2

@Ingiel Lepiej poczekać kilka lat na miazgę, jak Red Dead 2 niż dostawać co rok, dwa kolejne Assasiny które mają tylko drobne zmiany i uderzaja w inne czasy xD

1

@Geble Oczywiście, że gowno burze robią ogromne wejścia, ale mam wrażenie że do czasu bo juz widać, że masa ludzi jest tym zmęczona, a Góra wciąż śpi

0

@myscooter szok i niedowierzanie

9

Ależ @Cochise zerwał się wraz z tłumem, ostatnimi czasami jeden z najpopularniejszych komentarzy który wzywa do pewnej zmiany.

A wiecie co jest najlepsze? I tak nikt z osób postawionych wyżej nie uwzględni tego "problemu" i w ostatecznym rozrachunku nic się nie zmieni. Nasz głos w sprawie forum, czy też jego rozwoju tak bardzo ważny :v

1

Komentarz usunięty

5

@macio_944 Jak widać klub jakiemu kibicujemy nie wpływa na naszą pokorę i rozum xD

0

@Barca1992 jeszcze jak xD

6

@BarcaInfo No to nie uzywaj byku tego za argument, skoro nie chcesz lub nie umiesz go niczym poprzeć.
@Persyfl W końcu jego ego nie wytrzyma i wyda oficjalne oświadczenie z jego "wpływami", tak będzie xD

11

@BarcaInfo No to proszę, doinformuj mnie.

24

@BarcaInfo Twoj wpływ na stronę to kopiowanie rzeczy z TT, więc już się tak nie wywyższaj (XD) bo imo nie robisz nic wielkiego. Chyba, ze prowadzisz za plecami użytkowników jakas inna funkcje, kto wie, pomijając forumowego napinacza i komedianta

17

@BarcaInfo Odzezwal się ten porządny użytkownik, ciągle wywyższanie się nad innymi i grozenie banem osobom które się z Tobą nie zgadzają xD, smiechlem fest, kto jak kto ale ty nie powinieneś o takie rzeczy wojować

4

@tristan87 No i Francuz ma plus 1

0

@Dundersztyc no to super nazwiska podałeś XD a jeden mecz, gdzie cala drużyna zawodzi to słaby wyznacznik

12

@Dundersztyc Tak z ciekawości, kto Twoim zdaniem jest lepszy?

0

@Krychaaa10 Kiedy Realowi wyjdzie ładny meczyk, to takie same komentarze pojawiają się tutaj. Serio jeszcze na kims robi to wrażenie? xD

4

@karci0 A koń zwalony?

5

@szkutnik91 Dembele ma długiego penisa, dodatkowo niewidocznego który wylazł za linię.

Żart nieśmieszny i żałosny jak sędziowie w Hiszpanii wraz z systemem VAR

1

@ZiX To jest efekt Koemana - juz przed wyborami go obserwowaliśmy.

1

@macio_944 Jeżeli ktoś by mnie zapytał o definicje chaosu to z miejsca odpowiedziałbym, że Dembele xD

1

@Katalonbar Barca z Realem są tak zżyte, że solidarnie razem regres robia xD

1

@tbas Gdyby Araujo wyszedł od pierwszej minuty i zaraz by zszedł z urazem, to sam byś zapewne narzekał na decyzje trenera, ze za szybko go puścił do gry xD

0

@FC1899Barca Widać, że ciezki charakterek ma

2

@macio_944 w końcu dzięki pandemii mamy więcej w portfelach xd

0

@AnnaMarianna U mnie może nie morze, ale Bonson dzielnie mi towarzyszył w cięższych życiowych okresach

3

@AnnaMarianna Na szybko to pamiętam, rok później od bonsona

1

@Witekk10 chcieli to sobie zmienili, takie prawo twórcy a wojowanie bo krolik bez cyrków będzie jest conajmniej smieszne xd

Poza tym byku, znajdz mi jeden remake produkcji sprzed 20 lat gdzie postacie się nie zmieniły

1

https://www.donald.pl/artykuly/gsw6RdaU/posel-dziambor-nie-poddaje-sie-i-wciaz-walczy-o-wiekszy-biust-animowanej-kroliczki
"Ja z tą dyktaturą walczę, bo nie chcę żyć w świecie, w którym wszyscy o wszystko mają problem. Polecam."

Jednocześnie miej problem z tym, że ktoś zrobił innego królika niż był w pierwowzorze, który powstał około 20 lat temu. Chłop się sam wyjaśnia, a część ludzi mu przyklaskuje xDD

0

@LeoMessi1994 No media społecznościowe to nie cala polska

5

@lucas/catalan Nic tylko czekać, aż Ty wlecisz z swoja porno seria czy co tam prowadzisz, nie? :v

12

@Chakalaka W przypadku pisu to musi byc pytanie retoryczne xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?