marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ingiel Lepiej poczekać kilka lat na miazgę, jak Red Dead 2 niż dostawać co rok, dwa kolejne Assasiny które mają tylko drobne zmiany i uderzaja w inne czasy xD
1
@Geble Oczywiście, że gowno burze robią ogromne wejścia, ale mam wrażenie że do czasu bo juz widać, że masa ludzi jest tym zmęczona, a Góra wciąż śpi
0
@myscooter szok i niedowierzanie
9
Ależ @Cochise zerwał się wraz z tłumem, ostatnimi czasami jeden z najpopularniejszych komentarzy który wzywa do pewnej zmiany.
A wiecie co jest najlepsze? I tak nikt z osób postawionych wyżej nie uwzględni tego "problemu" i w ostatecznym rozrachunku nic się nie zmieni. Nasz głos w sprawie forum, czy też jego rozwoju tak bardzo ważny :v
1
Komentarz usunięty
5
@macio_944 Jak widać klub jakiemu kibicujemy nie wpływa na naszą pokorę i rozum xD
0
@Barca1992 jeszcze jak xD
6
@BarcaInfo No to nie uzywaj byku tego za argument, skoro nie chcesz lub nie umiesz go niczym poprzeć.
@Persyfl W końcu jego ego nie wytrzyma i wyda oficjalne oświadczenie z jego "wpływami", tak będzie xD
11
@BarcaInfo No to proszę, doinformuj mnie.
24
@BarcaInfo Twoj wpływ na stronę to kopiowanie rzeczy z TT, więc już się tak nie wywyższaj (XD) bo imo nie robisz nic wielkiego. Chyba, ze prowadzisz za plecami użytkowników jakas inna funkcje, kto wie, pomijając forumowego napinacza i komedianta
17
@BarcaInfo Odzezwal się ten porządny użytkownik, ciągle wywyższanie się nad innymi i grozenie banem osobom które się z Tobą nie zgadzają xD, smiechlem fest, kto jak kto ale ty nie powinieneś o takie rzeczy wojować
4
@tristan87 No i Francuz ma plus 1
0
@Dundersztyc no to super nazwiska podałeś XD a jeden mecz, gdzie cala drużyna zawodzi to słaby wyznacznik
12
@Dundersztyc Tak z ciekawości, kto Twoim zdaniem jest lepszy?
0
@Krychaaa10 Kiedy Realowi wyjdzie ładny meczyk, to takie same komentarze pojawiają się tutaj. Serio jeszcze na kims robi to wrażenie? xD
4
@karci0 A koń zwalony?
5
@szkutnik91 Dembele ma długiego penisa, dodatkowo niewidocznego który wylazł za linię.
Żart nieśmieszny i żałosny jak sędziowie w Hiszpanii wraz z systemem VAR
1
@ZiX To jest efekt Koemana - juz przed wyborami go obserwowaliśmy.
1
@macio_944 Jeżeli ktoś by mnie zapytał o definicje chaosu to z miejsca odpowiedziałbym, że Dembele xD
1
@Katalonbar Barca z Realem są tak zżyte, że solidarnie razem regres robia xD
1
@tbas Gdyby Araujo wyszedł od pierwszej minuty i zaraz by zszedł z urazem, to sam byś zapewne narzekał na decyzje trenera, ze za szybko go puścił do gry xD
0
@FC1899Barca Widać, że ciezki charakterek ma
2
@macio_944 w końcu dzięki pandemii mamy więcej w portfelach xd
0
@AnnaMarianna U mnie może nie morze, ale Bonson dzielnie mi towarzyszył w cięższych życiowych okresach
3
@AnnaMarianna Na szybko to pamiętam, rok później od bonsona
1
@Witekk10 chcieli to sobie zmienili, takie prawo twórcy a wojowanie bo krolik bez cyrków będzie jest conajmniej smieszne xd
Poza tym byku, znajdz mi jeden remake produkcji sprzed 20 lat gdzie postacie się nie zmieniły
1
https://www.donald.pl/artykuly/gsw6RdaU/posel-dziambor-nie-poddaje-sie-i-wciaz-walczy-o-wiekszy-biust-animowanej-kroliczki
"Ja z tą dyktaturą walczę, bo nie chcę żyć w świecie, w którym wszyscy o wszystko mają problem. Polecam."
Jednocześnie miej problem z tym, że ktoś zrobił innego królika niż był w pierwowzorze, który powstał około 20 lat temu. Chłop się sam wyjaśnia, a część ludzi mu przyklaskuje xDD
0
@LeoMessi1994 No media społecznościowe to nie cala polska
5
@lucas/catalan Nic tylko czekać, aż Ty wlecisz z swoja porno seria czy co tam prowadzisz, nie? :v
12
@Chakalaka W przypadku pisu to musi byc pytanie retoryczne xd