marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wchodzisz sobie na La Ramble wieczorem, chcesz poczytać cos ciekawego - na pierwszy rzut oka rzuca się uparcie błaźniący się osobnik, ktory uwaza mature za wyznacznik inteligencji/mądrości.
No niezle, LR zawsze czymś czlowieka zaskoczy, zero nudy
1
@msmsms Czyli ludzie nie moga miec wlasnego zdania bo EKSPERCI FILMOWI (XD) mówią inaczej?
I co to w ogole za argument z tym wierzeniem w diably, wiara nie ma nic do rzeczy w takich tematach XD
2
@Odesseiron Z jednego tonącego statku do drugiego xD
0
@masq Samego filmu jeszcze nie obejrzałem, ale szczerze sie nie dziwie, BB to arcydzieło, praktycznie niemożliwe żeby pociągnąć fabułe dalej na tym samym, wysokim poziomie, temu moim zdaniem ten film nie powinien nawet powstać.
Aczkolwiek skoro juz jest, to z checia przekonam sie co tam u Jessego, mimo iz cudow nie oczekuje w zadnej kwestii
0
@gorgota mocna promocja, ale nie ma co sie dziwic
0
@Xwowrak Nie oczekuj, ze LR bedzie ciagle zyla jednym tematem - piłką nożną, sam opisik na gorze mowi, ze jest to ogolne forum od dyskusji.
4
@Grzesior667 Co za zlo XD
3
@LODOMIROd kontroli takich rzeczy są rodzice, nie rząd.
Chora sytuacja, szczególnie że w dobie internetu jest on niezwykle przydatny czy to do nauki, czy zwykłej komunikacji
1
@Danny Gaucho Nie każdy bohater nosi pelerynę :v
0
@Maniek9444 Wlasciwa partia xDD
To juz fanatyzm, czy jeszcze mozna to podpiac pod obiektywna ocene sytuacji?
niech kazdy glosuje z wlasnym sumieniem, a nie jakies cyrki na kolkach xD
0
@MaTt_BarcaFan Jedyne miejsce dla niego to rotacje z Busim, a na to sie nie zapowiada.
2
@Rewolucja123c
Czyli jak ktoś uważa te "oryginalne i wielce zabawne żarty" o lahozie za zwykle bezbeki, to nie moze wygłosić swojego zdania, bo Ty tak twierdzisz? Zluzuj trochę majty, bo nie każdego jara każdy bezbek, a to że je wykpił to jego prawo xD
0
@Commando Moze wpierw sprawdzmy co Griezmann pokaze na pozycji Suareza, a nie teraz - kiedy francuz gra tam gdzie nie powinien tak naprawde
0
@sintesox Francuz nie jest lewoskrzdłowym, nie mozna go obwiniac ze gra beznadziejnie, skoro gra totalnie na nieswojej pozycji
0
@thesecret "Mój mały, intymny, muzyczny świat." :)
Osobiście mam podobne odczucia co Ty, założenie słuchawek najczęściej równa się z odcięciem od praktycznie całego świata, nastrój też zazwyczaj niewytłumaczalnie idzie w górę.
0
@Grzesior667 Nie powinno to tak wygladac, ale takie czasy, ze pieniadz >>> wartości, szczegolnie w takim biznesie.
0
@Grzesior667 Co nie zmienia faktu, ze prowadzący skoro kreuja swoja gale na poważniejsza rzecz, powinni się poważniej zachowywać, a nie rzucać tekstami do zawodników w stylu "pokaż ryj"
Jedyna osoba ktora miala prawo do prowokacyjnych gadek z olejnikiem powinien byc jego przeciwnik, a nie takie szambo z kazdej strony
3
@Commandowwątpię żebyśmy kupili francuza tylko po to żeby gole strzelał, przecież on nigdy wielkim strzelcem nie był i dużo bardziej się ceniło inne cechy francuza
1
@marcin000019 Rada typu znajdz sobie jakies hobby, czy idz pobiegaj w rozmowie z czlowiekiem chorym na depresje :v
0
@MesQueUnClub_87sserial opowiada o dalszych losach Jessego, wiec wątpliwe.
Spoiler
Aczkolwiek nie wiadomo, niektórzy słyszeli jego głos na końcu, a samej śmierci też nie widzieliśmy
0
@Barcelismotto jest to samo co z laikami na FB, bardziej forma podziękowania za informację etc, p jak idzie info o jakieś katastrofie, wypadku etc to ludzie też tego raczej nie lubią :D
0
@Lord_Vader
Nie kierujesz się obiektywnością mordeczko, nie myl tych terminów, bo nie wypada
0
@Memek96rrotację panie, De Jong gra wszystko praktycznie od początku sezonu, wczoraj był na gali, kiedyś odpocząć musi.
Poza tym jakby nie był rotowany to zapewne ludzie tacy jak ty narzekali by, że De Jong oddycha rękawami
0
@msmsms Sam pomysł nie był zły, brakło tylko kilku odcinków (sezonów?) na dobre pociągnięcie ten fabuły
0
Nie wiem czy bylo, ale szczerze polecam. Chyba pierwszy raz od dawna znalazłem jakiś wartościowy content na czasie w tym polskim jutubie
0
@WisniaKala Obojetny stosunek, jak pil to mi bardziej siedzial, ale wciaz jakos za bardzo go nie sluchalem, fajnie ze chlop się odkuł i wyszedł na prosta
0
@Skaramuczi Jak nie odejdzie Bartomeu to równiez nici z rewolucji, czlowiek biznesu, ale prezydent beznadziejny
0
@Jakchcesz Niesamowicie potrzebny to jest nam nowy trener.
0
@pawello10iidź poczytaj co to sarkazm :v
0
@adambądkowski93jja jestem jakis ograniczony i dla mnie Pepsi od coli w smaku praktycznie niczym się nie różni xd