marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
108
@Gwyn kazda godzina na donos to dobra godzina
0
@Krzychuuuu14 No tak, ale ostatnio dali info o kilku zmianach i ludzie śmieszkowali, ze przez tyle czasu poprawili tylko 3 rzeczy xD
3
@Chakalaka Przykre, tak po prostu.
4
https://www.cyberpunk.net/pl/news/37804/aktualizacja-1-2-lista-zmian
Hur dur, poprawili tylko 3 rzeczy ;--D
0
@Barca1992 Oby zagrał, pobicie takiego rekordu przez Polaka to piękna sprawa
1
@Kettger No właśnie dlatego pytam, bo z tego co wiem zeby w pełni cieszyć się Cyberkiem trzeba mieć naprawdę mocarny sprzęt xD
1
@Kettger To ześ mi dał jednoznaczną odpowiedz :/
0
Miśki, GTX 1660s, i510400 i 16 gb ramu poradzi sobie z Cyberem? Bo jakoś mi już zbrzydła ta gra na PS4 XD
1
@amanter
Ten to dopiero był magik
i to w pierwszej lidze.
14
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/166050203_3959305240794656_6430583822013236407_n.png?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=rutYIZ9fYkUAX_6Gjhh&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=83167fcb09e1360ba91d689b1574b6c1&oe=60865339
Jakie czasy, taka przeróbka xD Smutne w sumie, że nawet do talerza chca nam zaglądać i twierdza, ze to sprawa publiczna
5
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/165780215_1904701489696386_3006433358422309395_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=Qe1aUl32jCUAX_TvQmn&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=55b33594b435ea3c81cec675ed3f5066&oe=6084DC19
Pisowski poeta XD
0
@bari_94 Tak naprawdę wszystko zależy od dyspozycji Hiszpanii.
1
@lucas/catalan Alfa i omega sie znalazl xD
1
@LeoMessiah a gdybym wygral w lottka to mialbym miliony na koncie
0
@LambiPL tak jest
2
@PatrychoO dla świętego spokoju tez bym się ugiął, lepsze to niż daremne tlumaczenie bo Julki i tak będą wojować xd
3
Powróciłem dzisiaj sobie do BF4 i śmiało mogę powiedzieć, że to wciąż najlepszy fps w jakiego grałem. Genialna gra, mam nadzieję że seria wroci na właściwe tory
1
@snake99 A idz ty trollu, ani to zabawne ani nic
1
@AlexDark00 Wciaz jest to plotka, dopoki cos nie ma "oficjalnie" w nazwie to znaczy tyle samo co nic xD
1
@PRINSU zaraz ktoś na przykładzie pedriego napisze, ze klimatyzacja w klubie jest niepotrzebna xd
1
@AV0CAD0 na obecny moment lewy bez konkurencji ale sytuacja się zmieni zapewne o 180 stopni po euro (lm również może, ale tam Bayern ma szansę)
0
@vangoor lepsza taka sportowa wściekłość niż spuszczenie łba i placz
100
Dostrzeżenie własnych błędów to pierwszy krok ku ich poprawieniu, powodzenia :D
0
Gra ktoś jeszcze w bf4 na pc? zrobiłbym sobie sentymentalny powrót ale jak serwery puste to suabo :(
21
@Mns21 Czego to pajace nie zrobia, zeby zaistniec w sieci
2
@Comentateiro Też prawda, brak technologii w takich rozrywkach to nieśmieszny żart. Totalnie zapomniałem, że FIFA jest zacofana xD
2
Ależ Ronaldo zostal wczoraj okradziony z gola, przecież dopóki sędziowie nie zaczną odpowiadać za swoje błędy to nic się nie zmieni xd
2
@Messiah10 zakończenie ryje głowę xd
2
@Persyfl Ojoj, co tu się będzie działo xD
3
Eksperci z La Bamby juz od dawna maja swoje taktyki na autobusy.