marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessiah W origins nie grałem, odysseya i valhalla mnie wynudziły:x
3
@macio_944 Może i przesadzona riposta, ale osobiście to się nie dziwie xD
0
@alianta2 HBO Max to chyba odrębna usługa, która za jakiś czas ma zastąpić GO
4
@Woland10 Poważna sprawa, niech Lewy od razu szabelkę w dłoń weźmie i ruszy na Berlin
0
@bartekvisca Biznes to biznes
1
@Woland10 No nieźle, po prostu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@busquets5 No ale test to nie szczepionka, zeby mówić że szanse sa bliskie zeru xD
0
@BARCA_FOR_EVER Lukaku to dzik, chętnie bym go zobaczył w naszych barwach
2
Ale Grześ Krychowiak fajnie prowadzi swoje sociale, co mi się przewija jego post na FB to sobie coś podyskutuje z fanami albo rzuci jakąś emotke, miło w sumie xD
1
@tobiasson92 Otóż to, terminy juz sa napięte na maksa i żaden klub nie chciałby ryzykować aż takim osłabieniem
6
@kuz Zero patriotyzmu, powinien siedzieć w ekstraklapie i promować naszą piekna ligę a nie jakies kariery mu w glowie
11
Już hejty na Lewego leca, a nikt nie pomysli ze to Bayern nie chce go puścić bo nie chce ryzykowac strata kluczowego pilkarza na decydujaca faze sezonu?
Nie no, na pewno nie o to chodzi. Lewy sie sprzedal i tyle xD
4
@Encore A jaki prawdziwy xD
27
Temat Neymara powracającego do Barcy będzie się ciągnął jeszcze po zakończeniu kariery przez Brazylijczyka xD
4
@pele1282 Wiadomo, ze nic nie pozwola mu zrobic ale przyjemnie sie czyta takie wiadomosci ;v
1
@tomek8756 osobiście nigdy bym nie wlazł w taka relacje, jednak uczucia w takich sprawach maja u mnie spore znaczenie :p
0
@Jackazz w okienku "zweryfikuj swoj kod".
Ewentualnie ktoś przytulil i nam tego nie oznajmił xD
0
Jak ktoś chce sobie założyć spotifaja to łapcie kod na 3 miesiące premium afDST22te4 - działa tylko z nowymi kontami
14
@Getek Ależ podatkowa przepaść, przecież to chore xD
7
Ojoj, ależ jutub się zrobił natrętny z reklamami, dobrze ze wchodzę tam raz na ruski rok bo bez premium to jest masakra XD
2
@Barca1992 Ale to dopiero 11 kwietnia, 10 zbyt ważne wydarzenie i wirus jest w odwrocie
0
@Trepyveb Takich rzeczy chyba nawet w tv nie ma xDD
1
@Whudi Łamie zasady gry - Messi.
6
@bartekvisca prawdopodobnie tez imprezował, ale mniej. Poza tym teraz ma zupełnie inna "motywację" do imprezowania.
2
@Jakchcesz tez prawda xD
12
https://wiadomosci.poinformowani.pl/artykul/30132-hiszpania-zatwierdza-ustawe-o-eutanazji-i-staje-sie-czwartym-krajem-w-europie-ktory-ja-dekryminalizuje
Bardzo dobrze, ze coraz więcej krajów otwiera się na eutanazje. Osobiście nie wyobrażam sobie umierac X tygodni na szpitalnym łóżku bez możliwości ukrócenia cierpienia, aczkolwiek mieszkam w Polsce wiec może dopiero moje wnuki dostaną taka możliwość :V
4
@PatrychoO 1,5 roku za zwykle bestialstwo. Kary za znecanie się nad zwierzętami to wciąż jawny zart i kpina a ktoś się jeszcze pulta, ze za wysoki wyrok XD
0
@Ghazul3293 może isak?
6
Ja tam z nikogo nie kpie, ale skoro osoby wierzące mogą uczestniczyć w swoich mszach to dlaczego ja, z zachowaniem odpowiednich retrykcji sanitarnych nie mogłem swego czasu (a zapewne znowu się to powtórzy) przejść sie na zakupy do centrum handlowego czy na orlika, pokopać w piłkę
Może dlatego, że na orlikach siłowniach i innych tego typu placówkach (handlowych również) nie gromadzi się tyle elektoratu pisu, co w kościele xD