108

@Gwyn kazda godzina na donos to dobra godzina

0

@Krzychuuuu14 No tak, ale ostatnio dali info o kilku zmianach i ludzie śmieszkowali, ze przez tyle czasu poprawili tylko 3 rzeczy xD

3

@Chakalaka Przykre, tak po prostu.

4

0

@Barca1992 Oby zagrał, pobicie takiego rekordu przez Polaka to piękna sprawa

1

@Kettger No właśnie dlatego pytam, bo z tego co wiem zeby w pełni cieszyć się Cyberkiem trzeba mieć naprawdę mocarny sprzęt xD

1

@Kettger To ześ mi dał jednoznaczną odpowiedz :/

0

Miśki, GTX 1660s, i510400 i 16 gb ramu poradzi sobie z Cyberem? Bo jakoś mi już zbrzydła ta gra na PS4 XD

1

@amanter



Ten to dopiero był magik
i to w pierwszej lidze.

0

@bari_94 Tak naprawdę wszystko zależy od dyspozycji Hiszpanii.

1

@lucas/catalan Alfa i omega sie znalazl xD

1

@LeoMessiah a gdybym wygral w lottka to mialbym miliony na koncie

0

@LambiPL tak jest

2

@PatrychoO dla świętego spokoju tez bym się ugiął, lepsze to niż daremne tlumaczenie bo Julki i tak będą wojować xd

3

Powróciłem dzisiaj sobie do BF4 i śmiało mogę powiedzieć, że to wciąż najlepszy fps w jakiego grałem. Genialna gra, mam nadzieję że seria wroci na właściwe tory

1

@snake99 A idz ty trollu, ani to zabawne ani nic

1

@AlexDark00 Wciaz jest to plotka, dopoki cos nie ma "oficjalnie" w nazwie to znaczy tyle samo co nic xD

1

@PRINSU zaraz ktoś na przykładzie pedriego napisze, ze klimatyzacja w klubie jest niepotrzebna xd

1

@AV0CAD0 na obecny moment lewy bez konkurencji ale sytuacja się zmieni zapewne o 180 stopni po euro (lm również może, ale tam Bayern ma szansę)

0

@vangoor lepsza taka sportowa wściekłość niż spuszczenie łba i placz

100

Dostrzeżenie własnych błędów to pierwszy krok ku ich poprawieniu, powodzenia :D

0

Gra ktoś jeszcze w bf4 na pc? zrobiłbym sobie sentymentalny powrót ale jak serwery puste to suabo :(

21

@Mns21 Czego to pajace nie zrobia, zeby zaistniec w sieci

2

@Comentateiro Też prawda, brak technologii w takich rozrywkach to nieśmieszny żart. Totalnie zapomniałem, że FIFA jest zacofana xD

2

Ależ Ronaldo zostal wczoraj okradziony z gola, przecież dopóki sędziowie nie zaczną odpowiadać za swoje błędy to nic się nie zmieni xd

2

@Messiah10 zakończenie ryje głowę xd

2

@Persyfl Ojoj, co tu się będzie działo xD

3

Eksperci z La Bamby juz od dawna maja swoje taktyki na autobusy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?