32

@BarcaInfo Ronald ma dobry gust do piłkarzy, mocne nazwiska a nie wypalone koty jak Aguero

8

@macio_944 Po prostu tak się walczy z skutkami pandemii, nie rozumiecie geniuszu naszych kochanych polityków. Chwała wielkiemu Jarkowi!! Jarosław zbaw Polskę!

4

Ej, nasi rządzący walnęli ustawę ktora zabrania adopcji dzieci przez pary homoseksualne, mimo iż juz pary homo nie mogą adoptować dzieci? Dobrze kmimie, czy coś pomieszałem? XD

13

Takie newsy to aż chce się czytać.

4

@neeed Ale od Barcy na obecna chwile sie nie obił i robi tutaj kawal dobrej roboty

0

@lucas/catalan No tak, ten sam Ryszard

0

@Kettger Moda na sukces w wykonaniu dziennikarzy xD

0

@robsesh No tak, PSG wcale nie musiało grać super piłeczki bo awans mieli praktycznie pewny aczkolwiek nasza postawa cieszy bo jeszcze rok czy dwa lata temu oddalibyśmy inicjatywę takiemu PSG

0

@Gaz Panie, trochę optymizmu. Trzeba być dobrej wiary dopóki nie wyjdzie w praniu co i jak z Fatim c:

5

@Kengo Ale wleciał :o miniaturowy czołg

2

Aguero nie łapie się nawet do podstawowej jedenastki City, po cholere nam gorsza kalka Suareza? xd

0

@paweldunajecfcb Kopne w kalendarz to Ci powiem xd

2

https://zapodaj.net/images/28a0f513aa101.jpg
Znany polski raper chcial zabić księdza xdd

1

https://www.facebook.com/watch/?v=334558767983978

To jest czarne, to jest czarne.. to jest czekoladka XDD poglądowe inby na tik toku

0

@Trepyveb W głowie mu nie siedzę, ale imo może być solidnie nadwyrężona, szczególnie że jak sam przyznał nie korzysta z pomocy psychologa

1

@DonMatteo901 Spacerujący Messi to wciąż sufit dla niektórych piłkarzy, którzy są w formie i kibice ich wielbią xd

1

@FC1899Barca Jakies porównanie może wrzucisz typu ilosc karnych/strzelone karne a nie takie głupoty z palca wyssane xd

2

@neeed Dawna Barcelona dostałaby jeszcze 3 i nara, teraz w końcu pokazali charakter i wole walki wiec tak, ludzie mogą być zadowoleni

0

Kurde, szkoda ze druga zmiana bo większość meczu przegapiłem ale z tego co widzę to Barcelona walczyła. I bardzo dobrze, powoli wraca do naszej drużyny charakterek

2

@clyde Otóż to, ligi mistrzów nikt w tym sezonie nie oczekiwał, ale najwyższa pora pokazać charakter w tych rozrywkach

1

@Draks[FCB] Gorzej jak im sie na "2" zbierze

0

@Sulimo Ale po co zgłaszać? To tak jakby kopalnie śmiechu zgłosić, no nie ładnie :(

5

@Janas11224 Pepe to kozak pod względem sportowym. Charakternie czasami niestety bywało gorzej, dużo gorzej

1

@KORTIS 10 dni w serwisie, prowokujący post... atencjo przybywaj! xD

1

@Mario96w Ty uważaj, bo koleżankę o zawał przyprawisz xD

3

@Cvzx No nie ukrywajmy, takie stronki sa juz na wymarciu. Teraz grupy na fb sa topowe

1

@mientusek1407 Tych statystyk odnośnie start piłki bym nie odbierał tak strasznie, wiadomo że jak piłkarz jest aktywny, szarpie do przodu to zaliczy więcej strat niż cyk, piłeczka do boku i klepka 1000 podań

0

@D1OS Dlaczego podskoczyło? To tylko mem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?