2

@IronSanHybrid typowe szkolne patusy, w stadzie chojraki ktore znajduja sobie slabszy okaz żeby pokazać swoja "wyższość"

1

@Mathew86 patrząc na karierę Dembele w Barcelonie można było się tego spodziewać, nawet odważyłbym się na stwierdzenie, ze nic nie wskazywało na to, że francuz pogra trochę dłużej - wiadomo, jest to troche gdybanie z niczego, ale będąc głową klubu wypadałoby ubezpieczyć się na taką możliwość i zbudować w okienka transferowe szeroką kadrę, albo chociaż zostawić tego Pereza bo wątpię zeby dał mniej na boisku niż Braithwait, a zawsze to 18 milionów w kieszeni, pomijam już aspekt, że prawo które pozwala bogaczom wykupić najważniejsze ogniwo z słabszych klubów to kpina.


2

@Mathew86 Hejtować zarząd za to, że juz przy wąskiej kadrze w ofensywie wypożyczyli Pereza i gdy znowu sie posypało wykonuja desperackie ruchy na rynku?

0

@Kengo temu ten przepis to totalne frajerstwo, mniejsze kluby ponoszą konsekwencje za to, że jakiś genialny biznesmen typu Bartomeu nie potrafił zorganizować odpowiednio szerokiej kadry w okienku transferowym


3

@DaPi Imo najlepsza propozycja, przynajmniej ktoś na niej skorzysta.

0

@PanPatrykk chory fanatyzm i tyle

4

@MrShakira Widze teoria o wielkim rozkupieniu MC wciaz zyje xD
nawet jakby to byla prawda, to city odpowiednimi kopertami zatrzyma co ważniejszych piłkarzy, nie ma co się łudzić ze każdy sobie poodchodzi za darmo gdzie chce
szczegolnie, ze dostali kare za nieprzestrzeganie FPP, wiec jak mieliby to uregulować nie sprzedając zawodników, a rozwiązując z nimi kontrakt?

5

@AdiKingu96 Jedno z naglupszych porównań jakie wymyślili ludzie xd

0

@Ghotti chociaż poznaj zanim wyrazisz swoje zdanie, bo to hejt dla hejtu tylko

0

@MikusBarca Mi nie siedzą za bardzo tylko jego pierwsze albumy, aczkolwiek od znanego i lubianego czy tam almost famous ścisle top

1

Bonson dograł zwrotkę do Tymka, tego to żem się nie spodziewał xD

0

@Albus54V
Bale dołożył całkiem sporo cegiełkę do trofeów Realu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@jeyx77x Absurd - to sądzę xD

0

@fortunate_son A następca Messiego według @koksik2700 ma 28 lat i gra w innym klubie :v

0

@El dominatore I zapewne większość nie wyjdzie aż do następnego zacięcia Fatiego, tak to już działa

0

@VanBest Nie jestem w stanie wybrać jednego, ale moi faworyci to Zielona Mila i Więzień Nienawiści, jeszcze mógłbym doliczyć "Lśnienie" ale w dużej mierze oceniam ten film poprzez nostalgię i fanatyzm w stosunku co do twórczości Kinga.

Zapewne doliczyłbym do tej listy w.w Skazany na Shawshank, ale niestety ten film wciąż leży na mojej kupce wstydu nieobejrzanych filmów

0

@Encore Nope, po prostu poziom sędziowania w PL ssie

0

@AdiKingu96 Nic by nie wskórał*, a ma podobny jak nie lepszy współczynnik trafionych do nietrafionych rzutów karnych

4

@SeeleyBooth Nieraz się przekonałem, że niby oczywisty troll niekoniecznie musi być trollem, takie głąby żyją na tym świecie xD

5

@laliga40 A na początku sezonu były odwrotne głosy xD
Chorągiewki, jeszcze sie role odwrócą nieraz, to w pełni normalne ze piłkarze mają gorszą i lepszą forme

0

@matirix20 Nie masz bezpośrednio przed ściana opcji interakcji z nią?

0

@kerouac nie siadł

0

@marcin000019 Moze temu, ze Rakiecie nie kończył się kontrakt i sam zbytnio nie chciał odchodzić zapewne? :v

0

@Nano22 Tylko wtedy mieliśmy trójkę klasowych napastników, którzy byli głodni bramek i widowiska, teraz mamy Messiego bez formy, o reszcie nie wspominając

0

@masa11 Raz my z nich, raz oni z nas, jeszcze kolejny raz razem się śmiejemy. Ma to swój urok, jeżeli nie traktuje się tej "wojny" zbytnio poważnie, jakby to była kwestia życia i śmierci

0

@Calman Nie przesadzaj, 2 strzały - po jednym na połowę będą satysfakcjonującą liczbą

0

@4drian0 Hm - no spróbuje, aczkolwiek nie rozumiem dlaczego aktualizacja origina miałaby mi namieszać w plikach gry aż tak żeby ją zepsuć xD

Origin sobie pobrał okolo 25 mb danych, ale gry wciaz nie uruchamia, ale na profilu jest napisane, ze gram xD
Antywirus tez nagle magicznie nie zaczal blokowac origina, czy tez gry bo jest dodany do wyjatkow,

0

Zaktualizowałem dzisiaj origina i chciałbym sobie zagrać w ME, a tu lipa
gra w ogole sie nie chce uruchomić, synchronizacja z siecia tylko sie laduje i tyle, komunikatu oczywiście żadnego nie ma - miał ktoś podobnie? Wiecie moze jak to ogarnąć?

1

@Hiacynk Mówiąc o stylu chyba nie chodziło im o wykręcanie kosmicznej ilości podań do tyłu lub wszerz boiska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?