9

Wybory wyborami ale dzisiaj babskie święto przecio. Wszystkiego najlepszego ramblowskie kobitki :D

7

@nieprzysiadalnosc Może sobie chcieć, ale jeżeli zdradza to jest zwykłym szonem. W drugą stronę też to tak działa

0

@itmustbejoke Piękno piłki nożnej, nigdy nie nie wiadomo

0

@busquets5 Ale tutaj bólu tylka o czyjeś subiektywne top 5 xD
Ode mnie leci
Avi, Eripe, Bonson, Słon i Que

34

0

@TR3YWAY No ja myślałem, że wytrzymam do rana, ale 4 to byl maks co wyciągnąłem xd

0

"W tej walce nie zostanę nawet dotknięty. Taki jest plan. Podobnie jak w walce z Costą. Nie pozwoliłem mu w ogóle dotknąć mojej twarzy, więc… Tak. Trzeba zadbać o to, aby nie dostać i uważać na to kopnięcie na korpus."


Warto przypomnieć. Błachowicz jest najpiękniejszy. Szkoda, ze zaspałem na walkę :c

4

Haaland wczoraj załadował setnego gola w karierze. Niesamowita bestia, szkoda ze transfer jest obecnie praktycznie niemożliwy

0

@Pilka_jest_okragla Takich zacnych amigosow to możemy mieć xd

1

@LeoMessiah Tyle, ze Pato nie zmarnował kariery jak typowy Brazol, przez imprezki a chłopaka kontuzje prześladowały

0

@koksik2700 Nie, ale jeżeli jakiś twórca chciałby zrobić taką wersje to uwaga, nie miałbym z tym najmniejszego problemu xD

1

@FDJ Aha, to teraz królik z bajki jest gnębiony xD

9

@LuisSalvano No popatrz, wszystkie remake zmieniają chociażby minimalnie wygląd jakieś postaci (chociażby w grach) Dlaczego mieliby nie integrować robiąc 2 część po 20(!) latach skoro mają taką chęć? Szczególnie, że to tylko bajka. Nie musi tam być żadnej spójności na linii książka - film czy cokolwiek xD

Bardziej dziwi mnie, że w ogóle powstają takie dyskusje na ten temat, kogo obchodzą animowane cycki królika? XD Przecież to nawet absurdalnie brzmi

1

@Bykunn Kto wie co wtedy by zaserwował korwin
Ten człowiek ma takie absurdalne toki myślenia, że to szok xD

23

@PatrychoO Różne są gusta jeden woli mulatki, drugi azjatki - a trzeci króliki z cyckami xD

2

@tadzik447 Panowie, szanujmy się


32

Korwin co się znowu odpalił na Twitterze. Ten człowiek powinien siedzieć zamknięty w czterech ścianach bez klamek, a nie wylewać swoje wypociny w mediach społecznościowych. Obrzydliwy człowiek

0

@Krzysiek872 Nope, ostatnie podanie = asysta. Jakby trzeba bylo przy asyście uwzględnić poprawienie piłki przez strzelca, czy też ruch z piłką to byłoby za duże pole do interpretacji, a przez to wylazłyby same kłopoty xD

1

@Transu96 może tak, może nie ale dorośli ludzie robiący problem o takie rzeczy to imo spora przesada xD

1

@Sulimo Dorosłe samce lubią seksualizacje królików xD jakby zle to nie brzmiało

1

https://www.onet.pl/informacje/onetkujawskopomorskie/o-tadeusz-rydzyk-ida-na-nas-nowe-ideologie-chca-zniszczyc-katolicka-polske/zx17sjv,79cfc278

Rydzyk na dobrym towarze. Jedynie kto niszczy "katolicka Polskę" to kościół wraz z kolegami z pisu

7

@Zip Roberto to skarb. Odnajdzie się na kilku pozycjach i bardzo rzadko schodzi poniżej pewnego poziomu. Wiele klubów chciałoby mieć takiego piłkarza na ławce imo

0

@Jinx Wygląda jak mieszanka 3 koszulek. Moze na piłkarzach będzie się lepiej prezentować bo tak to słabiutko. 2/10

0

https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s720x720/157037160_269189124725535_5520918845577780676_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=zkHoBGspMT8AX-NdQ1F&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=3f2f9bda72da0db0cf10ddba28b4a3b5&oe=60695F14
Kowalczyk co się odpalił xD

Moze dlatego zabiera tylu zawodników bo do Euro niewiele czasu, a zawodników jeszcze trzeba poznać, zobaczyć na treningu? Nie no, na pewno nie o to chodzi xD

1

@Bykunn Nic dodać, nic ująć.

1

2

Kapitan nawet po zakończeniu kariery.

2

@Thomas99PL Podziwiam, że Ci się to jeszcze nie znudziło xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?