0

@Artsss Ale to niesamowicie szybko zleciało, o panie xD

28

Idealne podsumowanie polityki transferowej Realu Madryt xD

https://zapodaj.net/426c07b489592.jpg.html

2

@BarcaInfo Niczym wściekły pies, strasznie niestabilnie psychicznie piłkarz

2

@AmigoBlancos U nas chociaż nasza "6" - Denis Suarez łapała się na mecze z 3 ligowcem xD

0

@LuisSalvano Rynek jest zepsuty przez pieniądz to fakt, ale osobiście wątpię żeby ktoś zainwestował około 100 milionów (gaża dla agenta, Dembele pewnie też nie będzie chciał z pensji zejść) w tak niepewnego piłkarza jakim jest francuz na obecną chwilę, ba - w ogóle powątpiewam, że znajdziemy kupca na Dembele, chyba że za jakieś śmieszne pieniądze jak na uwczesne standardy, pozostaje również wypożyczenie, ale w tą opcję również zbytnio nie wierzę

Pozostaje liczenie, że Francuzowi w końcu coś przeskoczy w głowie + zaczną go w końcu omijać kontuzje, wtedy pozostanie w Barcelonie i zacznie odgrywać ważną rolę na boisku albo odpowiednio wywinduje swoją cenę żeby go sprzedać aczkolwiek na to się nie zapowiada


0

@LuisSalvano No ciekawe co za wariat da 80-90 baniek za Dembele, na obecna chwile to faktycznie scenariusz rodem z fify

4

@BarcaInfo Aż się legendarna polska myśl szkoleniowa przypomina xd

0

@filip73 Nie jestem pewien, ale chyba do 21

1

@JohnA Ciri z jakiegoś trailera gwinta

1

@Kapitan hawk Legia jest mocna jak na standardy naszej ligi (Albo była, bo troszkę mi umykają wiadomości o naszej kochanej ekstraklasie)

A kluby z Madrytu to wiadomo - średniej jakości bait, panie Hawk xD

1

@koksik2700 No widzisz, mi pezet ani białas za bardzo nie siedzą, ale z dwojga złego wybiorę białasa do posłuchania, wszystko kwestia gustu, stąd ulubieni raperzy, nie najlepsi


0

@itmustbejoke Nie mnie oceniać, każdy jest kowalem swojego losu.

0

@Neymar0d
@klemens100 @palindrom1 @deszczyk89

Dziękuje towarzysze, wyjęliście mi kilkanaście godzin z zycia zapewne :D
@LeoMessi1994
Osobiście uważam to za bardzo przeciętny telewizyjny dramat - o ile pierwsze odcinki były nawet ciekawe i intrygujące, tak z biegiem czasu wszystko co najlepsze upadło, zasnąc można. :v

0

Jakiś film na wieczór? Może jakis horror, ale ambitniejszy niż co drugi slasher - coś z mocnym klimatem i fabuła?

2

@PIWOSZ89 Messi będzie miał malo do gadania xD alez to zabawnie brzmi

0

@BarcaInfo Mam nadzieje, że Xavi nie obejmie jeszcze posady trenera pierwszej drużyny, obawiam się o kolesiostwo.

2

@MarioVeB! z klasycznych RPG bezkonkurencyjne wygrywa fallout 2 i pierwszy dragon age

Z action RPG wiedźmin 3 i trylogia mass effect

0

@ShinobiQWE kolega chyba za dużo filmów wojennych z motywem super-bohaterskim obejrzał xd

0

@dafik85 to ja nie chcę wiedzieć co tacy "fanatyczni chrzesnijanie" zrobiliby gdyby dostali się do chociażby twórczości Lovecrafta xD

0

@kingorbit no wspólne zdjęcie, super argument przy takim transferze xd

1

@Odesseiron Faktycznie jest to dosyć chaotycznie połączone, ale to było do przewidzenia - cieżko jest połączyć tyle zawartości i połączyć w spójną całość zamykając to w kilku godzinach materiału filmowego, ogólnie to trzymam mocno kciuki za ten serial, bo jak na wprowadzenie do tej historii pierwszy sezon zaprezentował się nawet dobrze.

0

@Adamski69 u nas niestety będzie podobnie kiedy Leo odejdzie

3

@MaTt_BarcaFan dobra, nie było tematu, nie warto wdawać się w dyskusję

1

@MaTt_BarcaFan to że Ciebie to nie interesuje, to nie oznacza że innych też, nie jesteś pępkiem świata który ma prawo się wypowiadać za innych.

0

@mrboom Nie za bardzo rozumiem co jest nie tak w tej wypowiedzi :p

10

@nammah nie mów ludziom czym mają się truć, niech każdy ma prawo do decydowania o takich rzeczach

0

@DonMatteo901 Bale ładną ofiara nagonki w Madrycie jest, rozumiem ze nie zawsze był wzorem do naśladowania, ale czepaianie sie o takie pierdoły?

0

@marekBarca Zeby sie dowiedzieć ile w tym prawdy musiałbyś zapytać samego Pepa albo kogoś z Barcelony, ewentualnie poczekać do przyszłego sezonu :v

9

@Łysy86 No jednak nie zawsze da sie strzelic 2-3 bramki, zaliczyc kilka kluczowych podań i dryblingów, nawet Leo ma mecze gdzie idzie mu gorzej (jak na niego)

3

@blaugrana1980 Dokładnie, proszę pana, tylko pan ma pojęcie o piłce nożnej, reszta opinii to wypociny dzieci nie znających się na piłce :v


Zapewne bardzo słodko Ci żyć w takim dziecinnym przekonaniu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?