marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Artsss Ale to niesamowicie szybko zleciało, o panie xD
28
Idealne podsumowanie polityki transferowej Realu Madryt xD
https://zapodaj.net/426c07b489592.jpg.html
2
@BarcaInfo Niczym wściekły pies, strasznie niestabilnie psychicznie piłkarz
2
@AmigoBlancos U nas chociaż nasza "6" - Denis Suarez łapała się na mecze z 3 ligowcem xD
0
@LuisSalvano Rynek jest zepsuty przez pieniądz to fakt, ale osobiście wątpię żeby ktoś zainwestował około 100 milionów (gaża dla agenta, Dembele pewnie też nie będzie chciał z pensji zejść) w tak niepewnego piłkarza jakim jest francuz na obecną chwilę, ba - w ogóle powątpiewam, że znajdziemy kupca na Dembele, chyba że za jakieś śmieszne pieniądze jak na uwczesne standardy, pozostaje również wypożyczenie, ale w tą opcję również zbytnio nie wierzę
Pozostaje liczenie, że Francuzowi w końcu coś przeskoczy w głowie + zaczną go w końcu omijać kontuzje, wtedy pozostanie w Barcelonie i zacznie odgrywać ważną rolę na boisku albo odpowiednio wywinduje swoją cenę żeby go sprzedać aczkolwiek na to się nie zapowiada
0
@LuisSalvano No ciekawe co za wariat da 80-90 baniek za Dembele, na obecna chwile to faktycznie scenariusz rodem z fify
4
@BarcaInfo Aż się legendarna polska myśl szkoleniowa przypomina xd
0
@filip73 Nie jestem pewien, ale chyba do 21
1
@JohnA Ciri z jakiegoś trailera gwinta
1
@Kapitan hawk Legia jest mocna jak na standardy naszej ligi (Albo była, bo troszkę mi umykają wiadomości o naszej kochanej ekstraklasie)
A kluby z Madrytu to wiadomo - średniej jakości bait, panie Hawk xD
1
@koksik2700 No widzisz, mi pezet ani białas za bardzo nie siedzą, ale z dwojga złego wybiorę białasa do posłuchania, wszystko kwestia gustu, stąd ulubieni raperzy, nie najlepsi
0
@itmustbejoke Nie mnie oceniać, każdy jest kowalem swojego losu.
0
@Neymar0d
@klemens100 @palindrom1 @deszczyk89
Dziękuje towarzysze, wyjęliście mi kilkanaście godzin z zycia zapewne :D
@LeoMessi1994
Osobiście uważam to za bardzo przeciętny telewizyjny dramat - o ile pierwsze odcinki były nawet ciekawe i intrygujące, tak z biegiem czasu wszystko co najlepsze upadło, zasnąc można. :v
0
Jakiś film na wieczór? Może jakis horror, ale ambitniejszy niż co drugi slasher - coś z mocnym klimatem i fabuła?
2
@PIWOSZ89 Messi będzie miał malo do gadania xD alez to zabawnie brzmi
0
@BarcaInfo Mam nadzieje, że Xavi nie obejmie jeszcze posady trenera pierwszej drużyny, obawiam się o kolesiostwo.
2
@MarioVeB! z klasycznych RPG bezkonkurencyjne wygrywa fallout 2 i pierwszy dragon age
Z action RPG wiedźmin 3 i trylogia mass effect
0
@ShinobiQWE kolega chyba za dużo filmów wojennych z motywem super-bohaterskim obejrzał xd
0
@dafik85 to ja nie chcę wiedzieć co tacy "fanatyczni chrzesnijanie" zrobiliby gdyby dostali się do chociażby twórczości Lovecrafta xD
0
@kingorbit no wspólne zdjęcie, super argument przy takim transferze xd
1
@Odesseiron Faktycznie jest to dosyć chaotycznie połączone, ale to było do przewidzenia - cieżko jest połączyć tyle zawartości i połączyć w spójną całość zamykając to w kilku godzinach materiału filmowego, ogólnie to trzymam mocno kciuki za ten serial, bo jak na wprowadzenie do tej historii pierwszy sezon zaprezentował się nawet dobrze.
0
@Adamski69 u nas niestety będzie podobnie kiedy Leo odejdzie
3
@MaTt_BarcaFan dobra, nie było tematu, nie warto wdawać się w dyskusję
1
@MaTt_BarcaFan to że Ciebie to nie interesuje, to nie oznacza że innych też, nie jesteś pępkiem świata który ma prawo się wypowiadać za innych.
0
@mrboom Nie za bardzo rozumiem co jest nie tak w tej wypowiedzi :p
10
@nammah nie mów ludziom czym mają się truć, niech każdy ma prawo do decydowania o takich rzeczach
0
@DonMatteo901 Bale ładną ofiara nagonki w Madrycie jest, rozumiem ze nie zawsze był wzorem do naśladowania, ale czepaianie sie o takie pierdoły?
0
@marekBarca Zeby sie dowiedzieć ile w tym prawdy musiałbyś zapytać samego Pepa albo kogoś z Barcelony, ewentualnie poczekać do przyszłego sezonu :v
9
@Łysy86 No jednak nie zawsze da sie strzelic 2-3 bramki, zaliczyc kilka kluczowych podań i dryblingów, nawet Leo ma mecze gdzie idzie mu gorzej (jak na niego)
3
@blaugrana1980 Dokładnie, proszę pana, tylko pan ma pojęcie o piłce nożnej, reszta opinii to wypociny dzieci nie znających się na piłce :v
Zapewne bardzo słodko Ci żyć w takim dziecinnym przekonaniu?