0

@Kuczek Jedno nie wyklucza drugiego, mozna byc nerdziskiem serialowym i prowadzić aktywny tryb zycia

0

@Messibestplayerintheworld Hiszpania jakiś kroczek za Włochami, po prostu roznica kilku dni decyduje, zreszta nie o koronawirusa chodzi w tej wypowiedzi

0

@Sheepfan @tomono ładnie wyjaśnił z obu perspektyw, przeciętnego kowalskiego i przedsiębiorcy, moze kiedys i Ciebie dopadna cięższe czasy i zrozumiesz, że przyoszczędzenie jakiegoś grosza na czarna godzine nie jest takie łatwe, czego Ci nie życze

0

@Sheepfan Wielu zwyczajnie nie stać na oszczędzanie, amebo

1

@marcin000019 To żeś błysnął swoją inteligencją xD

1

@4drian0 @tomono Rabinowie się wypowiedzieli xD

4

@IronSanHybrid Nic tylko dziękować losowi, ze nie ma "poważniejszej" epidemii która przetrzepałaby ludzkość po tyłkach, my zwyczajnie nie jesteśmy dojrzali jako społeczeństwo na takie rzeczy

8

@jeyx77x Nie przesadzaj xD

0

@Avada Kedavra Co to za argument z czapy w ogóle, nie każdy zagrał z każdym, jedni mieli cięższe wyjazdy, drudzy mniej - tona czynników a Ty mi wyskakujesz z czymś tak głupim jak kto zabronił innym być pierwszym

0

@Avada Kedavra Gdybyśmy mieli zapewnione matematyczne zwycięstwo to owszem, ale w lidze hiszpańskiej obecnie lider może się co tydzień zmienić

Ciekawi mnie czy gdyby Real wygrał el clasico i był teraz liderem, to wciąż padłaby takie argumenty

4

@Mns21 pieniążki panie, pieniążki

0

@Avada Kedavra mało mnie obchodzi Real Madryt, ten sezon po prostu powinien iść w zapomniane i tyle a nie nakręcanie się na mistrza zdobytego w maju, który zawdzięczamy wirusowi

2

Gdyby Barcelona zgarnęła majstra to tutaj większość jak widzę byłaby zachwycona, poważnie satysfakcjonowałby was puchar zdobyty w taki sposób?

0

@BaRcA!FaN się chłopak zbulwersował

0

@myscooter Porównywanie nowego wirusa do grypy która już jest ustabilizowana to głupota

0

@socha Trzeba z tym jakoś żyć, mnie tak samo irytowało rajcowanie się ploteczkami o przyjściu Neymara, wszystko na jedno kopyto wałkowane - ale cóż zrobić, jeżeli jakiś temat nas drażni to trzeba przeczekać

0

@Avada Kedavra Pomijając już aspekty śmiertelności, to koronawirus moze sie okazac ostrym kopem w dupę dla chociażby chińskiej gospodarki, co moze sie odbic na reszcie świata, poczekajmy kiedy wirus sie uspokoi, wtedy oceńmy czy faktycznie nic nie zrobi

0

@socha ale ja nie panikuje, nie napisalem tutaj chyba ani jednego komentarza odnosnie tego wirusa xD
po prostu rozumiem plus minus jak dzialaja fora dyskusyjne, czy to temat powrotu Neymara, pożary w Amazonii, nowy wirus ktory faktycznie moze byc poważniejszym w skutki zagrożeniem, to sie dopiero okaże - jezeli temat jest na czasie to bedzie popularny w większości kręgów, czy to jako poważniejsze dyskusje, zwykłe śmieszki czy inne suche statystyki

0

@socha Ty co chwile napieprzasz komentarzami nie panikuj, wiec juz sie nie odzywaj na temat monotonii
To jest forum dyskusyjne czy Ci to sie to podoba czy też nie i ludzie będą rozmawiać na jakby nie patrzeć mocno popularny temat

1

@socha moze od razu ban za wykroczenie tematem poza pilke nozna? :v

0

@ptrx Masz błędne wrażenie D:

Zresztą zawsze mnie bawiły komentarze, że jakiś raper ma taki a taki fanbejs, jakby większość "starych wyjadaczy" zapomniało kiedy zaczynali swoją przygodę z rapem.
Zapomniał wół jak cielęciem był? :v

0

@barteq Wtopy się wciąż zdarzają, ale ostatnio faktycznie lepiej grają

1

@michaleu Genialne gry wymagają lat produkcji i każde większe studio to potwierdza swoimi ruchami, chyba nikt by z nas nie chcial zeby Rockstar obrał drogę Ubisoft i zrobił z swoich gier tasiemce wychodzące co roku

0

@Rewolucja123 ładnie żeś poleciał xd
@Murazor większość modów do gothica jest mocno przeciętna, returning totalnie rozwala balans rozrywki i gwałci lore Gothica, a mroczne tajemnice były tworzone chyba dla beki xd

0

@adekwatna No wlasnie nie siada jak cala ich dyskografia, jakoś ich twórczość nudna i bezjajeczna mi się wydaje.

0

@Avada Kedavra Casemiro pomimo wszystko to solidna marka, zresztą - to tylko wycena :v

1

@norbi77 W głównej mierze kupuje juz gry cyfrowe, aczkolwiek wciąż gry pudełkowe, ładnie ułożone na półeczce >>> biblioteka na steamie

11

@liberoFCB Chłopak strzelił bramkę w El Clasico dającą prowadzenie jego drużynie, niech się chłopak cieszy, a nie ciagle umniejszacie i umniejszacie xD

3

@HansLanda Chyba, ze bardzo Ci zależy, wtedy kujesz i kujesz aż ogarniesz temacik, no ale jak widać rola ludzi, szczególnie randomowych to podcinanie skrzydeł, dobrze ze nie wszystkich chociaż xD

Chciałbym zobaczyć tych śmieszków i hejterów przy takim wywiadzie, zapewne większość z nich by siedziała jak Que w tym wywiadzie w tv i ledwo sklejali zdanie z zdaniem

1

@ShinobiQWE No ale to juz chyba najczarniejszy z mozliwych scenariuszy gdzie wirus przechodzi ewolucje i zwieksza smiertelnosc o minimum 50% w kazdej grupie wiekowej, na obecna chwile taki scenariusz po prostu jest nierealny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?