gówno
4
@Kgorecki2500 Hogwart to chyba jeden z niewielu plusów tej gry. :D
5
@ranger3120 Ja ogólnie nie rozumiem większości tych celebrytek, gonią za jakimś dziwnymi kanonami piękna i ostatecznie wychodzą dużo brzydsze jak były. :p
3
@Pedri16Future To, że nie zareagowali w negatywny sposób nie oznacza, że im to nie przeszkadzało
5
@Pedri16Future nie no, słuchanie muzyki na głośnikach w miejscach publicznych to straszne raczysko. ;p
0
@Starrk Trochę wysokie te szacowania szczególnie jeżeli popatrzymy, że koszt (szacowany oczywiście) RDR2 to 370–540 milionów dolarów. Skąd aż taki przeskok? :p
22
@RoberDzik Kibice po prostu dostosowują się poziomem do piłkarzy
2
@macio_944 Tyle lat na karku i wciąż wygląda i działa lepiej jak dzisiejsze potworki na UE5. :p
Warto również zwrócić uwagę przy RDR2 na genialny system oświetlenia, cieni który świetnie się reprezentuje i nie obciąża tak komputera jak RT. Jednak co spece to spece.
1
@Kgorecki2500 A jak? :p platynka musi być wyzwaniem
0
@Bykunn No, status materialny a rozum i godność człowieka to dwie różne sprawy. ;p
5
i tutaj komentarz matki:
https://pbs.twimg.com/media/GnHOm63XkAAvRQG?format=jpg&name=medium
W sumie przerażające, zerowe wyciąganie wniosków. Definitywny zakaz posiadania zwierząt powinien wlecieć, a córka powinna zaliczyć przymusową edukacje pt. "zwierzę to nie zabawka"
2
Ale, że głupia wypowiedź brazola i również głupia reakcja części Argentyńczyków rozpęta burzę na 230 komentarzy to ja się nie spodziewałem. xDD
0
@4drian0 30 ziko mniej jak jeden ten duży dlc do Simsow, nieźle
0
@Eklerek no mysle, że takie coś można zrobić o 95% sceny, nie tylko tej raperskiej
1
Totalnie, niby leśny dziadek a liczbowo dalej w topie
0
@Mario96w tak to jest jak najchętniej zbanowalbys wszystkich użytkowników
1
@Messibestplayerintheworld ciekawe czy znowu spierdziela port jak w przypadku pierwszej części
8
@NeroTFP1 Musiałbym totalnie ocipieć żeby wpłacić chociażby złotówkę na jakąkolwiek telewizje. xD
19
No ale kto taki mądry i wstawił twarz Rudigera do artykułu..
0
@Transu96 kto normalny kupuje gry na epicu
0
@VegetaPolska Kanal sportowy sam się zniszczył, Stanowski nic robić nie musiał
0
@4drian0 I elegancko, może EA chociaż w tej kwestii dostanie konkurencje.
2
I właśnie taki Polo to jeden z najgorszych typów dziennikarzy, najgorsza hiena która nie szanuje niczyjego zdania.
2
@Encore "mamy 15 lig miszczów"
"mamy mistrza świata, możemy umoralniać z czapy innych"
niby totalnie różni ale w istocie tacy sami. ;p
4
@Jakchcesz wolny rynek jest fajny, chyba ze bije Cię ręką po głowie. Wtedy to już spiski i intrygi
14
https://pbs.twimg.com/media/Gm84uqzW0AANrcF?format=jpg&name=900x900
Nawet admin od giereczkowego tasiemca złomuje Muska. xDD
btw, jaka tam teraz jest różnica serduszek na rzecz Assassyna. xD Musk jednak bardziej nielubiany
4
Pokolenie Z wyrasta na totalnych kozaków
0
@tadzik447 ale to jest potężny tasiemiec. xD
2
@Kgorecki2500 Pomijając Bloodborna to chętnie przygarnąłbym stare Uncharted i GOW.